Yabancı Ganyan. 2014'den bu yana Türkiye'nin en iyi yabancı yarış sitesi. Artık yabancı değilsiniz!
Haziran 2023
PSÇPCCP
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Arşiv

Newbury Tahminleri – 14 Mayıs 2022

Cumartesi günü Newbury programı muhtemelen az ikramiye verecektir, fakat izlemesi keyifli olacak bir Newbury programından herkese selamlar. Sizlere yine sabah saatlerinde tahminlerimizi ulaştırıyoruz; böylece tahminlere saatlerce göz atabilir; çalışabilirsiniz. İngiltere programı Newbury tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.

Cumartesi günü Newbury programı muhtemelen az ikramiye verecektir, fakat izlemesi keyifli olacak bir Newbury programından herkese selamlar. Sizlere yine sabah saatlerinde tahminlerimizi ulaştırıyoruz; böylece tahminlere saatlerce göz atabilir; çalışabilirsiniz. İngiltere programı Newbury tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |6-4-1++2|= 2 numaralı Eshaada, doğruyu söylemek gerekirse ilk üç koşusunda pek de GR-1 kazanmayı vadeden görüntülere sahip değildi, evet biz GR-1 koşuda onu önermiştik, fakat sadece pedigri-ekip kalitesiyle bunun sürpriz noktasında olabileceğini söylemiştik. Beklentimizin çok üstünde koştu, bugün o koşunun tesadüf olup olmadığını izleyeceğiz. Biz burada tavan performansı yüksek 6 numaralı Without a Fight ve 4 numaralı Foxes Tales‘i öncelikle öneriyoruz, ikisi de son koşularını unutturabilirler. 1 numaralı Scope da Fransa’dan GR-1 kazanarak geliyor, ancak eğilim olarak bugün zorlanması muhtemeldir.

2.Ayak: |7-9-11-2-4++1-12-13-8++5|= Oldukça istikrarlı/her koşusunda iyi işler çıkartan atlar bulunuyorlar; eğer pisti yadırgamazlarsa mutlaka ilk iki içerisinde dolanabileceklerdir. Bunlar: 7 numaralı Wineglass Bay, 9 numaralı Red Vineyard, 11 numaralı Mr Bigg Stuff, 2 numaralı Israr ve 4 numaralı Inverness beşlisidir. Ayrıca cazip oranlar kapladıkları takdirde, zaman zaman ilginç koşabilen ve ortalama pedigrili 1-12-13-8 sıralamasından da denemelere başvurabilirsiniz.

3.Ayak: |1++2-8++5|= 1 numaralı Baaeed‘in bu rakiplerine kağıt üstünde nasıl geçileceğini söyleyebilmek güçtür, çünkü bu atlardan birkaç gömlek yukarıda kaliteye sahiptir. Sadece kurgusal nedenlerle teksiz yapacaklara veya ikili bahis gibi oyunlarda denemeleri bulunanlara farklı atlardan bahsedebilirim. 2 numaralı Chindit ve 8 numaralı Alcohol Free ikilisi tavan performanslarını sergilerseler ve favori çok kötü dönerse bir sürprize imza atabilirler, çok şanslı olmalılar.

4.Ayak: |2++1-4|= İki koşu tecrübeli at arasında geçmesi kuvvetle muhtemeldir. Biz bu atlardan 2 numaralı Persian Force‘un yarışını biraz daha nitelikli bulduk. Yanlış anlaşılsın istemeyiz, bir at uzak fark yaptığında onu iyi diğerini kötü olarak nitelemiyoruz, hepsinin metrikleri var, onları dikkate alıyoruz. Kurgu tercihinize bağlı olarak 2 tek, 2-1 veya 2-1-4 yazmayı düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde AGF tablosunu görebilirsek bir öneri netleştirebiliriz.

5.Ayak: |1++3-5++6-4|= Burada 6 numaralı Nashwa’nın çok net favori olmasını anlayabiliyoruz ve muhtemeldir ki 1 numaralı Bouquet eksik koşarsa koşuyu rahatlıkla kazanmayı başaracaktır. Yine de önceki iki koşuda sürpriz sonuçlar olamayacağını düşünürsek, misli oyunlar dışında üç koşu üst üste favori atların kazanmasının isteyen çıkmayacaktır. Öyleyse 1-3-5-4 gibi atlardan bazı kurgularda sürpriz yapmaları umulabilir.

6.Ayak: |6-3-1-7++8-2-9|= 5 numaralı Oh This Is Us ilerleyen yaşına rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyor, fakat sıradan koştuğu da maalesef gerçek, yine de ilk üç yaparsa şaşırılmaz. 4 numaralı Muraad iyi ellerde olmasına karşın öyle berbat koşularla sezonu kapatmıştı ki, kazanarak dönmesi için ciddi bir ekip başarısı gerekir. 9 numaralı Top Secret’ın da aynı şekilde kötü bir yarışla kapattığı söylenmelidir, yine de onunki tek koşusu olması sebebiyle istisna kabul edilebilir. Bizim ilk sıralarda tercih ettiklerimiz ise görece daha istikrarlı ve tavan performansı yüksek olanlardır. 6-3-1-7 dörtlüsü size yarışı mutlaka izletirler. 8 başta olmak üzere: 8-2-9 belirlediğimiz sürpriz sıralamamızdır.

Benzer İçerikler
2014 yılında Türkiye'nin ilk yabancı yarış sitesini kuran Yabancı Adam ve ekibi her gün tahmin hazırlamayı sürdürüyor! Son 6 yılda (2017-2023) %60 başarı oranı yakaladık, 1.700'den fazla tahmin tutturduk! Hemen katıl sen de kazan.
Üye Ol!