Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Longchamp Tahminleri – 29 Mayıs 2022

Pazar gününün bir diğer programı Longchamp ile Fransa at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Kalabalık atlı koşular yine zor olmakla birlikte, Grup koşularda bizim kurgumuza uyan sonuçlar yaşanırsa ciddi ikramiyelere ulaşılabilir. Longchamp tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. İyi günler dilerim.


1.Ayak: |1-5++4-2++6|= 3 numaralı Axdavali’nin grup yükseltip bu atlar içerisinde kazanması çok büyük sürpriz olur, o ihtimali dışarıda bırakırsak; benzer kalitedeki atlar arasında gününde olanın kazanacağı yorumu yapılabilir. Biz favori oranı kaplamaytan 1-5 ikilisini öncelikle tercih ediyoruz. Bütçeye göre dört at veya beş at yazmak diğer tercihler olacaktır.

2.Ayak: |10-9-7-4-2-3++5-8-12-13-14|= Kalabalık atlı koşu olması sebebiyle, günün zor koşularından olsa da, ilk sıralara koyduğumuz atların ciddi çim pist koşularıyla üstün gelebileceğini düşünmekteyiz. 10-9-7-4-2-3 grupta sivrilmeyi başarabilirler. Kalabalık atlı koşuyu rahat izlemek isteyenleriniz, 5-8-12-13-14 sıralamasını takip ederek takviyeler yapabilirler.

3.Ayak: |5-1++3|= 5 numaralı Wild Beauty ve 1 numaralı Place Du Carrousel arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir, onların ulaştığı tavan performansa/yarış tecrübesine ulaşabilen rakipleri bulunmamaktadır. 3 numaralı Queen Trezy hata kollar.

4.Ayak: |5-2++4-6++1|= Günün ikramiyenin seviyesini belirleyecek koşusu, böyle birçok koşuda abartılı favori oranlı atlar en iyi günlerini geçirip kazanabiliyorlar; biz 4 numaralı Pretty Tiger’ın iki rakibi olduğundan üçüncü sıraya ittik, %55 oranıyla kazanmamasını dilerim, sadece altılı hallerinde kullanılabilir. 5-2 ikilisi en iyi günlerinde koşuyu çalabilirler. 6-1 sürprizler.

5.Ayak: |4-5-1++7-2|= Atların tümü son yarışlarında oldukça sönüktü veya genel performansları açısından istikrarsızlardır. Bundan sebeple az at yazmak her kurgu için doğru olmayabilecektir. Sürpriz sevenlere 4-5-1 üçlüsünü öneririz. 7-2 basit geniş hallerinde ilave edilebilirler.

6.Ayak: |1-7-8-6-10++4-3-5++9|= Bir bütçe koşusuyla program sonlanıyor, 12 numaralı Uncle Bo’yu favori oranı kapladığından almadık, çünkü anlamsız. Bütçeniz sınırlıysa 1-7-8-6-10 beşlisiyle yetinebilirsiniz. Daha ciddi hallerinde 4-3-5 kurguya eklemlenirler. Bol şanslar.

Önceki
yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri - 29 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

İstanbul Tahminleri - 29 Mayıs 2022 (13.740 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 11 Eylül 2021

Üç yabancı yarış programıyla karşınızda olacağımız bir günün sabahından herkese merhabalar; sabah uyanabilenler ve Kranji programını sevenler için tahmin vermeyi ihmal etmiyoruz. Bununla birlikte yine Kranji için kendi detaylı çalışmalarımızın bulunmadığını söylemek isterim, yerel tahmincilerin sıralamalarını havuz olarak kullanıp; aralarından hem Türkiye'deki AGF tablosundaki değerleri, hem de atların genel verilerinden (pist-mesafe/jokey-antrenör vs.) ayrıştırmaya çalışıyoruz.
Total
1
Share