Mayıs Ayı Yarış Programı & Hedef Günler

Herkese merhabalar. Zorlu süreçte Nisan ayında gayet iyi işler çıkardığımızı düşünüyoruz. Birçok program çok düşük ikramiye verdi, hedef programlarımızda ise görece başarılı olduk. Mayıs ayında İngiltere yarışları için net bir şey söyleyemiyoruz, fakat Amerika yarışlarında çeşitlilik artacaktır. Eyaletler yavaş yavaş normal hayata dönmeye başlıyorlar. Kayıt listeleri belli olduktan sonra aşağıdaki tabloyu güncelleyeceğiz. Diğer bir konu; eğer Yerli Yarışlar yapılmaya karar verilirse; İstanbul ve Ankara için tahminlerimiz olacaktır. Bu sayfaya arada göz atmanızı tavsiye ederiz.
Abone olduğumuz hizmetler hakkında sizlere bilgi vermeye devam edeyim. Uzun zamandır TimeformUS üzerinden çalışmalar yaptığımızı biliyorsunuz. Bu ay için, çokça övülen DRF Formulator PPs paketini satın aldık. Eksik kalan bazı parametreleri tamamlayabilmeyi umuyoruz. Gulfstream Park programlarında deneyeceğiz.

Yüksek hedef programlarında bütçenizin en üst limitlerini (kasa hariç) zorlayabilirsiniz. Orta hedefli programlarda yayınlanan şablonlara güven yüksek olmadığı için; sürpriz beşli veya sürpriz dörtlü deneyebilirsiniz. Hedef olmayan programlarda oynayıp oynamamak sizi bağlar. Örnek olarak tahminler yayınlanır.

Standart üyelerimizin sayısının artmasından oldukça memnunuz. Onların sayısı arttığı için ücretsiz tahmin içeriklerini tamamen sonlandırdık. Standart üyelerimiz tüm programlar için koşu yorumlarına ulaşabiliyorlar. Ayrıca Mayıs ayında standart üyelerimiz için 30 TL altı şablonlar da yayınlamaya başlayacağız.
ÜYELİK PAKETLERİNİ İNCELEYİN