Laurel Park Tahminleri – 24 Kasım 2022

Perşembe gününün ikinci yabancı at yarışı programı Laurel Park ile Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. 9 koşulu bir Laurel Park programı olduğundan sizlere zamanında yetiştirebilmek için hızlı çalışma yaptığımızı belirteyim, umarım başarılı Laurel Park sonuçları devam eder. Bol şanslar dilerim.

1Koşu: Esasen iki ciddi atlı koşu olarak görmekteyiz. 7 numaralı Oro de Moro Moro ve 2 numaralı Rustys Gfivefifty ikilisi bu pisti oldukça seviyorlar ve formda koşuya katılıyorlar. Bununla birlikte eküri sistemi nedeniyle 7 numaranın oranı şişeceğinden çok basit başlangıç hedefleyeceğimizi sanmıyorum. En azından kurguya 3 numaralı Jardani eklemlenmelidir. 5 en geniş hallerine saklanabilir.

SIRALAMA: |7-2-3++5|

2Koşu: Günün kritik koşularından biri, şanslarını az görmekle birlikte; en iyi günlerine denk gelinirse son hanedeki 5-2’nin de patladığı senaryo yaşanabilir. Ayrıca üç kum pist performansı ortalama üstü olan 4 numaralı Late Night Larry de Laurel pistine adapte olup seri başlangıcı yapabilir. 8 numaralı Awesome Man uygun atlar içerisinde sivrildiği takdirde şaşırmayacağımızdır. 3 numaralı Federal Offense ve 1 numaralı Wonder Water cazip olacaklarını tahmin ettiğimizden yanına eklemlediklerimizdir. 6 numaralı Baton ise başlıca sürpriz adayıdır.

SIRALAMA: |8-3-1++4-6++5-2|

3Koşu: Tüm tecrübeli atlar performanslarında hiçbir varlık gösteremediler ve ilk kez mesafe yükseltiyorlar; Türkiye’deki oyuncular 7 numarayı üçüncü gördüklerinden tek atabilirler ve kazanabilir. Ancak kazanmasının sebebi totosunun üç olması değil, buralarda nasıl kazanılacağını bilen ekip-jokey eşleşmesidir. 6-2-4-1 dörtlüsü koşuyu iki favoriden çalarsa cazip kurguya ulaşılır. Kayıp yaşamak istemeyenler burada altı at yazabilir veya son hanedekiler %5 altında kaldıysa kapatabilirler.

SIRALAMA: |6-2-4-1++7-5++8-3|

4Koşu: 2 numaralı Devilish Affair, 11 gün önce bu pistteki 1400 metrede dahi rakiplerine yetişmeyi başaramadı; bugün favori oranıyla arz-ı endam ederse bir fırsat çıkacağına inanıyoruz. Laurel Park gibi vasat yerlerdeki kısa mesafeli koşularda süratli atlar ciddi şans sahibi oluyorlar, bugün de 4 numaralı Stay Out ve 6 numaralı Eifs‘in ilk 800’ü domine edip direndikleri izlenebilir. Ciddi kurgularda sadece bu senaryo satın alınamayacağından 5-1 takviyesi yapılabilecektir. 8-7 işi zor sürprizler, %5 altı kaldıkları takdirde en geniş hallerinde işe yararlar.

SIRALAMA: |4-6++5-1++8-7|

5Koşu: 6 numaralı Tate’in grup düştüğü ortada, iyi gününde buradaki rakiplerini geçmesi normal karşılanır. Diğer yandan onun kum pistte kazanmak noktasında güven vermediğini de belirtelim. Şu anki bulunduğu ellerde üst üste çim pist deneyip herhangi sonuç alamamıştı ve şimdi daha önceki alışkanlıklarına dönüyorlar. TJK’nın erken bahis tablosunda favori gözüktüğünden sıralamaya almıyoruz. 8 numaralı Icy Minister, 7 numaralı Cash Kid ve 9 numaralı Auspicious Lad günün işe yarar küçültmesi olabilirler, kum pistte oldukça güvenilir atlardır. 3-4 geniş hallerine hitap eden, iyi ellerdeki, buraya hedef yaparak gelen diğerleridir.

SIRALAMA: |8-7-9++3-4|

6Koşu: Günün ikramiye seviyesini belirleyecek koşusudur, ana eğilim olarak favori-plase dört attan birinin kazanacağını düşünsek de, şanssız bir senaryoda (küçük-orta bütçeliler için) son hanedeki atların da patladığına denk gelinebilir, biz genelde onlar cazipse kullanılmasını söylüyoruz, böylelikle biraz kırpılabiliyor. 1.Altılı oyununu tekli kurgu halinde denemek isteyenler için 3 numaralı Helluva Lady gösterildi. Teksiz hallerinde 7-5-9-1 dörtlüsü kurguya eklemlenebilirler. 2-6-8-4 maalesef kapalı kutular, patlamamaları dileğimiz.

SIRALAMA: |3++7-5-9-1++2-6-8-4|


7Koşu: 1 numaralı Nautilus ve ekürisi 8 numaralı Seiche ilk iki yapabilirler, başarısız olabilirsiniz. Biz genelde teksiz kurgular yaptığımızdan Türkiye’de yaygın yapılan tekli kurguların elenmesi olasılığına oynuyoruz. Eğer eküri sistemi olmasaydı 1 numaralı at yine favori olurdu, fakat ekürisini %3-5 arası oranla dahil edebilirdik. 4-6-5-3 dörtlüsünün koşuyu çalmasını yüksek ikramiye hedefleyenler beklerler.

SIRALAMA: |4-6-5-3++1-7|

8Koşu: 6 numaralı Vance Scholars onu iyi tanıyan jokeyi ve az yıpranmış haliyle her kurgu için çıkarılması gereken at olmayabilir, basit kurgu sevenler burada favoriyi bulundurmak isteyebilirler. 8 numaralı The Poser, 7 numaralı Zabracadabra ve 3 numaralı Armando R üçlüsü tecrübe faktörüyle sürpriz kurguların başlıca tercih edecekleri atlar olurlar. 1 numaralı Benandjoe ekürisiyle birlikte hata kollayacaktır. Buraya NY hattından hedef yaparak gelen 2-10 için ise sadece en geniş hallerine yönelik tavsiyemiz vardır. Örneğin 6 numaranın oranı şişerse beşinci at olarak kullanılabileceklerdir.

SIRALAMA: |8-7-3-6++1-2|

9Koşu: Kum pist tecrübeli atlar o kadar genel kalitesi düşük ki, ilk kez bu pisti tercihleyen 5 numaralı Ken Loves Kitten net favori durumunda. Biz bu kaymaları özellikle NY hattındaki önemli eküriler yaptığında değerlendiriyoruz, Laurel seviyesinde ise kullanmamız beklenmemeli. 8 numaralı I’m Not A Baby izleme kurgularına önerilebilecek bir tek adayıdır, geç saatlere kadar yarış izleniyorsa denenebilir. 6-7-1-2 başta olmak üzere tüm sıralamadaki atlar kapalı kutulardır, hangisine denk gelirse.

SIRALAMA: |8++6-7-1-2++3-4|

Önceki

Chantilly Tahminleri - 24 Kasım 2022 (172.264 TL TUTTU)

Sonraki

Golden Gate Tahminleri - 24 Kasım 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Aqueduct, PRO Tahminler – 21 Kasım 2021

Pazar günü (21 Kasım) tarihli Aqueduct programıyla Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Son üç Aqueduct programı tek tek yarış izlenerek incelendiğinde ne kadar isabetli tahminler verdiğimiz görülecektir, yine geçen haftada da aynı başarıları elde etmiştik, bizi sevindiren sonuçları bu pistte sıklıkla görüyoruz; sadece 6'lı-5'li değil tüm oyunlarla kazananların mesajları geliyor. Bugünkü Aqueduct programı ise zayıf bir programdır, düşük ikramiye verebilir. Bol şanslar.
İncele!

Scottsville Tahminleri – 27 Temmuz 2022

Çarşamba gününün ilk programı Scottsville ile Güney Afrika yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Scottsville, Güney Afrika programları arasında hedef yapmadığımız iki yerden biridir ve bugün de eğer son koşudaki at beklentinin altında kalırsa çok yüksek ikramiye sonucuyla karşılaşılabilir. Scottsville tahminlerimiz sabah saatlerinden yayına alınmıştır. Bol şanslar dileriz.
yabanciganyan.com
İncele!

Ffos Las Tahminleri – 11 Ağustos 2022

Az atlı ve sıradan bir Ffos Las programıyla yabancı yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Böylesi programlara bizim üyelerimizden pek ilgi gösteren çıkacağını sanmam, yine de hiçbir programı tahminsiz bırakmıyoruz. Ffos Las tahminlerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar.