Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
yabanciganyan

Kempton Park, Ücretsiz Tahminler – 4 Mart 2020

Herkese merhabalar. Kempton Park için ücretsiz tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Timeform sıralamalarının yanında bazı koşularda bizim tercihlerimiz de ücretsiz olarak yayınlanmıştır. Orta sütundaki sıralamalar Racingpost sitesindeki Predictor animasyonundan alınmıştır. Çok fazla dikkat etmenizi gerektirecek bir sıralama değildir. Sadece doldurma yaptığınız koşularda işinize yarayabileceğini düşündüğümüzden dolayı ekledik. Başka günlerde direkt ganyan önerisi veren sitelerden alıntı yapabiliriz. Bol şanslar dileriz.

[box type=”success” ][table “74” not found /]
[/box]

[darina_highlight]Tüm sıralamalar, koşu yorumları ve şablonlar için Yabancı Ganyan’a üye olabilirsiniz. [/darina_highlight]
[darina_highlight]Not: Yabancı Ganyan, sadece orta ve yüksek bütçeli oyuncularla çalışmaktadır. (Günlük Kupon Bütçesi 100 TL üstü)[/darina_highlight]
[button color=”success” size=”lg” link=”https://www.yabanciganyan.com/magaza/” target=”blank” ]ÜYELİK PAKETLERİNİ İNCELEYİN[/button]
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki

Greyville, Ücretsiz Tahminler - 4 Mart 2020

Sonraki
yabanciganyan.com

Vaal Tahminleri - 5 Mart 2020 (7.626 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 13 Haziran 2021 (13.724 TL TUTTU)

Belmont Park tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dünkü Belmont Park programında sanırım işaret ettiğimiz kurgunun tam tersi gerçekleşmiş ve haliyle 5.000 TL altında ikramiyeyle sonuçlanmış. Bugün bizim kurgumuza oturup oturmayacağını hep birlikte göreceğiz... Belmont Park tahminlerimiz duyuru bölümünde yazdığı üzere 19:00 civarında eklenecektir. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Lingfield Park Tahminleri – 31 Mart 2022

Perşembe gününün ikinci programı (31 Mart) Lingfield Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Aşağıda Lingfield Park analizlerini inceleyeceğiniz üzere size tekli kurgu göstermedik, fakat cazip teksiz halleri oynanabilir; bütçe yetmezse beşli/dörtlü oyunlarına göz atılabilir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Vaal Tahminleri – 31 Mart 2022

Mart ayının son gününden herkese merhabalar. Son günün ilk tahmini Vaal programıyla Güney Afrika yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Yine üyelerimizin çalışmasına vakit bırakmak adına tahminlerimiz bir gün öncesinden yayına alınmıştır. Bol şanslar, keyifli izlemeler dilerim.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 31 Mart 2022

Gulfstream Park programlarından bir diğeriyle daha sizlerleyiz; programda az at yoğunluğu bulunduğundan ve koşu değişimleri de olabileceğinden detaylı analiz yapma gereği duymuyoruz. Sadece ilgilenen/zamanı olan üyelerimiz, izlemek amaçlı bütçelerine uyan denemeler yapabilirler. Gulsftream Park tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.