Mahoning Valley Tahminleri – 29 Kasım 2021

Haftanın ilk Amerika yarış programı olan Mahoning Valley ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Az atlı ve az cazip bir program gibi görünse de, ciddiyetle her koşu için tahmin hazırlamaya gayret göstereceğiz. Çünkü herkes Altılı oyununu oynamıyor; bazılarımız ganyan-ikili bahis-çifte oyunlarından da bütçe yaratabiliyor. Mahoning Valley tahminlerimiz 20:00‘da yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.


1.Ayak: |1-3-6++7-2-5++4|= 6 numaralı Quiet Amigo, 1200’de gayet iyi görüntüyle kazandıktan sonra mesafe arttırmayı denedi ve yine önde yalnız kalmasına rağmen sonlarda gücü tükenip ikinci olmakla yetindi. Bugün birçok ayağına çabuk-tempo yapmayı seven, yine önlerde takip edebilecek rakipleri de bulunuyorken kazanması en iyi gününü geçirmesi/jokeyinin zorlamasıyla gerçekleşebilecektir. Biz en mantıklı açıdan yaklaştığımızda üçüncü sırada değer biçtik. 1 numaralı Masterofthehounds ve 3 numaralı Big On Big başlıca sizlere önereceğimiz atlardır. 7-2-5 tehlike yaratabilecek diğerleri.
2.Ayak: |6-5-1++2-4|= 5 numaralı Comply’ın son koşusunda en iyi gününü geçirdiği barizdir, zira ondan önceki koşusunda bugünkü rakiplerinden 1 numaralı Dawn West’in gerisinde kalmıştı ve istikrarsız başka koşuları da bulunmaktaydı. Ancak bu demek değil ki, bugün performansını koruyup kazanamayacak, elbette uygun rakipler arasında, özellikle 6 numaralı See the Pyramids’in piste uyum sağlayamaması durumunda şansını kullanabilir. Biz 6 numaralı safkanın Churchill’den direkt buraya kazanmak için geldiğini görüyor; ganyan oyunlarında öneriyoruz. 1-2 ve daha sonra 4 sürprizler.
3.Ayak: |2-6-8-3-1++7-4-5|= Günün ikramiyeyi belirleyecek koşusudur. Çünkü doğruyu söylemek gerekirse, 3 numaralı Frills’in New York’taki yaptığı koşuların ardından kağıt üstünde bu rakiplerine geçilmesi oldukça zordur. Bununla birlikte bu pist yapısını bilmemesi ve güven vermeyen ekibiyle cılız bir başlangıç yapması da şaşırtıcı değildir, biz basit oynayanlara onu bulundurmalarını tavsiye ederiz. Sürpriz kurgulardaysa kalan atların tümünü bütçemiz yettiğince kullanabiliriz.
4.Ayak: |7-2++5-4|= Ekürilerin her ikisi de ve 5 numaralı Prospective Forum son koşularında oldukça sıradan görüntü içerisindeydiler, böyle olunca %25-26 civarı oran kaplayan basit tercihleri dışarıda bırakma riskini aldık. 7 numaralı Mis Elain E Us son koşusunda Keeneland’de rakiplerine yetişemese de, bu grup içerisinde sivrilmesi kuvvetle muhtemeldir. 2 numaralı Shelley’s Gem en ciddi rakibidir. 5-4 kurgu sürprizleri.
5.Ayak: |1-8-5++7-2-6-3|= 2 numaralı Cardioversion kötü bir at kesinlikle değildir, ancak istikrarlı plase koşularına rağmen pistte henüz kazanamaması soru işareti yaratmaktadır, ayrıca piste direkt hedef yaparak gelen ayağına çabuk rakipleri de mevcuttur. Bundan sebeple %55 yüzdesiyle tercih etmek istemeyiz. 1 numaralı Talk Dirty son yarışını tekrarlayıp kazanırsa şaşırmayız, onun bunu gerçekleştirememesi durumunda 8-5-7 ve daha sonra 6-3 gibi atlar sürpriz gerçekleştirebilirler.
6.Ayak: |3-6-8-5++2-9-4++7|= Açıkçası koşuda öyle sürpriz ihtimali barındıran görüntü var ki, bir önceki koşuda 2 numaralı favorinin kazanıp bu koşudaki gerçekleşecek bombayla yine 5.000 TL üstü ikramiye vermesi üzücü gelişme olur. Ekürilerin genel kalitelerini beğenmemek zordur, iyi ellerdedir; fakat Türkiye’deki oyuncuların hayal ettiği gibi müthiş yarışlarla buraya gelmemektedirler, hatta Woodbine’da yaptığı üçüncülüğün hiçbir anlamı yoktur, kazanırsa ekibinin kalitesinden kazanır. Biz bütçe yettiğince sürpriz aranmasını tavsiye ederiz.
Önceki

Kempton Park, PRO Tahminler - 29 Kasım 2021

Sonraki

Lingfield Park, PRO Tahminler - 30 Kasım 2021

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Newcastle Tahminleri – 25 Mayıs 2021

Newcastle programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Newcastle epeydir denk gelmiyordu; başarı oranının yüksek olması mümkün değilse de, her başardığımızda 5.000 TL üstü ikramiyeler kazanabiliyorduk. Yine kurgu şansının yanımızda olmasını dilerim, Newcastle tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir.
İncele!

Horseshoe Indianapolis Tahminleri – 31 Ekim 2022 (25.052 TL TUTTU)

Ekim 2022'nin de sonuna geldik, muazzam bir ikinci yarısı olmasa da ilk yarısında iyi işler çıkarttığımızı düşünüyorum. Kasım ayında daha başarılı ve sistemli ilerlemeyi temenni ediyorum. Tahminler tekrar erken saatlerde yayına alınacak ve üye kitle sayısı ve niteliğinin artacağına da inanıyorum. Horseshoe Indianapolis hedef değildir, izlemek için oynayınız. Görüşmek üzere.