Kranji Singapur Tahminleri – 19 Kasım 2022 (1.676 TL TUTTU)

Cumartesi sabah seansı yabancı yarış programı Kranji Singapur ile hedef olmayan yabancı at yarışı tahminlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Kranji Singapur için çok basit düzeyde bir çalışma yapılıyor ve hassas bütçelilere önerilmiyor. İlgilenenler Kranji tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirler. Bol şanslar.


Yedili Plase Koşusu: |1-3-4-8|

1Ayak: Atların sezon performansları irdelendiğinde 8 numaralı January, 9 numaralı Fight On ve 6 numaralı Rocky üçlüsünün çim pistte daha iyi oldukları anlaşılabiliyor. Performans iyileştirmesi beklediğimiz atları ise: 1 numaralı Mariana Trench, 3 numaralı Star Victory ve 4 numaralı Winning Stride olarak sıralıyoruz. 10 en geniş halleri için kurgu sürprizi.

SIRALAMA:
|8-9-6++1-3-4++10|

2Ayak: Günün zor koşularından biri olduğu anlaşılıyor. Atların son 3-4 koşularındaki dereceleri karşılaştırdığımızda yarım saniyeden fazla farklar gözükmüyor, dolayısıyla burada çok yakın ve sürprizli sonuçlar beklenebilir. Yine de kurguyu bozmamak adına 12-10-5-4-3-2 altılısı kurgularımızda yeterli görülebilirler. 1-6-9 en geniş hallerine hitap eden sürprizler.

SIRALAMA: |12-10-5-4-3-2++1-6-9|

3Ayak: Burada bir küçültme ihtiyacımız olacağından dört atlı bir sıralamaya indirgedik; hepsi çok tecrübeli atlar olmaları bakımından tehlike yaratabileceklerini de belirteyim. 2 numaralı King Arthur ve 3 numaralı Lim’s Kosciuszko ikilisi 200 TL altı şablonlarımızda yeterli kabul edilebilirler. 5-8 geniş hallerinde takviye edeceğimiz diğerleridir.

SIRALAMA: |2-3++5-8|

4Ayak: 1 numaralı Trident ve 2 numaralı Dream Alliance ikilisi pist-mesafeyi oldukça seviyorlar; son koşularında da aynı mesafede benzer performanslar sergilediler. Şanslıysak Türkiye’deki oyuncuların tek attığı 2 yerine 1 numaranın kazandığına denk gelinir. Sürpriz kurgu seviliyorsa 5 numaralı Pacific Star ve 6 numaralı One Way Ticket ikilisi kurguya eklemlenebilirler. 7-3 en geniş hallerine hitap eden diğerleridir.

SIRALAMA: |1-2++5-6++7-3|

5Ayak: Kalabalık atlı belirsizliklerle dolu bir başka koşuda olabildiğince daraltmaya çalıştık. 9 numaralı Circuit Mission, 10 numaralı Relentless, 3 numaralı Sacred Croix, 2 numaralı Minister ve 12 numaralı Tangible beşlisi istikrar açısından güven vermeseler de; son koşularındaki formlarını sürdürürseler şans yaratabilirler. 1-8 ve daha sonra 13-11 en geniş halleri için belirlenen sürpriz adayları.

SIRALAMA: |9-10-3-2-12++1-8-13-11|

6Ayak: Dört atın ciddi şansa sahip olduğu bir koşuyla programı tamamlıyoruz. Kranji için herhangi hedefimiz olamayacağını tekrarlayayım, çok basitçe koşulardan yola çıkılarak tahminler hazırlanıyor. 4-6-3-2 dörtlüsü birçok kurguda bizi kurtarmasını bekleyeceklerimiz olacaklar. Eğer Türkiye’de tek atılan 2 numara kullanılmayacaksa 9-10-5-11 sıralamasındaki atlarla yer değiştirmesi tavsiye edilebilir, alternatif kurgu olur.

SIRALAMA: |4-6-3-2++9-10-5-11|

Program Değerlendirmesi:

Hedef olmayan programlarda ikramiye kazanma hedefiyle oyunlar kurulmasını tavsiye etmiyoruz, hassas bütçeliler de oynamamalılar. Ancak elbette bir görev olarak her yabancı yarış programına tahminler derleniyor ve izleme kurguları sevenlere seçenekler sunuluyor. Yarış izleyecekseniz denemeler yaparsınız. Bol şanslar dileriz.

Tek Adayı: Teksiz Kurgu
Beklenen İkramiye: Belirsiz
Hedef Mi?: Hayır
Önerilen Oyun: İsteğe Bağlı

Önceki

Avrupa Basketbol Tahminleri | 19-20 Kasım 2022

Sonraki
yabanciganyan

Lingfield Park Tahminleri - 19 Kasım 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Aqueduct, PRO Tahminler – 14 Kasım 2021

Bir başka hedef Aqueduct programıyla daha Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Dünkü 1.Altılı Aqueduct tahminlerimizin oldukça başarılı olduğunu, fakat sağanak yağışın ardından değişen pistin yapısıyla, yılda en fazla bir kez gerçekleşebilecek sürprizlerle 2.Altılı özelinde şanssızlık yaşadığımızı düşünüyoruz. Aqueduct tahminlerimizi sizden gelen talepler üzerine olabildiğince erken yayınlamaya çalışacağız, çünkü aramızda yedili plase oyununu seven üyeler fazlasıyla var.