Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

NHL Tahminleri – 22 Ocak 2023 (6.355 TL TUTTU)

Cumartesi gecesi NHL programıyla İddaa tahminlerimizi sürdürüyoruz. NHL tahminlerimiz çok başarılı ilerlemesine rağmen yeterince ilgi toplayamadığından biraz ara vermiştik. Tekrar haftada 3-4 kez olmak üzere vermeyi planlıyoruz. Sanırım günde 7-8 tahmin yayınlanınca üyeler her birine yetişemiyorlar. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.


Florida Panthers – Minnesota Wild: MS 1
Ottawa Senators – Winnipeg Jets: MS 2
Dallas Stars – Arizona Coyotes: MS 1
New York Islanders – Carolina Hurricanes: 5.5 ÜST
Nashville Predators – LA Kings: Uzt.Dahil MS 1

Toplam Oran: 12.7 x 500 = 6.355 TL ikramiye vermiştir.

Önceki

Dortmund Tahminleri - 22 Ocak 2023 (5.364 TL TUTTU)

Sonraki

Newcastle Tahminleri - 22 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Tenis Tahminleri – 22 Ağustos 2022

Pazartesi akşamı için Tenis tahminlerimizden herkese merhabalar. Üç farklı turnuvadan (ATP - Winston-Salem, WTA Cleveland ve WTA Granby) İddaa Tenis tahminlerimiz sizlere sunulmuştur. Tenis maçlarıyla ilgileniyorsanız ayrı ayrı üç kupon yapabilir veya bonus maçlar hariç tümünü birleştirebilirsiniz. İyi günler dileriz.