Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan

Newcastle Tahminleri – 25 Mayıs 2021

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Musselburgh Tahminleri - 25 Mayıs 2021 (765 TL TUTTU)

Sonraki

Happy Valley Tahminleri - 26 Mayıs 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Fairview Tahminleri – 11 Ocak 2021

Fairview programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Zorlu bir program olduğunu ve hatta devredebileceğini bile söylemek mümkündür. Zor programlarla ilgilenen üyelerimiz için koşu sıralamaları ve birkaç şablon aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Vaal Tahminleri – 14 Aralık 2021

Salı günü Vaal programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Güney Afrika programı oldukça düşük ikramiyeyle sonuçlanmıştı, bugünkü programda daha farklı sonuçlar görülebilir, sizlerin çalışmasına vakit kalması adına tahminlerimiz sabah 08:00'da eklenmiştir. Bol şanslar.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!