Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Laurel Park Altılı Ganyan Tahmini, 23 Ekim 2017 (TUTTU 1179 TL)

1.Ayak: 1-3-5 (5 numara’nın favori çıkması çok doğal, kazanması şaşırtmaz. Kaitain’e dikkat!)

2.Ayak: 1-3-5-11-13 (11 ve 13 numara rakiplerinden oldukça büyük farkla ayrılıyor.)

3.Ayak:  4-5-6-11-12 (Feargal Lynch ile start alacak olan 4 numaralı safkan kazanmaya çok yakın, rakip yazmam biraz da fantezi oldu.)

4.Ayak:  7-5 (Nik Juarez ile uyumu müthiş olan 7 numaralı Sea Raven kazanmaya yakın.)

5.Ayak:  1-5-7-9-10 (Güçlü kan hatları, az at geçseydim 5-7-9 olurdu.)

6.Ayak:  3-7 (Motion’ın antrene ettiği ve üstünde Edgar Prado’yu göreceğimiz Point System bu rakiplerini sonlarda etkili sprintiyle geçebilir. Rakip olarak Godolphin safkanı görünüyor.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki
yabanciganyan

Keeneland Altılı Ganyan Analiz ve Kupon, 22 Ekim 2017

Sonraki

NBA Tahminleri, 24 Ekim 2017

Benzer İçerikler
İncele!

Keeneland, PRO Tahminler – 10 Temmuz 2020

Keeneland yaz sezonunun 3'üncü gününde yine birlikteyiz. Bugün biraz daha az atlı bir program dikkat çekiyor. Buna rağmen Türkiye'de yine fırsatlar olacaktır. Yeter ki, çim pist yarışları iptal olmasın ve koşudan çıkan atlar olmasın. Keeneland koşu yorumlarımız ve şablonlarımız yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Saratoga Tahminleri – 31 Ağustos 2022

Ağustos 2022'nin son yabancı yarış programı Saratoga ile Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyor, bir ayı daha geride bırakıyoruz. Dünkü Colonial Downs tahminlerinin çok kolay şekilde tutması sevindiriciydi, tüm ilk hane atlar neredeyse çok rahat kazandılar, teklerin hepsi tuttu. Bugün de aynı senaryonun işleyebilme ihtimali olmakla birlikte az ikramiye sonucuna rastlanabilir. Bol şanslar dileriz.
yabanciganyan.com
İncele!

Chantilly Tahminleri – 28 Eylül 2020

Herkese iyi günler ve iyi haftalar. Yeni bir haftaya Chantilly programıyla başlangıcı yapıyoruz. Güzel bir hafta olmasını diliyorum. Ekim ayı planlarımız ve yeni gelişmeler için yakında bir yazı yazılacaktır. Sevineceğinizi umuyoruz. Chantilly koşu sıralamalarını bir gün öncesinden hazırladık. Fakat çok fazla benzer kalitedeki atların yoğunluğu sebebiyle, AGF tablosuna göre elemeler yapmak istiyoruz. Ayrıca devreden bir program olabilir. Chantilly tahminlerimiz saat 12:45'de yayınlanacaktır. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Greyville Tahminleri – 5 Eylül 2022 (18.329 TL TUTTU)

Yeni bir haftaya Greyville programıyla başlangıcı yapıyoruz. Daha önceki programlardaki gibi Greyville'e hedef yapacağız, ancak sentetik pist programı olduğundan dikkat edilmesini tavsiye ederim. Bununla birlikte çoğu kez başardığımıza benzer ilk hane atların domine ettiği anlar yaşanabilir, kasalarımız katlanabilir. Greyville tahminlerimiz saat 07:00'da yayına alınmıştır. İyi günler.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!