Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Leicester Tahminleri – 23 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki
yabanciganyan

Newcastle Tahminleri - 23 Haziran 2022

Sonraki
yabanciganyan

Fairview Tahminleri - 24 Haziran 2022 (159.813 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Fairview Tahminleri – 11 Mart 2022

Fairview programıyla günün ilk yabancı yarış tahminini sizlerle buluşturuyoruz. Birçok koşuda genel kitlenin ilginç tercihler yaptığını (veya yapmak zorunda kaldığını) söyleyebilirim, eğer kritik koşularda da sürprizler yaşanırsa 20.000 TL hedeflediğimiz ikramiye seviyelerini görebiliriz. Fairview tahminlerimizi aşağıda okuyabilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 31 Mayıs 2021

Mayıs ayının son tahmini Belmont Park tahminlerinden herkese selamlar. Son iki Belmont Park programı çim pist yarışları yapılamayınca bomboş tamamlandı; dün hiç izlememiştim bile ve komik bir ikramiye vermiş. Ne yazık ki bugün de çim pist koşuları yapılamayacak. İlgilenenler için koşu yorumlarımız 20:00'da eklenecektir. Bol şanslar dileriz.
Total
1
Share