Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Kocaeli Tahminleri – 19 Ocak 2023

Günün yerli yarış programı Kocaeli ile VIP at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Son zamanlarda Şanlıurfa yarışlarından ciddi geri dönüşler alabildik. Program zor olduğunda ve yüksek ikramiye verdiğinde kurgumuza uyuyor. Burada ilk iki koşuyla birlikte zorluklar belirginse de, ardından favori-plase ağırlıklı görüntü içerisine giriyor. Kocaeli tahminlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.


1Ayak: Zor bir koşuyla programa başlanıyor. 8 numaralı Kupa Onlusu ve 9 numaralı Lignin Energy gibi form durumları fena olmayan atlar sıralamaya alınmadı, grup düşen atları önceledik; onların daha çok ikramiyeye ihtiyacı olacak ve hedef yapacaklardır. 1 numaralı Wmurcott, 2 numaralı Synchronicity, 5 numaralı Mr Tekin ve 4 numaralı End of the Road dörtlüsünü birçok kurgumuzda kullanabiliriz. 6-3‘ü bu atlardan 4 numara sonuncu sırada olduğundan ekledik, eğilimleri kaçırmamalıyız.

SIRALAMA: |1-2-5-4++6-3|

2Ayak: Günün bir diğer belirsiz koşusu olduğunu düşünüyoruz. İlerleyen yaşlara sahip, sık koşan atları birkaç parametreye indirgeyerek eleyemiyorsunuz, söz konusu iki koşuda oyuncular kendi çalışmalarından destek almalılardır. 8 numaralı İstanbul Muhafızı, 4 numaralı Emirsoy, 2 numaralı Aslansoylu, 1 numaralı Ortaylı ve 7 numaralı İlk Parıltı beşlisiyle tüm atların %50’sini seçiyoruz, şanssızlık yaşamamayı ümit ediyoruz. 9 beşli hallerine hitap edecek sürpriz adayı.

SIRALAMA: |8-4-2-1-7++9|

3Ayak: Burada iki atın diğerlerinden kariyerleri açısından ayrıştığı ortada. 6 numaralı Tuncer ve 5 numaralı Sülünbike’nin kağıt üstünde zorlanmadan kazanması beklenebilecektir. Sonraki koşularda rahat küçültme yapılabilme ihtimaline karşı sıralama uzatılmıştır. 1 numaralı Duman ve 3 numaralı Peköz‘ün son koşuları fena durmuyor.

SIRALAMA: |6-5++1-3-7-4|

4Ayak: 5 numaralı Nurluova İstanbul sentetiğinde daha iyi atlara karşı mücadele etti, burada uygun grupta sivrilmesi en olağan senaryodur, tekli kurgu sevenlere öneririz. Diğer yandan önceki koşunun ardından burada da favori-plase sonucu programı vasat hale getirebilir. 1-6-2-8 şeklinde sürpriz atlar sıralandılar.

SIRALAMA: |5++1-6-2++8|

5Ayak: 7 numaralı Enter pedigri-ekip eşleşmesiyle dikkat çekiyor; ortalama yarışlarıyla birlikte sıradan genel kalitedeki atları geçtiğine tanıklık edilebilir. Türkiye’de bu at plase oranda bulunduğundan onlarla benzer eğilimleri de sıralamamıza taşıyoruz. 2 numaralı Lady Lipa, 1 numaralı Anna Henrietta ve 5 numaralı Miss Tuana ile kurgu sağlamlaştırılabilir.

SIRALAMA: |7-2-1-5++3|

6Ayak: Küçültmediğimiz bir başka koşu olduğunu söylemek isterim, bugünkü Kocaeli programında maalesef sizlere yeterince iyi öneriler yaratamadık. Kendi çalışmalarınızla dengeleyerek sonuç hedefleyebilirsiniz. 5 numaralı Mahrubi, 8 numaralı Hedefim, 2 numaralı Bakgör ve 3 numaralı Kileyik dörtlüsünden bazı kurgularda iyi yarışlar bekleyebiliriz. 1-9 geniş hallerine hitap edeceklerdir.

SIRALAMA: |5-8-2-3++1-9|

Önceki
yabanciganyan.com

Abu Dhabi Tahminleri - 19 Ocak 2023

Sonraki

Gulfstream Park Tahminleri - 19 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Kocaeli Tahminleri – 18 Ağustos 2022

Perşembe akşamı yerli yarış programı Kocaeli ile yerli at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Açıkçası dün Elazığ programını çok basit bulduğumuzdan verdiği ikramiyeye şaşırdık, demek ki yerli yarışlar tarafında önemli olan 6'lı Ganyan'ı tutturmak, bir şekilde ikramiyeyi alıyorsunuz, elenen oyuncu çok oluyor. Bugünkü Kocaeli programını ise biz çözümleyemedik. Örnek olarak birkaç şablon ekleyebiliriz ve önermiyoruz. Bol şanslar.

Philadelphia Parx Tahminleri – 23 Mart 2021

Philadelphia Parx tahminlerimizle yabancı at yarışı tahminlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Dünkü Mahoning Valley ile aynı doğrultuda bir program olduğunu biliyorsunuz. Hedef yapılamaz, fakat zaman zaman yüksek ikramiyeli sonuçları denk getirebiliyoruz. Şanslı bir gün geçirirsek 5.000 TL üstü ikramiye kazanılabilir. Philadelphia Parx tahminlerini saat 20:30'da yayınlama düşüncemiz vardır. Şimdiden bol şanslar dilerim, görüşmek üzere.
İncele!

Saint Cloud Tahminleri – 5 Nisan 2022

Öğlen programı Saint Cloud ile Fransa at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Saint Cloud her yıl sık sık karşımıza çıkan bir yer olmakla birlikte, zaman zaman yüksek ikramiyeler kazanabildiğimiz bir yerdir. Kurgu şansının yanımızda olduğu, keyifli bir program yaşanmasını dilerim. Saint Cloud tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Delaware Park Tahminleri – 9 Ağustos 2021

Günün ikinci hedef olmayan programı Delaware Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Oldukça az atlı koşular söz konusudur ve nasıl bizim işimize yarayabilecek 5.000 TL üstü ikramiye verebileceğini bilmek zordur. İlgilenen, izlemek isteyen üyelerimiz için Delaware Park tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!