Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Lingfield Park Tahminleri – 7 Mayıs 2022 (11.554 TL TUTTU)

Cumartesi gününün ikinci programı Lingfield Park ile İngiltere at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Lingfield Park özellikle sentetik pist koşularıyla çok vasat sonuçları gösterse de, çim pistte tam tersine sürprize elverişli koşullar ortaya çıkabilmektedir. Küçük-Orta bütçeli üyelerimize önerdiğimiz Lingfield Park tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar.


1.Ayak: |3-2++1|= 4 numaralı Verreaıx Eagle’ın William Buick ile son koşusunu geliştirip kazanma ihtimali vardır ve basit senaryodur. Ancak genel kalitesi ondan yüksek rakipleri içerisinde %35 oranıyla ona oynamak bizim kurgu anlayışımıza uygun düşmemektedir. 3 numaralı Marlay Park ve 2 numaralı Dutch Decoy ikilisi kazandıkları takdirde şaşırmayacaklarımızdır. 1 geniş hallerinde takviye edilir.

2.Ayak: |3++4|= İki atlı bir koşu olduğu gerçektir, eğer şanslıysak O’Brien-Moore ikilisi eküri sistemi nedeniyle %75 orana çıkan rakibini 3 numaralı United Nations ile geçmeyi başarırlar; tekli kurgu yapan oyunculara öneririz. Diğer koşular sürprizlerle dolduruluyorsa 3-4’e de alan açılabilir.

3.Ayak: |4-8-6-5++1|= 2 numaralı Emily Dickinson, önceki koşudan olası moralle gelecek ekip-jokey eşleşmesiyle kazanabilecek diğer AGF’lerden biri olabilir. Ancak onun da mesafe uzatması ve ilk kez bu pist yapısını deneyecek olmasıyla kapladığı %40 oranı eşleşmemektedir. Biz 4-8-6-5 dörtlüsünün koşuyu domine etmesini bekliyoruz. 1 geniş tekli hallerine saklanabilir.

4.Ayak: |2-1-4-5-7++3|= Günün zor koşularından biridir ve rakipleri varken 8 numaralı Symphony Perfect’i (Jamie Spencer’ı jokey olarak çok sevsek de) favori oranıyla yazmak istemeyiz. 2-1-4-5-7 beşlisi bize yarış izletebilecek tercihlerdir; 3 numaralı Rosemary and Thyme ise en geniş hallerinde kendine yer bulabilir.

5.Ayak: |4-2++1|= Bazen bu tür koşularda, özellikle Lingfield-Kempton gibi yerlerde başarısız kalabiliyoruz; çünkü suni olarak gördüğümüz favorileri tercih etmiyoruz. Burada da risk aldığımızı size belirtmek isterim, yine de 4-2 ikilisi aradan ortalama döndükleri takdirde koşuyu kendi lehlerine çevirebilecek yeteneğe sahiplerdir. 1 geniş hallerinde eli güçlendirmek adına takviye edilebilir.

6.Ayak: |3-2-5++7-8|= Bir bütçe koşusuyla daha program sonlanıyor: 3 numaralı Victory Star, 2 numaralı Thermal ve 5 numaralı Bella Colorossa üçlüsü iyi günlerinde grup içerisinde sivrilebilirler gibi anlaşılmaktadır. Rahat izlemek isteyen geniş bütçeli üyelerimize ise 7-8 takviyesini de öneririm. Bol şanslar.


Önceki
yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri - 7 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri - 7 Mayıs 2022 (8.160 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
Total
0
Share