Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 30 Kasım 2021

Kasım ayının son gününden herkese merhabalar; Lingfield Park programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz ve Kasım ayını kapatacağız. Şimdiden tüm üyelerimize iyi bir Aralık ayı dilerim, Lingfield Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

1Ayak: |2-7-8++9-10-3|= 2 numaralı Al Marmar, 7 numaralı Quavering ve 8 numaralı Tuddenham Green üçlüsü, koşunun favorisi-iyi ellerde olan 9 numaralı Yonafis’ten herhangi bir eksiklik taşımamaktadırlar; şans yardım ederse favori oranı yerine bu plase atlar koşuyu kazanabilirler. 10-3 kurgu sürprizleri.

2Ayak: |7++5-4-3-10|= 7 numaralı Unilateralism’in potansiyelinin yanında, son koşularındaki form durumuyla, bugün için tek olarak denenebileceğini düşünüyoruz, aramızda tekli kurgu yapanlar varsa kullanabilirler. 5-4-3 ve daha sonra 10 sürprizlerdir.

3Ayak: |2-3++5-4|= Uzun aradan döneceğinden tercih etmeyeceğimiz plase oranlı 1 numaralı atın koşudan çıkması kurgularımızı kötü etkileyeceğe benziyor. Hepsinin aynı oranda göründüğü ortamda, tipik bir bütçe koşusuna dönüşmüştür. İki at, üç at veya dört at bütçeye göre tercih edilebilir.

4Ayak: |2-1++3-5|= Cılız programda 3 numaralı Sky Power’ın %60 yüzdesiyle kazanması 1.000 TL altı ikramiyeye sebebiyet verir. Yüksek ikramiye hedefleyen oyuncular 2-1 yazarak şanslı olmayı umabilirler, her ikisi de genel kalitesi yüksek safkanlardır. 5 numaralı Taravara üç at yazılacak en geniş kurgularda kendine yer bulur.

5Ayak: |8-3-1++10-7-6-2-11++13-12|= Günün en zor koşusudur ve şanssız bir günde sıralamanın sonundaki atlara da koşu kalabilir. Bütçeniz yettiğince doldurmanızı söylemekle birlikte, 8-3-1 bizim koşuda etkin olmasını beklediklerimizdir. 10-7-6 başlıca sürprizlerdir.

6Ayak: |6-5-1++2-7-8++12|= Hem atlar oldukça istikrarsızlar hem de aprantilere mahsus bir koşudur. Bundan sebeple birçok kurguda sıralamadaki ilk altı atı yazmak gereklilik olabilir. Risk sevenler 6-5-1 deneyebilirler. 12 kurgu sürprizi.

Önceki

Mahoning Valley Tahminleri - 29 Kasım 2021

Sonraki

Aralık Ayı Hedef Günler & Yeni Gelişmeler

Benzer İçerikler

Belmont Park, PRO Tahminler – 7 Mayıs 2021 (3.159 TL TUTTU)

Belmont Park tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Belmont Park programlarını birçoğunuzun epey sevdiğini biliyorum, gerçekten hedef yapılabilecek yegane programlar oluyorlar. Şans yardım ettiğinde demeyeyim, şans Türkiye'deki oyunculara yardım etmediğinde; istediğimiz yüksek ikramiyeyi kazanabiliyoruz. Bazen de o oyuncuların yazdığı favori-plaseler küçük farklarla galip gelebiliyorlar. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce yayında olacaktır. Görüşmek üzere.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!