Keeneland Tahminleri – 12 Temmuz 2020

Pazar gününde de Keeneland tahminlerimize devam ediyoruz, her gün Keeneland yarışları olmasında hiçbir sakınca yok, gayet memnunuz. Keeneland tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.

[box type=”info” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”kosuraialama”]Keeneland – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”kosuraialama”]

1.Ayak: |5-4-2-7++8-1-6++3|= 5 numaralı Could You, 4 numaralı Free, 2 numaralı Kisses for Heidi ve 7 numaralı Curls and Bows dörtlüsü arasında geçecek bir yarış izlememiz olasıdır. İlk koşularda sürpriz denemelerini sevdiğinizi biliyorum, fakat pek mümkün görünmediğini belirteyim. Yine de sürpriz aramak konusunda ısrarlı olanlar için sıralamayı geniş gösterdik.


2.Ayak: |5-8-3++6-7++4|= Safkanların arasında büyük potansiyel farklılıkları yok. Gününde olan ve doğru taktikle koşan at küçük farkla kazanacaktır. Risk almayı sevenlere ve ikili oynayanlara 5-8-3 üçlüsünü önerebilirim. 6 ve 7 ikilisi öncelikli sürprizlerdir.


3.Ayak: |6-1++2|= 6 numaralı Heavenly Sis ve 1 numaralı Market Rumor ikilisi, 22 gün önce Churcill’de aynı koşuda, gayet iyi bir performans gösterdiler. Artık kazanma vakitleri gelmiş olabilir. 2 numaralı Aunt Dorothy sürpriz.


4.Ayak: |5-7-6++3-8-1-10|= Son yarışını önde yalnız kalınca kazanan 1 numaralı Field Pass ve onun arkasında ikinci olan 11 numaralı Bama Breeze ikilisi koşunun favorisi görünüyorlar. Son koşularına göre tercih yapanlar için, yanlış bir yönelim olduğunu söyleyemem. Fakat genel performans ve potansiyel değerlendirmesi yaptığınızda; birçok safkanın patlama yapabileceğini görüyorsunuz. Az at yazmak isteyenler 5-6-7 yazabilirler. 3-8-1-10 sırasıyla takviyeye açıktır.


5.Ayak: |2++3-1-9++7-4|= Hepsinin belli bir potansiyel taşıdığını söyleyeyim. 2 numaralı C Z Rocket son yarışlarını tekrarlarsa, bir kez daha koşunun kazananı olabilir. Ganyan oynayanlara öneririm. 3-1-9 öncelikli rakip olarak dikkat çekiyorlar. İki Stay Thirsty yavrusu sprinter: 7 numaralı Two Thirty Five ve 4 numaralı Mojo Man sürprizler.


6.Ayak: |7-11-10-9-5++13-2-4-6++1|= 5 numaralı Zulu Alpha’nın kariyeri ve kumaşı hakkında söylenecek pek fazla bir şey yok. O isterse, koşuyu bugün kazanacaktır. Hem %55 favori olması hem de son koşusunda biraz kötü görünmesi sebebiyle sürpriz aramayı tercih ettik. 7-9-10-11 dörtlüsü koşuyu çalabilirler. 13-2-4-6-1 sırasıyla sürpriz ilaveleri yapılabilir.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]
Önceki

Keeneland, PRO Tahminler - 11 Temmuz 2020 (1.141 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan

Ayr Tahminleri - 13 Temmuz 2020

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Saratoga Ücretsiz Koşu Yorumu – 30 Temmuz 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Saratoga programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.
İncele!

Goodwood, PRO Tahminler – 28 Ağustos 2021

Goodwood programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Programın genel değerlendirmesini kısaca yapacak olursam, favori-plase atların tüm koşularda kazanabilme ihtimali çok yüksektir; dolayısıyla yine boş bir program olarak sadece izleme kurguları deneyebileceğinizi söylemek isterim. Goodwood tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar.
İncele!

Fairview Tahminleri – 26 Kasım 2021

Herkese iyi günler, Cuma gününün ilk yabancı yarış programı Fairview ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bir gün öncesinden hazırladığımız sıralamalara, AGF tablosundaki durumlarına göre kısa kurgu yorumları gireceğiz; sadece izlemek için oynanmasını tavsiye ederiz. Bol şanslar.