NBA Tahminleri, 5 Ocak 2019

Merhabalar. NBA’de takımlar yavaş yavaş ritimlerini buluyorlar, Ocak ayı ortasından itibaren tahminlere ara vermeden başlayacağız. Uzun süredir izlemiyordum, bugün itibariyle tekrar izlemeye başlayacağım. Bugün için 3 maç çıkardım, hepsi ortada maçlar; aralarından seçebilirsiniz. Bol şanslar.

 

[box type=”success” ][tabs][tabs_head][tab_title active=”true” id=”kupon1″]Kupon 1[/tab_title][tab_title id=”kupon2″]Kupon 2[/tab_title][/tabs_head][tabs_body][tab active=”true” id=”kupon1″]
(665) Celtics – Mavericks: MS 2(+5.5)
(666) Bulls – Pacers: MS 2(-6.5)
(668) Heat – Wizards: MS 2(+6.5)[/tab][tab id=”kupon2″]
(667)Grizzlies – Nets: MS 2(+3.5)
(671) Suns – Clippers: MS 1(+4.5)
(673) Blazers – OKC: ALT(223.5)[/tab][/tabs_body][/tabs][/box]
Önceki
yabanciganyan

Wolverhampton, Ücretsiz Tahmin - 4 Ocak 2019

Sonraki
yabanciganyan.com

Kempton Park, PRO Tahminler - 5 Ocak 2019

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 21 Aralık 2020

Pazartesi gününün ikinci programı Philadelphia Parx ile Amerika at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Philadelphia Parx için herhangi bir ikramiye hedefimiz olmasa da; bazen sürprizler olabiliyor ve denk getirebiliyoruz. O günlerden biri yaşanabilir. Philadelphia Parx koşu yorumlarımız ve şablonlarımız için yarışlardan 30 dakika önce siteye giriş yapabilirsiniz. Görüşmek üzere.
İncele!

Fairview Tahminleri – 27 Mayıs 2022

Cuma gününün ilk programı Fairview ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bazı koşularda favori atların eksik koşması halinde oldukça oynanabilir/mantıklı programlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Fairview tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. İyi şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Delaware Park Tahminleri – 9 Haziran 2021 (16.420 TL TUTTU)

Hedef olmayan bir başka program Delaware Park ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Pist durumunun nasıl olacağı, programın ikramiye çıtasını belirleyebilir; dün olduğu gibi, sadece izlemek için oyunlar kurmanızı tavsiye ederim. Dün herhangi bir şablon yayınlamamıştık, bugün cazip kurgu görürsek ve güvenirsek eklemeler yapabiliriz. Delaware Park tahminlerimizi öğle saat 15:30'a yetiştirmeyi düşünüyoruz. Görüşmek üzere.