Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Kenilworth Tahminleri – 21 Haziran 2022 (13.592 TL TUTTU)

Salı gününün ilk programı Kenilworth ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Rutin hale tekrar getirdiğimiz üzere tahminleri bir gün öncesinden sizlere ulaştırabiliyoruz. Kenilworth at yarışı tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.


1.Ayak: |6-4-1-5++3-7|= Kolay bir koşu gibi görmediğimizi doğrudan belirteyim; muhtemelen Türkiye’de 6 numaralı Heathcliff’i ikinci kez başka senaryoları düşünmeden iç rahatlığıyla tek atacaklardır; biz tüm atların her parametrelerine dikkat ettiğimizden, sadece tek ikincilik koşu performansıyla tümevarım yapamıyoruz. Koşu tecrübeli olanlardan 8-6-4 üçlüsü bir nebze daha iyilerdir; ilk kez koşacaklardan ise 1-5 daha iddialı ekip-pedigri eşleşmesine sahiplerdir. Dolayısıyla arada kalan atlar kurgusal anlamda ihtiyacımıza göre kullanılabileceklerdir; %10 altı kalan herhangi bir sıralamadaki atı geniş bütçeli oyunlarımızda dışarıda bırakacağımızı düşünmüyorum.

2.Ayak: |11-4-1++7-5-6|= Bu koşuda daha çok herkesin görebileceği, oyuncuların ortak kanaatte buluştuğu koşu performansı iyi olan atların kazanmaya yakın olduğuna inanıyoruz. 11 numaralı Starospheric iki koşusunda da kazanmaya yakın tamamlamıştı ve mesafe uzatmasının da yararını göreceğe benziyor; yine 4 numaralı Masterful Guy ve 1 numaralı Autumn Moon da pistin gediklileri olarak her ilerleyen mesafede rakiplerine tecrübe avantajını yansıtabileceklerdir. 7-6 ikilisi de son yarışlarında iyi işler çıkartanlardır, fakat her ikisinin de (özellikle 6) ekip-jokey eşleşmesi pek güven vermemektedir, ilk üç derecesine üzüleceklerini sanmıyorum. 5 numaralı Whiskey Mac için ise cazip oranlar gerekecektir, zira rakipleri çok tecrübeliler.

3.Ayak: |2-4-11++1-5++7-9|= 2 numaralı Robert Burns, 4 numaralı Electric Warrior ve 11 numaralı Douglas tüm koşularında ortalama performanslar sergileyenlerdir ve buldukları grup içerisinde sivrilmeleri kuvvetle muhtemeldir, bu atları yarışın içerisinde etkin göreceksinizdir. Koşunun kalabalıklığından çekinenler 1 numaralı Naushon ve 5 numaralı Run Rudolph Run‘ı öncelikle kurgularına dahil edebilirler. Son hanedeki 7-9-10 üçlüsü ise en geniş hallerinde gerek olması ve %5 altı kaplamaları halinde (sadece 7’nin bir tık iyi olduğunu belirteyim) kullanılacak olanlardır.

4.Ayak: |56-4++3-2++1|= Atların en iyi gününde senaryonun farklılaşabileceğini söyleyeyim, çünkü hepsinin tavan performansları birbirine yakındır; hatta ikinci ve üçüncü hanedekilerin daha iyidir. Ancak bu sezondaki performansları öncelenerek değerlendirme yapılırsa: 5 numaralı Steinbeck, 6 numaralı Secret Oasis ve 4 numaralı Pomodoro’s Jet‘in daha istikrarlı oldukları görülebilecektir, dolayısıyla küçük-orta bütçeliler kazanmaya yakın koşacak atları yazmayı satın alabilirler. Bununla birlikte bu atlar yüksek oran kaplarsa 3-2-1 üçlüsünden cazip olanlar kurgulara eklenirler.

5.Ayak: |5-1-4++3|= Burada bazı atları kurgu avantajı sağlayabilmek adına elediğimizi belirteyim; özellikle bizden ayrışan alternatif kurgular yapanlar kalan birkaç şanslı ata da göz atmayı düşünebilirler. 5 numaralı Cracklin’Rose, 1 numaralı Perfect Trust ve 4 numaralı Rewrite the Stars oldukça güçlü şekilde sizlere yarışı izletebilecek tercihlerdir; bu tip gruplarda her zaman etkin olacak yeteneğe sahiplerdir. 7-3 ise seçtiğimiz rakipler oldular. (Yorumda yazıldığı gibi başka bir at olan 2 numara kazandı.)

6.Ayak: |6-7-1++2-3++4|= 5 numaralı Little Miss Pink’in daha sıradan bir at olduğunu kabul etmek lazım, üstündeki jokeyiyle de kazanmak birincil hedefi olmayabilir; ancak diğer tümünün birbirlerinden önemli verilerle ayrılabileceğini düşünmüyoruz. Yine de bu tip koşularda ilk sıralarda verdiğimiz atlar kazanma eğilimi taşıyabiliyorlar. 6 numaralı Miss Greenlight, 7 numaralı She’s My Captain ve 1 numaralı Twilight Hour üçlüsünden biri kapanışı yapabilir. 2-3 ve daha sonra 4 rakiplerdir.

*Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.

*Koşunun ikincisi olanlar turuncu renkle işaretlenmiştir.


Önceki
yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri - 20 Haziran 2022

Sonraki

Ankara Tahminleri - 21 Haziran 2022 (7.286 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Newcastle Tahminleri – 14 Aralık 2021

Salı günü (14 Aralık) Newcastle programıyla günün ikinci yabancı yarış tahminiyle yolumuza devam ediyoruz. Newcastle koşu yorumlarımız sizlerin çalışmasına vakit bırakmak adına sabah 11:30'da eklenmiştir; program kısaca özetlenecekse, iki kalabalık koşuda sürpriz beklentisi vardır ve bunun yanında 2.Ayak'ta genel eğilimin dışına çıkan sonuç görülürse iyi bir geri dönüş alınabilir. Bol şanslar.
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 22 Mart 2021

Mahoning Valley programıyla Amerika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Mahoning Valley tahmin açısından belirsizlikler barındıran, vasat bir yerdir. Ancak zaman zaman bize fırsatlı sonuçlar sunduğunu da biliyoruz. O günlerden biri yaşanabilir veya sadece bizim yüksek bütçeli üyelerimizin kazandığı duruma doğru gidebilir. Mahoning Valley tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.

Southwell Tahminleri – 6 Ekim 2020

Günün hedef yapmadığımız programı olan Southwell ile yabancı at yarışı denemelerimize devam edeceğiz. Southwell vasat bir yer olduğundan ötürü, koşu yorumlarımızı AGF tablosuna göre şekillendireceğiz. Koşu yorumları ve şablonlarımız için yarışlardan 30 dakika önce siteye giriş yapmanızı tavsiye ederim. Şimdiden bol şanslar.
Total
0
Share