Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Kempton Park, PRO Tahminler – 29 Kasım 2021

Kasım ayının son haftasından herkese merhabalar, Kempton Park hedef programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Kempton Park genelde az ikramiye vermesiyle bizim ilgi alanımızın dışında kalan bir yerdir, fakat bazen de küçük-orta bütçeliler için 5.000 TL civarında ikramiye kazandırarak yarar getirebiliyor. Kempton Park tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.


 

1.Ayak: |8-4++14-2++5-6|= 2 numaralı Dubai Immo’nun Newcastle’daki koşuları takdire değer, ancak o pist ile bu pist arasında oldukça farklılıklar mevcuttur, bundan sebeple kapladığı favori oranına katılmayarak dördüncü sıraya itiyoruz. Çim pistte tecrübe kazanıp gelen, genel kalitesi yüksek 8 numaralı The Residencies ve 4 numaralı Secret Army grup içerisinde sivrilebilirler. 14 başlıca sürprizdir. 5-6 kurgu atları.
2.Ayak: |2-13++3-11-14++7-9-10|= Tayların koşu tecrübeleri öncelikli inceleme alanı olarak kabul edilirse: 2 numaralı Fifteenthamendment ve 13 numaralı Just A Tad’in koşuyu kazanma yarışında en öndeki safkanlardan biri olacakları düşünülebilir. 3-11-14 başlıca sürprizler olmakla birlikte; favoriler kötü koşarsa 7-9-10 gibi atlar da bugün için sürprize imza atabilirler, bütçenize göre değerlendiriniz.
3.Ayak: |4-6++2++1|= Kempton Park gibi yerlerde, beklentiler genelde gerçeğe dönüşür ve sıklıkla favori sonuçları görürürüz, en nihayetinde de düşük ikramiye verir. Bu koşudaki 7 numaralı Bashosh’un genel kalitesinin/potansiyelinin yüksek olduğunu anlamak için kahin olmaya gerek yok, ekip kalitesiyle de iyi hazırlandığını varsayarsak günün galip gelebilecek safkanlarından biridir. Ancak kum pistteki son yarışında 2400 metrede yorulup rakiplerine boyun eğmişti ve bu pist yapısında ilk kez deneme yapacaktır. %70’e yakın yüzde kaplayan bir at için fazla handikap olsa gerek. O performans iyileştirmesi yapmazsa 4-6 ikilisi koşuyu kazanmayı başarabilirler. 2 ve daha sonra 1 sürprizler.
4.Ayak: |3-5++2-4-1-9|= Önceki koşudaki yorumu kopyalayıp yapıştırsam yanlış herhangi bir şey söylememiş olurum; yine de tekrarlayayım, 8 numaralı Rumi iyi ellerde ve gelişim göstermeye açık-az yıpranmış bir safkandır, ancak son koşusunda 2400 metrede dahi yorulup çok geride kalırken, ilk kez çıkacağı mesafede “gümbür gümbür” bir yarış yapması kağıt üstünde gerçekçi değildir. 3 numaralı First Charge son pist-mesafe yarışını tekrarlarsa bu grubu geçecektir. Yine de tercihen sıradan genel kaliteli atlar olduklarından sürpriz aranmasını tavsiye ederiz.
5.Ayak: |7-10++1-8++4-12|= 7 numaralı Iesha ve 10 numaralı Won Love ikilisinin mutlaka koşunun içerisinde etkin olabileceklerini düşünüyoruz, kazanıp kazanamamaları ise rakiplerinden herhangi birinin en iyi gününü geçirip geçirmemesine bağlıdır. Eğer küçük izleme kurgusu yapıyorsanız bu atlarla amacınıza ulaşırsınız, kazanma oyunlarındaysa 1-8 ve daha sonra 4-12 sıralamasından takviyeler yapılır.
6.Ayak: |3-10++12-7-13++1-5|= Bir başka Kempton Park alamet-i farikası koşu nezdinde 1-13 gibi son koşularında fena olmayan atların basitçe kazandığı sonucuna erişebiliriz. Yine de biz beğenmediğimiz oranlı atları son sıralara itme riskini aldık. 3-10 ikilisinin koşuyu çalması bizi şaşırtmaz. 12-7-13 yapabileceğimiz takviyeler.
Önceki

Aqueduct, PRO Tahminler - 28 Kasım 2021 (17.484 TL TUTTU)

Sonraki

Mahoning Valley Tahminleri - 29 Kasım 2021

Benzer İçerikler

Aqueduct, PRO Tahminler – 12 Kasım 2020

Aqueduct programıyla, haftanın hedef programlarına başlıyoruz. Ne yazık ki, çim pist koşusunun iptali ve koşuların çamur pistte yapılacak olması; tatsız yarışlar izlememizi sağlayabilir. Umarız yaptığımız cazip kurgulardaki sonuçlar gerçekleşir ve yükesk ikramiye verir. Aqueduct tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 28 Kasım 2021

Günaydınlar, iyi Pazarlar; zevkli Sha Tin programıyla Hong Kong yarış tahminlerimizi bu hafta sonu da sürdürüyoruz. Sizlere aşağıdaki yorumlardan görebileceğiniz üzere, bir basit tek ve bazı koşularda üç-dört atlı küçültmeler önerdik. Tüm oynayan üyelerimize bol şanslar dilerim.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!