Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Keeneland ABD Tahminleri – 5 Kasım 2022

Bir başka Keeneland ABD programıyla daha yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dünkü Keeneland ABD programı oldukça zordu ve bizim kurgularımıza uyarak, birkaç şanslı üyeye yüksek ikramiyeyi getirdi. Bugünkü Keeneland programı için ise aynı ifadeler maalesef kullanılamaz, düşük ikramiye vermesi bekleniyor. Bol şanslar dileriz.


Keeneland   – Koşu Sıralamaları
Yayınlanma Saati: 10:00

1Koşu: 8 numaralı Goodnight Olive, 5 numaralı Frank’s Rockette, 13 numaralı Echo Zulu, 1 numaralı Slammed ve 7 numaralı Obligatory beşlisi herkesin görebileceği türden basit tercihler olsa da; gerçekçi bir kurgu yapmak gerekiyorsa, en iyi atlar olarak ön plana alınabilirler. Koşu sıralamaları bir gün öncesinden yayına alındığından ekürilerini zaten yazdığımız 11-12‘yi ikinci haneye alıyoruz.

SIRALAMA: |8-5-13-1-7++11-12++2|

2Koşu: Alternatif senaryolara veya hatta atlara kapalı koşu diyebiliriz. Bir atın doğrudan fanatiği olmak istemem, ki yarış hayatının en başından beri överek öneriyorum: 8 numaralı Golden Pal halen başarıya koşabilecek yeteneğe sahip, biz yine kazanmasını bekliyoruz. Kurgusal nedenlerle teksiz halini yapacaksanız 7-6 takviyesi planlayabilirsiniz. 1-5-4-10 sürpriz adaylarıdır, %10 altı kaplamalılar.

SIRALAMA: |8++7-6-1++5-4-10|

3Koşu: 6 numaralı Cody’s Wish, 3 numaralı Pipeline, 5 numaralı Gunite ve 9 numaralı Cyberknife dörtlüsü günün bir başka basit senaryosunu çağrıştırıyorlar; dördü de yurt dışında favori-plase oranlarına sahipler ve Türkiye’ye de yansımaları olacaktır. Maalesef ilk koşuyu eküri sistemi berbat hale getirirken, ardından malum Golden Pal ve şimdi de çok güçlü dört at… 1.Altılı tarafı az ikramiye verebilir. 6-10-2-1 çok cazip olmaları halinde bazı kurgularda işimize yarayabilirler.

SIRALAMA: |7-3-5++9-10-2++1|

4Koşu: Günün maalesef bir başka sürpriz ihtimali az koşusudur. Çünkü eküri sistemi doğrudan oranları şişirmekte ve buraya hedef yaparak gelen 3 numaralı Nashwa da iyi koşabilecektir. Küçük bütçelilere 9-11 ikilisini izlemek amaçlı önerebilirim. 4-12-3-8-1 diğer atları sıraladığımız halidir, geniş hallerinde elbet onlara bakılmalıdır.

SIRALAMA: |9-11++4-12++3-8-1|

5Koşu: Günün bir başka geçilmesi zor favorisi: 9 numaralı Jackie’s Warrior isimli safkandır, daha önce sık sık övdüğümüzden tekrara düşmek istemiyorum. Tam gücünü göstermese dahi çıktığı gibi bitirmesi en olağan senaryodur, onun temposuna ulaşabilecek bir rakibi bulunmuyor. Yine de sürpriz aramanız gerekiyorsa 4-6-2-8 dörtlüsüne bakabilirsiniz.

SIRALAMA: |9++4-6-2-8++10-11|

6Koşu: Programdaki tek belirsiz ve zor koşu olabilir. Ancak önceki koşularda öyle favori-plase ağırlığı vardı ki, muhtemelen Türkiye’deki oyuncuların geneli de 7-8 at yazabilecektir, böylece cazip oran denk getirilemeyecektir. Yine de onlar bir atı tek atmaya kalkarsa sizlere fırsat oluşturabilirler. 10-14-8-6-4-11 bugün patlama yapmasını beklediklerimizdir. 13-1-5 seçilen sürprizler.

SIRALAMA: |10-14-8-6-4-11++13-1-5++9-2|


7Koşu: 1 numaralı Malathaat son iki yılda pek çok kez kullandığımız, bize önemli ikramiyeler kazandıran bir safkandır; burada da mutlaka iyi koşanlar arasında yer alacağı kesindir. Sadece hangisinin herkese görünüp görünmeyeceğine, değerli kalıp kalmayacağına göre tahminler hazırlıyoruz. 4 numaralı Clairere bu sezon iki kez Malathaat’i geçebildi, aynısını tekrardan neden başaramasın? Yine 6 numaralı Nest ve 7 numaralı Search Results da sezon performanslarıyla bugün hedef yaparak katılanlardır. 1-8 geniş hallerine bırakılacaktır.

SIRALAMA: |4-6-7++1-8|

 

8Koşu: Zor koşulardan biri olduğu muhakkak, yine eküri sistemi koşuyu çekimsiz hale getirse de, Godolphin Ekürisi her koşuyu mutlaka domine edeceği doğru beklenti değil. 2 numaralı War Like Goddess, 13 numaralı Highland Chief, 8 numaralı Master Piece, 1 numaralı Bye Bye Melvin ve 3 numaralı Stone Age beşlisi mesafeyi seviyorlar, ekürilere üstünlük kurabilirler. 11-4 seçilen sürprizler.

SIRALAMA: |2-13-8-7-1-3++11-4++9-10|

9Koşu: 4 numaralı Flightline‘ı tek satırda anlatmaya, tarif etmeye sıfatlar yetmez, üzerine şiirler, romanlar yazılır. Onu izlediğim için kendimi çok şanslı görüyorum, bugün de gece saatinde televizyon karşısında olup keyifle izleyeceğim. Sürpriz kurguyu her zaman severim, yine programda sürpriz hallerini üyelere göstereceğim, ancak tekli kurgu sevenler için dünya üzerinde başka iyi at bulunamazdı. 6-1-2-7 teksiz hallerinde denenecek diğerleridir, şanssızlıkları Flightline diye bir at olmasıdır, böyle atlar nadir çıkıyor, kesinlikle eksik atlar değillerdir.

SIRALAMA: |4++6-1-2-7++8|

 

Önceki

Deauville Fransa Tahminleri - 5 Kasım 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Avrupa Basketbol Tahminleri | 5-6 Kasım 2022 (7.360 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Vaal Tahminleri – 27 Aralık 2022

Salı gününün muhtemelen ilk yabancı yarış programı olacak Vaal ile Güney Afrika yarışlarına tahmin hazırlamaya devam ediyoruz. Tahminler iki gün öncesinden hazırlanıyor ve henüz TJK resmi programı geçmediğinden alınıp alınmayacağını bilemiyoruz. Vaal tahminlerini üyelerimiz aşağıda görebilirler, şimdiden iki gün sonraki programda bol şanslar dileriz.
İncele!

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 27 Ocak 2022

Bir kez daha Gulfstream Park programıyla Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Gulfstream Park programı istediğimiz ikramiye seviyesine ulaşmasa da, tahminler açısından oldukça başarılıydı; bugün ise muhtemelen az ikramiyeli bir başka program daha izleyeceğiz. İlgilenenler için sürpriz önerilerimizi aşağıda sıraladık, bol şanslar.
İncele!

Nottingham Tahminleri – 10 Ağustos 2021 (4.128 TL TUTTU)

Hedef olmayan, sıradan atlarla ve koşularla dolu Nottingham programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Bu tür programlarda kapalı kutu/istikrarsız atlar epey fazla oluyorlar ve biz genelde ilk sıralarda patlayacak atları göstersek de, örneğin bir koşuda yazdıklarımız ikinci-üçüncü kalabiliyorlar. Bundan sebeple sizlere sadece izleme kurguları oynamanızı önermek zorundayız.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!