Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Leopardstown İrlanda Ücretsiz Tahmin – 8 Mayıs 2022

Pazar günü Leopardstown İrlanda programına ait ücretsiz tahmini aşağıda inceleyebilirsiniz. Arkadaşlarımızla aldığımız karar gereği, arada böylesi günün ilgi çekici koşularında ücretsiz koşu yorumları yayınlayabileceğiz. Haftada bir kez belki tek koşu yorumunu ücretsiz yayınlayabiliriz; elbette ücretsiz tahmin yayınlamanın hiçbir getirisi olmadığından yayınlamaktan geri adım da atılabilir. Leopardstown programında tüm oyunculara bol şanslar dileriz.


4.Ayak: |1++8-3-6-10-5++7|= Bizim daha önce İrlanda yarışlarında yüksek ikramiyeler kazanmamızı sağlayan, buradaki koşullarda potansiyeli/genel kalitesi iyi olan atların, son koşularında veya genel olarak koşu performansı faktöründen herkesin görebileceği atlara üstünlük kurabilmeleridir, koşu verisinden kazananın çıkmadığı yerlerde dünyadaki %99 yanılmaya müsaittir, o noktada profesyonel bakış gerekir. Bununla birlikte bazen de öyle önemli atlar favori oluyor ki, rakipleriyle aralarında ciddi farklar yaratabiliyorlar; örneğin buradaki 1 numaralı Agartha (geçen yıl GR-2*/GR-3 galibi ve GR-1 ikincisi); Stakes koşuda öne çıkartılmayı hak etmektedir, jokey istikrarıyla domine etmesi beklenir. Onun eksik koşması halinde (akla gelen tek senaryo mesafenin uzaması nedeniyle sonlarda yorulmasıdır); 8-3-6-10-5 beşlisi devreye girebilirler.

 

Üye ol, kazanmaya başla!


 

Önceki
yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri - 7 Mayıs 2022 (8.160 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Mannheim Almanya Tahminleri - 8 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 26 Eylül 2021

Belmont Park hedef programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Hatırladığım kadarıyla iki gün önceki Belmont Park programında çim pist iptal edilmiş ve küçük ikramiyeli sonuçlar yaşanmıştı, o gün herhangi bir şablon yayınlamamıştık. Dünkü Türkiye programına dahil edilmeyen Belmont Park programının da favori ağırlıklı sonuçlandığını söyleyerek sizleri rahatlatayım. Umarım üç gün üst üste benzer sonuçlar yaşamış olmayız. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 15 dakika önce yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 27 Ocak 2021

Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Hong Kong'taki son programlarda sıklıkla favorilerin kazandığı sonucunu görmüştük, bugün normal ayarlarına dönüp; sürprizli sonuçlar göstermesini dileyeceğiz. Happy Valley tahminlerimiz 14:00'da eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim
Total
16
Share