Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

NBA Tahminleri – 20 Kasım 2022

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Aqueduct Tahminleri - 19 Kasım 2022

Sonraki

İzmir+Adana Tahminleri - 20 Kasım 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Kocaeli Tahminleri – 21 Eylül 2021

Kocaeli programıyla her gün rutin haline getirdiğimiz Türk at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dünkü verdiğimiz Bursa tahminleri epey tersine sonuçlanmıştı, bugün de Kocaeli programında birçok atı gerek kapladığı yüzdesinden gerekse de yarış haritasından elemeye kişisel tercih olarak karar verdik. İlgilenenler kendileri düzenleme yaparak Kocaeli tahminlerimizi değerlendirebilirler. Bol şanslar, iyi akşamlar dilerim.
İncele!

Tenis Tahminleri – 1 Ocak 2023

Herkese merhabalar. Şimdiden hepinize sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim. Avustralya Açık yaklaşırken Tenis tahminlerimize yavaştan başlangıcı yapıyoruz. Tenis bizim kasa katlamakta en güvendiğimiz sporlardan biridir. Burada cazip oranlar yine yoktur, buna rağmen bazı oyuncular kasa katlamayı sevebiliyorlar. Bol şanslar diliyorum.
İncele!

Fairview Tahminleri – 8 Şubat 2022

Fairview programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimizin bir diğerini daha bir gün öncesinden sizlerle buluşturuyoruz. Son zamanlarda Güney Afrika yarışlarından iyi sonuçlar alıyoruz, fakat ne yazık ki birkaç kez de hava şartları nedeniyle iptal edilen programlar olmuştu ve saatlerce emek boşuna gitmişti. Yine de sizlere yardımcı olması açısından gece saatlerinde yayına girmiştir. Bol şanslar.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!