Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

NBA Tahminleri – 26 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Gulfstream Park Tahminleri - 25 Ocak 2023

Sonraki

Belmont Tahminleri - 26 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Ankara Tahminleri – 20 Mayıs 2021

Ankara programıyla at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bir anlık göz yanılmasıyla çift altılı olduğunu sanmıştık, fakat öyle değilmiş; nitekim böyle olunca tüm koşulara yorumlar girmiş bulunduk. 1.Dörtlü Ganyan oyununa da kurgular yapabilirsiniz. Ankara tahminlerimiz duyuru bölümümüzde belirttiğimiz üzere 10:00'da eklenmiştir. Bol şanslar.
İncele!

Doncaster Tahminleri – 28 Mart 2021 (2.604 TL TUTTU)

Günün ikinci yabancı at yarışı programı Doncaster ile tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Kalabalık koşularda sürpriz olasılıklarının epey bulunduğu, az atlı koşularda da sürpriz yaşanması durumunda; beklenenden çok yüksek bir ikramiye verdiğine şahit olabiliriz. Bu senaryonun gerçekleşmesi, bizim gibi büyük oynayan oyuncular arasında tevzinin paylaşılması harika bir gün geçirmemizi sağlar. Doncaster tahminlerimiz saat 12:00'da eklenmiştir. Bol şanslar.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!