Yabancı Ganyan. 2014'den bu yana Türkiye'nin en iyi yabancı yarış sitesi. Artık yabancı değilsiniz!
Haziran 2023
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Arşiv

Keeneland Tahminleri – 29 Ekim 2022 (73.599 TL TUTTU)

Cumartesi akşamı Amerika at yarışı programlarından Keeneland ile üyelerimize özel yabancı at yarışı tahminleri hazırlamayı sürdürüyoruz. Son zamanlarda Keeneland’de yaptığımız analizler bire bir işliyor, fakat bizim belirttiğimiz gibi düşük ikramiyeyle sonuçlanıyor. Bugün tek adayı bulunmadığından ikramiye orta seviyeye çıkabilir, ilgilenenler detayları aşağıda okuyabilirler. Bol şanslar.

Cumartesi akşamı Amerika at yarışı programlarından Keeneland ile üyelerimize özel yabancı at yarışı tahminleri hazırlamayı sürdürüyoruz. Son zamanlarda Keeneland’de yaptığımız analizler bire bir işliyor, fakat bizim belirttiğimiz gibi düşük ikramiyeyle sonuçlanıyor. Bugün tek adayı bulunmadığından ikramiye orta seviyeye çıkabilir, ilgilenenler detayları aşağıda okuyabilirler. Bol şanslar.


1Koşu: Kısa mesafeli satış koşusuyla programa başlıyoruz. Bu tip koşularda sıralamayı olabildiğince uzun tutmakla birlikte, yine süratli atları ilk haneye topladık. 8 numaralı Big Java, 1 numaralı Bayshore Foxes, 4 numaralı Dallas Volunteer ve 7 numaralı Candy Kick dörtlüsü hızlı start alıp koşuda önemli avantaj elde edebilirler. 9-5-10 ise seçilen sürprizlerdir, ilk hanedeki atların hata yapmasını umacaklardır.

SIRALAMA: |8-1-4-7++9-5-10|

2Koşu: 6 numaralı Envoutante grubun tavan performansı en yüksek safkanıdır, son GR-3 koşuda kötü gözükse de, uygun atlar içerisinde tekrar kendini bulmayı başarabilir. 5 numaralı Mariah’s Princess genel kalite faktörüyle bir diğer iyi koşmasını beklediğimizdir. Küçük şablonlarda söz konusu iki at yazılabilecekken; ciddi hallerinde 1-3-2-7-4 sıralaması takip edilebilir veya kapatılabilir.

SIRALAMA: |6-5++1-3-2-7-4|

3Koşu: 7 numaralı Olga Isabel pist-mesafedeki son koşusunda aynı jokeyiyle çıktığı gibi bitirmişti; fakat protesto incelemesi sonucu ikinciliğe itilmişti; bugün tekrar kendilerini kanıtlamak isteyeceklerdir, eğer sonraki koşularda tek adayı bulunamazsa tekli kurgu sevenlere önerilebilir. 2-6-4-8 dörtlüsü küçümsenmemesi gereken hata kollayacak atlardır. 3-5 bomba.

SIRALAMA: |7++2-6-4-8++3-5|

4Koşu: Günün zor koşularından biridir, mesafeyi ve Keeneland’i bilen atları öncelesek ve çoğu kez ilk hane atlarımız kazansa da şanssız oyuncular olabildiğince doldurarak kayıpsız geçmek adına önlem alabilirler. 12 numaralı Rarified Flair, 6 numaralı Our Dream Rye’d, 2 numaralı General Jim, 9 numaralı Oscar Award ve 10 numaralı Mendel’s Secret beşlisi tüm parametrelerin ortalaması alındığında ortaya çıkan atlar oldular. 7-13-4-3-5 ise kapalı kutu atların sıralandığı halidir.

SIRALAMA: |12-6-2-9-10++7-13-4-3++5|

5Koşu: 5 numaralı Super Chow GR-3 koşu dahil olmak üzere tüm koşularda ciddi sürat yapabildi, onun başka bir stil tercih edeceğini sanmıyorum ve çok hızlı ilk 800 senaryosu izleyebiliriz. Bu durumda normal şartlarda günün teki olarak önerilebilecek 2 numaralı Sir Lancelot hasarlı çıkabilecektir. 3 numaralı Quick Hammer ve 1 numaralı Raise Cain hızlı tempo oluşursa düzlükten sonra rakiplerini atlayıp koşuyu tamamlamasını beklediklerimizdir. 5 ve daha sonra 7 takviye atlarının sıralandığı halidir.

SIRALAMA: |3-1-2++5-7|

6Koşu: 4 numaralı Arrogates Spirit, 8 numaralı Montauk Point ve 11 numaralı Cape Trafalgar üçlüsünün koşudan çıkan atların ardından işleri daha çok kolaylaştı, ilk üç içerisinde mutlaka dolanacaklardır. 14 numaralı Lupo’s Legacy‘in Keeneland’deki orta mesafe son koşusu oldukça sıradandı, burada daha etkili olabileceğine inansak da %15 oranından tiksinti duyduk, çünkü ikinci-üçüncü yazdığını gördüklerinden oynadılar. Öyleyse geniş bütçeli oyuncular için 5-2-9-6-14 şeklinde bir sürpriz sıralaması önerilebilir.

SIRALAMA: |4-8-11++5-2-9-6-14|


7Koşu: Altılı oyununun kalan üç koşusunu yazarken şu an ilk koşuyu izliyorum, birkaç gündür yaşanan basit senaryo trendi orada kırıldı, Keeneland tekrar sürpriz sonuçlarla bizleri karşılayabilir. Burada 7 numaralı Double Clutch, 5 numaralı Classic Causeway ve 1 numaralı Ready To Purrform mesafenin iyi atları olduğundan ilk haneye toplandılar, bu atları herkes fark edebilir. Yine mesafede grubun en iyi derecesini taşıyan 2 numaralı Balnikhov ve istikrarlı koşan 8 numaralı Wit de diğer şanslı atlardandır, kağıt üstünde basit senaryo beş attan birinin kazanmasıdır. 12-4-11 ise kapalı kutu olanlardan ikinci haneye koyduklarımız oldular. İstediğiniz senaryoyu satın alabilirsiniz.

SIRALAMA: |7-5-1++2-12-4-11-8|

8Koşu: 4 numaralı First Captain, Jockey Club Gold Cup Stakes* (Gr. 1) koşuda şans verdiğimiz bir safkan değildi, çünkü Olympiad ve Americanrevolution gibi kalburüstü rakipleri bulunuyordu; o yarışta First Captain birincilik mücadelesine katılamasa da son 200’de çok güçlü ataklar yapabilmişti. Aynı yarışı burada tekrarlaması son 200’de yapayalnız kalmasını sağlayacaktır ve bu ihtimali tekli kurgu yapanlar satın alabilirler. Teksiz hallerinde 4-3-1 yazılması en mantıklısıdır, ancak yüksek ikramiye hedefi olabilecek bazı oyuncular için tüm atlar gösterildi, favori yerine dört at yazmayı isteyebilirler.

SIRALAMA: |4++3-1++5-6|

9Koşu: Basit senaryoya yatkın bir koşuyla program tamamlanıyor. 6 numaralı Spicy Marg (ilk görüntüden ilk 800’ü 44 yapmasını izleyiniz) ve 1 numaralı Illegal Smile (ikinci görüntüden çok güçlü grupta düzlükten sonraki dolu halini izleyiniz) ikilisi çok süratli safkanlardır; kağıt üstünde buradaki rakiplerinin onlara yetişebileceğini zannetmiyorum. Dolayısıyla son iki koşuda favori atlar kazanacak şekilde önceki koşuları doldurmanız gerekecektir. Sürpriz aranmak istenirse 7-11-3-5 sıralaması takip edilerek denemeler yapılabilir.

SIRALAMA: |6-1++7-11-3++5|

Bugün programın yüksek ikramiye vereceğini anlamıştık, fakat üstünde daha fazla çalışıp 200-400 TL aralığında da bulunabilirdi, artık yarın diyoruz.

Benzer İçerikler
İncele

Belmont Park, PRO Tahminler – 11 Haziran 2020

Bir günlük aranın ardından Belmont Park programıyla yabancı yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlerin günde 3 yabancı yarış tahmini olmasını çok sevdiğini biliyorum. Ancak bizim için bir günde üç yarışa birden tahmin vermek oldukça yorucuydu. Bu bağlamda; yerli yarışların başlaması bizim için rahatlatıcı bir gelişme oldu. Sanırım bir süre sonra TJK tekrar çift yabancı yarış programı alacaktır. Bizim için dinlenme zamanı olacak. Belmont Park'ta 6'lı Ganyan saat 21:55'de başlayacak. Hava ve pist koşullarını öğrendiğimizde; tahminleri hazırlamaya başlayacağız. Koşu yorumları 20:30, şablonlar ise yarışlardan 20 dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
İncele

Philadelphia Parx Tahminleri – 14 Mart 2023

Amerika at yarışı programlarından Philadelphia Parx ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Haftanın ilk günleri akşam seansı programları genelde düşük ikramiyeyle sonuçlanıyor. Bugünkü programlardan da ciddi ikramiye beklenmemelidir. Yine de ganyan türevi oynayanlar için sabah saatlerinde tahmin yayınlıyoruz. İyi günler.
İncele

Kranji Singapur Tahminleri – 8 Ağustos 2021

Herkese merhabalar, Kranji programıyla Singapur at yarışı tahminlerimize bir haftalık aranın ardından devam ediyoruz. Daha önce belirttiğimiz üzere, biz Singapur için detaylı bir çalışma yürütmüyoruz; yerel sitelerin sıralamalarını, koşu haritalarına, jokey/antrenör durumlarına ve Türkiye'deki AGF tablosuna göre düzenliyoruz.
2014 yılında Türkiye'nin ilk yabancı yarış sitesini kuran Yabancı Adam ve ekibi her gün tahmin hazırlamayı sürdürüyor! Son 6 yılda (2017-2023) %60 başarı oranı yakaladık, 1.700'den fazla tahmin tutturduk! Hemen katıl sen de kazan.
Üye Ol!