Leopardstown Tahminleri – 11 Ağustos 2022

Günün bir diğer yabancı yarış programı olan Leopardstown ile İrlanda at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Genelde İrlanda at yarışı programlarının yüksek ikramiyesine alışsak da, bu program tam tersi eğilimler barındırmaktadır. İlgilenenler Leopardstown tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirler, bol şanslar dileriz.


1Ayak: Bir bütçe koşusuyla programa başlanıyor. Yine de özellikle koşu tecrübeli atlar bolca bulunduğundan, şanssız senaryolara denk gelmeden atlamayı sağlayabilirsiniz. 6 numaralı Blue News, 2 numaralı Wartime Warrior, 11 numaralı Hasten Slowly, 13 numaralı Bedelia ve ilk kez koşacak olanlardan pedigri-ekip kaliteli 15 numaralı Perfect Poise başlıca yazılabilirler. 14-12 belirlenen sürprizler oldular.

SIRALAMA: 6-2-11-13-15-14-12

2Ayak: 11 numaralı Only kağıt üstünde günün rakipsiz atlarındandır, tekli kurgu sevenler için iyi bir opsiyondur; fakat o kazandığı takdirde diğer koşularda ciddi sürprizler bulmak gerekecektir. Kurgusal nedenlerle sürpriz aranacaksa veya beşli oynanıyorsa 4-12-6 üçlüsünden iyi yarışlar beklenebilir, favorinin kazanması yüksek ihtimal olduğundan dörtlü oyununa da geçilebilir.

SIRALAMA:
11-4-12-6-10

3Ayak: 5 numaralı Perfect Thunder, 7 numaralı Torn, 9 numaralı Morning Approach ve 1 numaralı Red Heel dörtlüsü tüm parametrelerin ortalaması alındığında rakiplerinin ötesinde iyi gözükenlerdir. Yine de tüm parametrelerin ortalamasını almak İrlanda gibi yerlerde her zaman işlemeyebilir, pedigri-ekip veya son koşu durumlarına da göz atmak gerekebilir. Takviye yapmak isteyenlere 8-3-4 üçlüsünü önerebiliriz.

SIRALAMA: 5-7-9-1-8-3-4-10

4Ayak: 4 numaralı Boundless Ocean tecrübeli ellerde ve koşu geçmişiyle de rakiplerinin bir adım önünde değerlendirilmeyi hak ediyor, kazanıp kazanamaması ikramiyenin seviyesini ortaya koyacaktır. Bununla birlikte o kötü koştuğunda hangisinin kazanabileceği meçhuldür, en iyi gününü geçiren herhangi biri patlama gerçekleştirebilir. Öyleyse sıralamaya göz atıp bütçenize göre yazmanızı önermek durumundayım, olabildiğince az at yazacaksanız 4-7-6 deneyiniz.

SIRALAMA: 4-7-6-3-1-2

5Ayak: Genelde İrlanda programlarının yüksek ikramiye verdiğine şahit oluruz, fakat bu koşunun da varlığıyla anlaşılıyor ki, bugün yüksek ikramiyeler görmek çok zordur. 1 numaralı Bluegrass ve 3 numaralı Point King birincilik mücadelesi vermeye adaydırlar, hatta bu atlardan 1 numara alternatif tek veya yedili plase teki olarak da denenebilir. 4-2 iyi koşmasına ihtiyaç duyacağımız diğer atlardır.

SIRALAMA: 1-3-4-2

6Ayak: 6 numaralı Turbine, 3 numaralı Super Over, 11 numaralı Smaoineamh Sile ve 13 numaralı Sing Song Lady son koşulara az at yazmayı seven oyunculara önerimizdir, birçok parametrede dikkat çekici verilere sahiplerdir. 1-3-4-9 ise belirlediğimiz sürpriz sıralamasıdır, bütçeniz genişse göz atabilirsiniz. İyi günler dileriz.

SIRALAMA: 6-3-11-13-1-3-4-9

Önceki
yabanciganyan.com

Ffos Las Tahminleri - 11 Ağustos 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Saratoga Tahminleri - 11 Ağustos 2022

Benzer İçerikler

Turffontein Tahminleri – 11 Mart 2021

Turffontein programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son günlerde yine 500 TL altı ikramiye veren programların denk gelmesi gerçekten üzücü. Bizim normalde hiç hedef yapmayacağımız Turffontein gibi programlar kasasını yükseltmeye ihtiyacı olan oyuncular için bir çıkış yaratabilir. Turffontein koşu yorumlarımız saat 09:00, şablonlarımız ise yarışlardan 30 dakika önce yayınlanacaktır. Şablon yaptırmak isteyen ULTRA PRO üyeler yarışlardan önce bize yazabilirler. Bol şanslar.