Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Kempton Park, PRO Tahminler – 14 Aralık 2018
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki
yabanciganyan.com

Euroleague Tahminleri, 13 Aralık 2018 (500 TL TUTTU)

Sonraki

Wolverhampton, PRO Tahminler - 15 Aralık 2018

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Delaware Park Tahminleri – 9 Haziran 2021 (16.420 TL TUTTU)

Hedef olmayan bir başka program Delaware Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Pist durumunun nasıl olacağı, programın ikramiye çıtasını belirleyebilir; dün olduğu gibi, sadece izlemek için oyunlar kurmanızı tavsiye ederim. Dün herhangi bir şablon yayınlamamıştık, bugün cazip kurgu görürsek ve güvenirsek eklemeler yapabiliriz. Delaware Park tahminlerimizi öğle saat 15:30'a yetiştirmeyi düşünüyoruz. Görüşmek üzere.
İncele!

Goodwood Tahminleri – 29 Nisan 2022

Nisan ayının sonuna yaklaşırken; bugün iki yabancı yarış tahminiyle sizlerle birlikte olacağız. Bunlardan ilki az atlı, fakat bazılarınızın sevdiği türden çim pist programı olan Goodwood; diğeri ise 9 koşulu Keeneland programıdır. Goodwood at yarışı tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce (15:30) yayına alınacaktır. Şimdiden bol şanslar dileriz.
Total
3
Share