Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Newcastle Tahminleri – 25 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki
yabanciganyan

İstanbul Tahminleri - 25 Ocak 2023

Sonraki

Gulfstream Park Tahminleri - 25 Ocak 2023

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Chelmsford City Tahminleri – 28 Mayıs 2022

Cumartesi gününün ikinci yabancı yarış programı Chelmfsord City ile İngiltere at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çoğu kez olduğu gibi Chelmsford City yine az ikramiyeli bir sonucu çağrıştırmaktadır. Yine de olabilecek en mantıklı sürpriz adaylarını sizlere aktardık. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.
yabanciganyan
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 16 Kasım 2019

Uzun sayılabilecek bir aranın ardından tekrar İngiltere-Wolverhampton yarışlarıyla beraberiz. Program çok karmaşık değil, sıralamaları şimdiden çıkardık. Sıralamaların üstünden bir kez daha geçtikten sonra, koşu yorumları ve şablonları 16:00'da yayınlayacağım. Görüşmek üzere.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!