Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Mannheim Almanya Tahminleri – 8 Mayıs 2022

Herkese iyi günler. Pazar günü Mannheim programıyla Almanya at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlatma yapmak gerekirse Almanya yarışları için detaylı analize girişmediğimizi belirtmek isterim. Sadece son koşuları, jokey-antrenör istatistikleri, pist-mesafe gibi basit faktörlerle; AGF tablosundaki durumlarını eşleştirerek sıralamalar oluşturduk. İlgilenenlere iyi seyirler dilerim.


1.Ayak: |5-8++4-2|= Burada üç atın koşu tecrübesiyle öne çıktığı anlaşılıyor: 6 numaralı Whynotmyfriend’i rakiplerinden önemli düzeyde ayrışacak yönünü bulamadığımızdan %45 oranıyla tercih etmiyoruz. 5 numaralı Shake Your Life ve 8 numaralı Mi Divina ikilisi grup içerisinde sivrilebilirler. 4-2 sürprizler.

2.Ayak: |2-5-6-4++1-8|= Bir bütçe koşusu olduğu düşünülebilir, burada da 3 numaralı favori Smaragd’ı %25 oranı nedeniyle tercih etmedik, çünkü onun da rakipleri bulunmaktadır. 2-5-6-4 dörtlüsünün koşuyu bırakmaması tüm kurguların atlaması açısından sevindirici olur. 1-8 geniş hallerinde ilave edilebilir.

3.Ayak: |5++8-6-1-4++7|= 5 numaralı Norge, rakiplerinden çok ciddi koşu kalitesine sahiptir; bu atlar içerisinde sivrilmesi pekala düşünülebilir ve günün teki olarak kullanılabilir. Kurgusal nedenlerle/yüksek ikramiye hedefleyenler teksiz yapacaksa 8-6-1-4 yazmayı planlayabilirler.

4.Ayak: |3-10-4-8++9-2|= İkinci koşudaki gibi bütçe koşusu olarak değerlendirilebilir. 3-10-4-8 dörtlüsünün size yarış izletecekleri kesindir; mutlaka atlamanız gerekiyorsa 9-2‘yi de eklemenizi tavsiye ederiz.

5.Ayak: |3-6++4-5|= 2 numaralı König Platon’un %35 favori oranını hak edecek kadar güçlü olduğu izlenimine kapılmadık. 3 numaralı Rajguru ve 6 numaralı Earl‘ü koşunun içerisinde etkin görebiliriz. Geniş bütçeler sürpriz arayacaklarsa 4 ve daha sonra 5 denemesi yapabilirler.

6.Ayak: |7-1-6-3++2-4|= 7 numaralı Sporting Hunter, 1 numaralı Fair Hurricane, 6 numaralı No Stopping Her ve 3 numaralı Rum Tum Tugger dörtlüsü mesafe tecrübeleriyle öncelikli değerlendirmeye alınabilirler. 2 numaralı Osiris en ciddi rakipleri olmakla birlikte; 4 numaralı Supershock da en geniş hallerinde kendine yer bulabilir.

Önceki
yabanciganyan.com

Leopardstown İrlanda Ücretsiz Tahmin - 8 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan

Leopardstown İrlanda Tahminleri - 8 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 19 Mart 2022

Günün dördüncü tahmini Gulfstream Park ile yabancı yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Önceki programlardan sonra öyle yoruluyor ki insan ve böyle vasat program görünce sadece kısa kurgu yorumlarıyla geçiştirmek durumunda kalıyoruz. Sonuçta bu program 10.000 TL üstü ikramiye vermeyecek. Gulfstream Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
yabanciganyan.com
İncele!

İstanbul Tahminleri, 28 Eylül 2018

  Herkese merhabalar. İstanbul tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.   [box type=”warning” ][tabs][tabs_head][tab_title active=”true” id=”beşliganyan22″]2.Altılı Ganyan[/tab_title][tab_title id=”2bes”]2.Beşli Ganyan[/tab_title][tab_title…
Total
6
Share