Newmarket Birleşik Krallık Tahminleri – 7 Ekim 2022

Cuma öğle yabancı yarış programı Newmarket Birleşik Krallık ile yabancı at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bugünkü Newmarket programı önceki günlerdeki Birleşik Krallık programlarının aksine az ikramiyeyi çağrıştırmaktadır. Tüm koşular hakkında sizlere tercihlerimizi anlattık, bol şanslar diliyoruz.


Newmarket Birleşik Krallık

Yedili Plase Koşusu: |2-3-5++11|

1Ayak: 2 numaralı Crystallium mesafede ikide iki yapsa da, bu defa ciddi potansiyelli rakiplerle karşılaşacağından basitçe üçte üç yapabileceği analizine ulaşılamaz. 4 numaralı Lose Yourself, 3 numaralı Immortal Beauty, 7 numaralı Rage of Bomby ve 9 numaralı Small Oasis dörtlüsü tüm genel performans kriterlerini karşılamaktadırlar; kuvvetle muhtemel birincilik mücadelesi vereceklerdir. Cazip olmaları ve sizin de bütçenizin geniş olması halinde 1-10 ve daha sonra 6 sıralamasındaki atlara da göz atabileceğinizi belirteyim.

SIRALAMA: |4-3-7-9++1-10++6|

2Ayak: 6 numaralı Sacred son yarışında önemli bir seviyeyi bir kez daha işaret etti. Sürekli koştuğu jokeyi ve aynı mesafede başarısını tekrarlaması beklenebilir; aramızda tekli kurgu seven oyunculara güvenle onu önermek isteriz. Onun son yarışından eksik kalması halinde ise 7-1-3-5 dörtlüsü devreye girebilirler, sürpriz kurguların ilgileneceği atlar onlar olacaktır.

SIRALAMA: |6++7-1-3-5++2|

3Ayak: 3 numaralı Commissioning‘in pistteki 1400 birincilik performansını tekrarlaması halinde bu grup içerisinde herhangi rakibi yoktur; iki koşu üst üste favori sonuçlarıyla programa devam edilebilir ve bazen denk gelen düşük ikramiyeli Newmarket sonucu yaşanabilir. Kurgusal nedenlerle sürpriz aramak zorundaysanız 2-7-8-6‘nın olağanüstü bir gün geçirmesini beklersiniz.

SIRALAMA: |3++2-7-8-6|

4Ayak: Günün şu ana dek olan en zor koşusudur, bu koşunun varlığı önceki iki koşuda favori sonuçlarına rağmen yüksek ikramiyeyi mümkün kılabilir. 4 numaralı First Ruler, 5 numaralı Haunted Dream, 7 numaralı La Yakel, 12 numaralı Educator ve 16 numaralı Simply Sondheim beşlisi koşunun içerisinde etkin olmasını beklediklerimizdir; yedili plase halleri için yeterli kabul edilebilirler. Yüksek ikramiye hedefleyen oyuncular ise 8-2-1-10-6 başta olmak üzere tüm sıralamadaki cazip atlara göz atabilirler.

SIRALAMA:
|4-5-7-12-16++8-2-1-10-6++11-15|

5Ayak: Günün bir başka haklı tek adaylarından biri de 6 numarlaı Mubhijah isimli safkandır; çok iyi ellerde olması performansını daha ileriye taşıyabileceğini de doğruluyor; üç tekli kurgu yapacaklara önerebiliriz. 3 numaralı Hey Lyla performans iyileştirmesi yapması halinde başlıca rakip olacağını düşündüğümüzdür. 2-8-1‘e de diğer koşularda tek atılan kurgularda mutlaka bakılacaktır.

SIRALAMA: |6-3++2-8-1++4|

6Ayak: Biz burada da basit senaryolara daha yakın bir görüntü olduğunu düşünüyoruz. Pedigri-ekip kalitesine sahip ilk kez koşacak taylar favori-plase oranlarını hak etmektedirler, iyi bir başlangıç beklenmektedir. Diğer yandan koşu tecrübeli ortalama olan 5 numaralı Silvretta, 8 numaralı Tamaluk ve 3 numaralı Gareeb üçlüsü değerli kalmaktadırlar ve küçük-orta bütçeliler için fırsattır. 4-2-9 ve daha sonra 7-6 geniş hallerinde göz atılması gerekenlerdir.

SIRALAMA: |5-8-3++4-2-9++7-6|

Program Değerlendirmesi:

Bazı kalabalık atlı koşular sürpriz ihtimallerini akıllara getirse de hedef yaparak yüksek ikramiye beklenemeyecek bir programdır. Sıralamalar yine çok başarılı olacaktır ve ikili bahis-ganyan türevi oynayanlar müthiş bir gün geçirirler; Altılı-Beşli kurgularında ise bazı çıkarılan favoriler başarısızlığı beraberinde getirebilir. Son iki koşuda sürpriz yaşanması temennimizdir.

Tek Adayı: Commissioning
Beklenen İkramiye: 2.000 TL altı
Hedef Mi?: Evet

Önceki

Belmont At The Big A (Aqueduct) Tahminleri - 6 Ekim 2022 (6.793 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

İspanya, İtalya, Almanya ve Fransa Futbol Tahminleri - 8 Ekim 2022 (3.540 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 30 Mart 2021

Philadelphia Parx programıyla yabancı yarış tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü Parx programında pek kalabalık atlı koşulara rastlanmasa da, zaman zaman sürprizli sonuçlara şahit olabiliyoruz. Nitekim, dünkü Mahoning Valley beşlisinin bile 700 TL ikramiye verebildiğini görmüştük. Birim fiyat arttırıldığında nasıl şeyler olur buradan düşünülebilir. Philadelphia Parx tahminlerimiz AGF tablosu şekillendikten sonra yayına girecektir. Görüşmek üzere.
İncele!

Philadelphia Parx Tahminleri – 6 Haziran 2022

Pazartesi gününün üçüncü programı Philadelphia Parx ile yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Sıradan bir gün yaşandığını belirtmek isterim, Parx'ı da hiçbir zaman hedef yapmadık, yapamayız. Yine de izlemek için denemeler yapmak isteyenleriniz olabilir diye tahmin yayınlıyoruz. İyi akşamlar.