Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Newcastle Tahminleri – 23 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki
yabanciganyan.com

Delaware Park Tahminleri - 22 Haziran 2022

Sonraki

Leicester Tahminleri - 23 Haziran 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Greyville Tahminleri – 28 Mayıs 2022

Herkese iyi günler. Cumartesi gününde de ara vermeksizin yabancı yarış tahminlerimize Greyville ile devam ediyoruz. Dünkü Fairview programını kaçırmamız talihsizlikti, biliyorsunuz eküri atları mecbur kalmadıkça kurgularımızda bulundurmuyoruz, umarız iki gün sonraki birim fiyatı artışından sonra daha rahat tercihler yapabiliriz. Greyville tahminlerimiz yarışlardan kısa süre önce eklenecektir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Yarmouth Tahminleri – 19 Nisan 2022 (22.612 TL TUTTU)

Günün ikinci programı Yarmouth ile İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. İngiltere yarışları genel olarak basit sonuçlanıp, az ikramiye verdiğinden pek bizim kurgularımıza uymuyor; yine de biz her gün tahmin vermekten/hazırlamaktan geri adım atmıyoruz. Yarmouth tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce yayına girecektir, şimdiden bol şanslar dilerim.
İncele!

Mahoning Valley Tahminleri – 15 Kasım 2021

Mahoning Valley programıyla haftanın ilk Amerika yabancı yarış tahminine başlangıcı yapıyoruz. Az atlı bir Mahoning programı olduğundan dolayı, pek de bizim üyelerimizin isteyeceği türden ikramiyeler vereceğini sanmayız. Yine de her programa olduğu gibi, bu program için de tahminler hazırlayacağız. Mahoning Valley tahminlerimizi yarışlardan 30 dakika önce görüntüleyebilirsiniz.
Total
1
Share