yabanciganyan

Marseille Borely Fransa Tahminleri – 3 Ekim 2022 (37.008 TL TUTTU)

Yeni bir haftaya Marseille Borely Fransa programıyla başlıyor, yabancı at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bugünkü Marseille Borely bizim bakış açımızdan oldukça basit ve az ikramiye sonuç olasılıklı gözükmektedir, küçük-orta bütçeli üyelerimiz ilgi gösterebilirler. Bol şanslar dileriz.


Yedili Plase Koşusu: |1|

1Ayak: Basit sonuç olasılığı yüksek bir koşuyla programa başlanıyor; bu koşunun varlığı 6’lı Ganyan oyununu sınırlı ikramiyede bırakabilir. Çim pist performansları oldukça değerli olan 6 numaralı Air Force One, 4 numaralı Spirit Grey ve 7 numaralı Bellonino arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir; 8 numaralı potansiyelli at dışında maalesef alternatif senaryoları ortaya koyamıyoruz. Basit kurguda üç tane favoriyle ilk koşuya başlanamayacağından 6-4-7-8 yazacağız.

SIRALAMA: |6-4-7-8|

2Ayak: 7 numaralı L’imprevue pist-mesafedeki son koşusunu tekrarladığı takdirde hiçbir iyileştirmeye gerek kalmaksızın vasat rakiplerini geçmeyi başarabilecektir. Bununla birlikte 5 numaralı atın ekürisi koşudan çıktığından 7 tek atmanın pek bir anlamı yoktur, hatta onun kazanamaması kurgu için gerekli kabul edilebilir. Bütçenize göre 3-5 veya 3-5-2 yazabilirsiniz. Türkiye’de 5 numarayı favori yaptıklarından 7 numarayı tek atarak avantaj elde edebilirsiniz.

SIRALAMA: |7++3-5++2|

3Ayak: İlk haneye aldığımız atların koşu haritaları açısından pek güvenilir yanları bulunmasa da; genel kaliteleri, iyi ellerde olmaları uygun atlar içerisinde sivrilmelerini sağlayabilecektir. 6-7-8-9 dörtlüsünü izleme kurgularına önermek isteriz. Daha ciddi oyunlar kuruyorsanız 2 numarayı da dahil ediniz.

SIRALAMA: |6-7-8-9++2|

4Ayak: 4 numaralı Lepti Prinsadi ve 5 numaralı Tauran Shaman günün bir başka basit olasılığını akıllara getiren atlardır; son koşularını tekrarlamaları rakiplerini rahatlıkla geçmelerine olanak tanıyacaktır. Kurgularını cazip hale getirmek isteyenlere ise 1-7 ve daha sonra 2 sıralamasındaki atları öneririz.

SIRALAMA: |4-5++1-7++2|

5Ayak: Günün zor koşularından biridir, dikkatli seçim yapmanızı tavsiye etmiş olayım, şanssız bir oyuncuysanız iki üç at ile kurtaramayabilirsiniz. 7 numaralı Lilou Chope, 4 numaralı Gino, 5 numaralı Aspen, 6 numaralı Momo Nelson ve 2 numaralı Dixan Senaro beşlisi az risk almak isteyenler için seçtiğimiz beş attır. 8-1 en geniş hallerine hitap ediyorlar.

SIRALAMA: |7-4-5-6-2++8-1|

6Ayak: Tavan performansları söz konusu edildiğinde 7 numaralı Ficha Limpia‘nın önemli jokeyiyle yine o seviyelerde dolanması halinde kazanabileceği belirtilebilir. 2 numaralı Lights Come On ve 6 numaralı Broken Twin başlıca ona rakip olmasını beklediklerimizdir. 3-4-5-1 kurgu atlarıdır, en geniş hallerinde cazip olanlarla denemelere başvurulabilir.

SIRALAMA: |7++2-6++3-4-5-1|

Program Değerlendirmesi:

Basit bir program var, önemli sürprizler yaşanacağını düşünmüyorum. Eğer son koşudaki tek attıkları at yıkılırsa küçük bir fırsat bırakabilir. Küçük-orta bütçeliler Fransa programlarını seviyorlarsa deneyebilirler. Bol şanslar dilerim.

Tek Adayı: L’imprevue, Ficha Limpia
Beklenen İkramiye: 2.000 TL altı
Hedef Mi?: Hayır

Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.
Tüm ilk hane atlarımız gurur verici şekilde kazanmış, önerilen iki tek adayı da rahat bir yarış çıkartmıştır.


Önceki
yabanciganyan.com

Belmont At The Big A (Aqueduct) Tahminleri – 2 Ekim 2022 (124.578 TL TUTTU)

Sonraki

Windsor Birleşik Krallık Tahminleri - 3 Ekim 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 7 Ekim 2021

Haftanın ilk hedef programı Belmont Park'a dördüncü gün ulaşabiliyoruz, yine de önceki günlerde iki basit programın neredeyse tüm sıralamayla 200 TL altı tutması sevindiricidir. Akşam Belmont Park programında da en azından 2.000 TL üstüne çıkan bir ikramiye görmeyi dileriz. Tahminlerimizi yarışlardan 30 dakika önce Yabancı Ganyan'da bulabilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

İzmir 2.Altılı Tahminleri – 24 Eylül 2022

Cumartesi akşamı programı İzmir ile yerli yarış tahminlerimize devam ediyoruz. Sadece İzmir 2.Altılı tarafına tahmin vereceğiz ve örnek olarak sunuyoruz. Dünkü İstanbul kadar kolay bir program olduğunu düşünmüyorum, mutlaka kendi küçültmelerinizi kullanınız. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Lingfield Park, PRO Tahminler – 26 Şubat 2021

Bir başka hedef programımız Lingfield Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Az atlı koşuların varlığı can sıksa da; küçük ve orta bütçeliler bu tür programları sevebiliyorlar. Eğer oyunun birim fiyatı çok düşük olmasaydı, iyi ikramiyeler de kazanılabilirdi. Lingfield Park tahminlerimiz saat 16:00'da yayınlanacaktır. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Saratoga Tahminleri – 27 Ağustos 2022

Her gün olduğu gibi yine yoğun bir gündü ve nihayet sonlanıyor, sabahtan geceye çalışıyoruz. Saratoga için çok detaylı tahminler hazırlayamadık, zaman zaman ufak dinlenme hallerine girilebilir, yine de sıralamalar tüm parametreler incelenerek mantıklı şekilde hazırlandı. Saratoga tahminleriyle ilgilenen herkese bol şanslar dilerim. İyi akşamlar.