Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Lingfield Park Tahminleri – 24 Mayıs 2022

Günün ikinci programı Lingfield Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha sizlerleyiz; son zamanlarda programlar öyle vasat ve sıradan sonuçlanıyor ki, insan ister istemez motivasyonunu kaybedebiliyor; ayrıca 5 yıldır aksatmadan bizim gibi günlük tahmin yayınlayan var mıdır bilmiyorum, bir gün bile dinlenmeden yaptık-yapıyoruz. Dünkü Windsor programı iyi ikramiye verdi, açıkçası kaçırmamızın sebebi tamamen bizim motivasyon olarak düşüklerde olmamızdır, at yarışı da bir momentum oyunudur, hafta boyunca her gün tutturulabilir; ardından tam tersine dönebilir. Yine de 5.000 TL üstü ikramiye veren programları %70 oranında tutturduğumuzu biliyoruz. Lingfield Park tahminlerini aşağıda görebilirsiniz. İyi şanslar dilerim.


1.Ayak: |1-3-6++9-10|= Yine iki hatırlatma yapmak isterim, birincisi tahminler bir gün öncesinden yayınlanmak durumunda kalındı, üyelerin çoğu uzun süreli üyeliklere sahip olsa da, aramızda birkaç günlük süresi kalanlar için, kendi hayat yoğunluğumuza rağmen tahmin yayınlamak istedik, 5 yılda hiç ara vermeden günlük tahmin yayınladığımızı da belirteyim. İkinci hatırlatma Lingfield Park’ın az ikramiye vermeye meyilli durumudur, dolayısıyla bugün de ciddi favoriler var, sınırlı ikramiyeyle akşamı geçirebilirsiniz. İlk koşuda şüphe yok ki, Godolphin Ekürisi’nin safkanlarını en az %50 orana taşıyacaklardır, haksızlar diyemem; bize göre de en önemli şansı onlar hak etmektedir. Ancak kurgusal açıdan ilk koşuda favori kazanınca altılı-beşli ikramiyeleri arasında bir fark olmuyor. Dolayısıyla 3-6 ve daha sonra 9-10 gibi atlardan kariyer günü umulabilir.

2.Ayak: |3-1++5-2-7-13++8|= Bir bütçe koşusu olmakla birlikte, 3 numaralı Amjad ve 1 numaralı Smarden Flyer ikilisi size yarışı izletebilecek, geçmiş ortalama koşu performanslarına sahip atlardır. Bununla birlikte her bütçeli oyuncu için 3-1 yazmak mantıklı olmayabilir, programı mutlak hedef yapanlarınız, 5-2-7-13-8 sıralamasını göz önüne alarak, gördüğü her cazip oranı fırsat olarak düşünmeli ve kurgularına yerleştirmelidir. Ayrıca TJK’nın yayınladığı sıralamadaki favori 1 numaralı at %30 oranın üstüne çıkarsa sürpriz ve beşli hallerinde kullanılmaz.

3.Ayak: |1++7-8-3++6|= Günün ikramiyenin seviyesini belirleyecek bir diğer koşudur. Kağıt üstünde 1 numaralı Malrescia’nın koşu performansı görmezden gelinemez, yine kazanabilir ve üstelik buradaki rakipleri tecrübesizlerdir. Biz tekli kurgu seven her oyuncuya Malrescia‘yı önermek isteriz, kazanmaya çok yakındır. Diğer yandan ilk kez koşacak olmalarına rağmen pedigri-ekip kalitesine sahip potansiyelli atlar da kafaları karıştırmaktadır. Alternatif kurgu sevenler varsa 7-8-3 üçlüsüne küçük denemeler yapabilirler, özellikle o kurguları sevenler için %10 altı kaplıyorsalar çok değerlidirler.

4.Ayak: |5-1-3-4++2-6-7-9-8|= Günün ayırması en zor koşusudur, bundan sebeple tüm atları sıralamamıza dahil etme gereği duyduk; çoğu oyuncu tekli kurgu yapacağından burayı kapatma seçeneğini sunmak istiyoruz, bütçeniz yeterli düzeydeyse kapatmayı düşünebilirsiniz. Bununla birlikte çoğu kez bu tür koşularda yaptığımız gibi %30 oranlı atları dışarıda bırakıp; son sıradakilerden de sadece sürpriz oranlı olanları yerleştirerek kurgu oluşturabiliriz. Özetlemek gerekirse 5-1-3-4 yazdıktan sonra 2-6-7-9-8 sıralamasından cazip atları doldurabilirsiniz.

5.Ayak: |3++4-2|= Üç atlı bir koşu olduğu açık, söz konusu üç atı önemli verilerle ayırmak ne yazık ki mümkün değildir, zaten iki tanesi aradan dönecektir ve 4 numaralı Smith’in de son koşularının yanında ekip-jokey eşleşmesi sıradan kalmaktadır. Biz, TJK’nın sıralamasında 2 numarayı favori görünce, 3 numaralı Soldier On Parade‘in fırsat atı olabileceğini düşündük ve yalnız bıraktık. Dolayısıyla kurgunuza göre seçim yapmanızı tavsiye edebilirim, sürpriz kurgu seviyorsanız 3 tek veya 3-4 denemelerine başvurulabilir. Ciddi hallerinde önceki koşularda sürprizler arandıysa 3-4-2 yazılır.

6.Ayak: |2-1-6-5++3-9-8|= Günün bir diğer bütçe koşusudur, atların standartları öyle düşüktür ki, sadece gününde olanın kazanacağı bir yarış geçecektir; dolayısıyla bir yarışı veya genel istatistiği çekip tümevarım yöntemine başvurmak istemem, yanlış bir yöntem olur. Bütçe koşusu olarak değerlendirmelisiniz, bütçeniz dört at için yetebiliyorsa 2-1-6-5 yazabilirsiniz. Daha geniş bütçeleriniz varsa (örn. 200 TL üstü) 3-9-8 takviyesi yapabilirsiniz. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

Önceki

Saint Cloud Tahminleri - 24 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Happy Valley Tahminleri - 25 Mayıs 2022

Benzer İçerikler

Gulfstream Park, PRO Tahminler – 14 Şubat 2021

Bir başka Gulfstream Park programıyla daha yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Bu programda kalabalık atlı koşular ne yazık ki göremiyoruz. Yine de zaman zaman Türkiye'deki oyuncular fırsat sunabiliyorlar, umarız öyle bir gün yaşanır. Gulfstream Park tahminleri bu sayfa içerisine yarışlardan 1 saat önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 31 Mart 2021

Mart ayının son Hong Kong at yarışı tahmininden herkese merhabalar. Nisan ayında da beş Hong Kong programı tahminiyle karşınızda olacağız. Bugünkü Sha Tin programına dönecek olursak, çok zor bir görüntüye sahip olduğunu söylemek isterim. Kaygılı oyuncuların, temkinli yaklaşmasını tavsiye ederim. Sha Tin tahminlerimiz bir gün öncesinden yayına girmiştir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

La Teste De Buch Fransa Tahminleri – 1 Ağustos 2021

Ağustos ayının ilk tahmini La Teste De Buch Fransa ile yabancı yarış tahminlerimize başlayacağız. Her geçen ay insanın içini bir duygusallık kaplıyor, epey zamandır tahmin veriyoruz ve yanımızda duranlara teşekkür ederim. Ağustos ayının hedef günleri ve birkaç yeni haberi de gün içerisinde sizlere duyuracağız. Bugünkü Fransa programı için herhangi bir hedef olmadığından kısa kurgu yorumlarıyla geçiştirebilirim. Yarın görüşürüz.
Total
25
Share