yabanciganyan.com

Kenilworth Tahminleri – 23 Kasım 2022

Çarşamba gününün (23 Kasım 2022) ilk yabancı yarış programı Kenilworth ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Güney Afrika programında başarısız olunduğu kabul edilmelidir, bugün biraz daha hibrid bir çalışma denedik, 30’dan fazla parametrenin sadece 6-7’si ağırlıklı hazırlanmıştır. Bol şanslar dileriz.

Yedili Plase Koşusu: |9-1-6-3|

1Ayak: Dün itiraf etmek gerekir ki 5-6 saatlik çalışma epey kötü sonuçlandı, bugün de 30’a yakın parametreye ayırmakla birlikte, daha fazla ortalamalara yaslanacağımı söyleyeyim, spesifik detaylarla ilgilenmeyeceğim. 14 numaralı Ygritte, 12 numaralı Strawberry Light, 5 numaralı Ella’s Delight ve 1 numaralı Ilha Da Mauricia dörtlüsü ilk koşuda az at ile başlangıç sevenleri kurtarmaya aday yetenekli safkanlardır. 11-4-13 en geniş bütçelere hitap eden diğerleridir, %10 altı kalsaydılar cazip kurguyu işaret ederlerdi.

SIRALAMA: |14-12-5-1++11-4-13++10|

2Ayak: 2 numaralı Double Check Fairview’deki 2400 çim pist koşusu dikkate alınarak ilk haneye yalnız bırakılabilir. Tüm parametrelerin ortalaması alındığında çok net en iyi çıkan 3 numaralı Thefutureisbright ise favori oran kapladığından ikinci haneye itilmiştir. 5 numaralı Chewbaca ve 1 numaralı Coup De Main kariyer rekorlarına yaklaşırlarsa şans yaratabilirler. 6 numaralı Piketberg Alley mesafede belirsizdir, çok cazipse denenir.

SIRALAMA: |2++5-3-1++6|

3Ayak: Basit senaryolu, yani favori-plase sonuçlanma eğilimli bir başka koşudur. Güney Afrika’nın en güvenilir antrenör-jokey eşleşmelerinden biriyle 1 numaralı Silvano’s Timer, son ortalama yarışını geliştirip rakiplerini geçmeyi başarabilir. 5 numaralı Warrior, 3 numaralı Somerset Maugham ve 7 numaralı Cat Daddy ise teksiz hallerinde takviye edilebilir, hata kollayacaklardır. 4-6 seçtiğimiz kurgu sürprizleridir, en geniş hallerinde %10 altı kaplamaları halinde denenirler. Dipnot olarak ekürilerden 8’i beğenmediğimizi söyleyeyim, bazı oyuncular eküri sisteminin yarattığı oransal şişmeye dahil olmak istemeyebilirler.

SIRALAMA: |1++5-3-7++4-6|

4Ayak: 9 numaralı at hariç tüm atlar birbirine yakın genel kaliteye sahiplerdir, dolayısıyla bazı en geniş hallerinde kapatıldığına denk gelinebilir. Son karşılaştıklarında arka arkaya bitiren dörtlüyü bir kez daha kullanmayı yeğliyoruz. 7 numaralı Policy Target, 5 numaralı Nothingelsematters, 4 numaralı Twice The Master ve 1 numaralı Mister Monocle dörtlüsü 200 TL altı oynayanlar için yeterli kabul edilebilirler. Kapalı kutu atlardan denemeler yapmak isteyenlere ise 3-10-8 sıralamasını önerebilir veya kapatmaları seçeneğini hatırlatabiliriz.

SIRALAMA: |7-5-4-1++3-10++8|

5Ayak: Burada da iki atın dışına normal şartlarda çıkamayacakmış gibi bir görüntü söz konusudur. Öne çıkardığımız atları herkes fark edebileceğinden programın az ikramiyeye meyili sonucu çıkartılabilir. 3 numaralı Kitchakal ve 6 numaralı Max The Otter ikilisi tüm parametrelerde rakiplerinden iyilerdir, domine etmeleri beklenecektir. 1-5 ve daha sonra 2 seçilen kurgu sürprizleridir, alternatif kurgulara hitap ediyorlar.

SIRALAMA: |3-6++1-5++2|

6Ayak: 4 numaralı Tchaikovsky‘nin bulunduğu eller, pedigri-potansiyel tarafındaki verileri ve genel koşu kriterlerini karşılayan performanslarının bileşkesiyle normal senaryoda sivrilebileceği söylenebilir, bir koşuda daha favori sonucu izlenebilir. 7 numaralı Different Face ve 10 numaralı Ragnar Lothbrok onu başlıca zorlayabilecek safkanlardır. 6-3-8 ve daha sonra 5 sürpriz kurgulara hitap eden diğerleridir, o kurguları yapanlar favoriyi çıkarıyorlar.

SIRALAMA: |4-7-10++6-3-8++5|

Program Değerlendirmesi:

Bazen 5-6 saat uğraşıp verilerle çalışmak işleri komplike hale getirebiliyor, son koşular ve beklentiler odaklı değerlendirmeyle harmanlamak doğru yöntem kabul edilebilir ve bugün daha dengeli olunmaya çalışıldı. Biz eğilim olarak çok düşük ikramiyeler vereceğini düşünüyoruz, yine de sıralamaların bugün başarılı olmasını umuyor ve inanıyorum.

Tek Adayı: Silvano’s Timer
Beklenen İkramiye: 2.000 TL altı
Hedef Mi?: Evet
Önerilen Oyun: İsteğe Bağlı

Önceki

Horseshoe Indianapolis Tahminleri - 22 Kasım 2022 (5.900 TL TUTTU)

Sonraki

Dundalk Tahminleri - 23 Kasım 2022 (56.933 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Chantilly, PRO Tahminler – 6 Haziran 2021

Sabah burada olanlara Sha Tin programının devredeceğinin ipucusunu vermiştim; açıkçası bu Chantilly programının da devretmeye müsait olduğunu düşünmekteyim. Birçok koşuda gününde olan herhangi bir at patlama gerçekleştirebilir ve 200 TL altı şablon yapanların, kesinlikle bütçelerini zorlamamasını tavsiye ederim. İlgilenenler için Chantilly tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 6 Şubat 2021

Bir kez daha az atlı bir Lingfield Park programıyla sizlerleyiz. Koşular az atlı olsa ve normal bir senaryoda düşük ikramiye verse de; biz her program için tahmin hazırlamayı görev biliyoruz. Ganyan ve ikili oynayıp, yüksek kasa miktarlarına ulaşanlarınızın olduğunu da biliyoruz. Lingfield Park tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenmiş olacaktır. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 12 Mart 2022

Cumartesi sabah programı Sha Tin ile Hong Kong yarış tahminlerimizi sürdüreceğiz. Erken saatlerde biz de dahil, çoğu kişi burada olamıyor, fakat yine de ilgilenen birkaç kişi için dahi faydalı olması açısından koşu sıralamalarımızı bir gün öncesinden yayınlıyoruz. Bol şanslar dileriz.