Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Nottingham Tahminleri – 26 Ekim 2022 (38.348 TL TUTTU)

Günün ikinci yabancı yarış programı Nottingham ile İngiltere at yarışı tahminlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Nottingham programında bazı koşuları aşabildiğimiz takdirde orta düzeyde bir ikramiyeyle kapanışı yapabiliriz. Vasat bir yer olduğundan hedef değildir, yine de geniş bütçeliler denemelere başvurabilirler. Bol şanslar.


Yedili Plase Koşusu: |3-6-1|

1Ayak: Atların hepsi son koşularında bu mesafedeydiler ve o yarışlarında iyi olanlar bugün absürt şekilde çok ağır kilo taşıyarak koşacaklar. Dolayısıyla en iyi atları ilk hanede bulundurmakla birlikte sürpriz sonuçlarda da şaşırılmaması gerektiğini önden belirtmek istiyoruz. 6-4-1-13-3 beşlisi yedili plase hallerinde yeterli kabul edilebilecek atlardır. Kazanma oyunlarında ise cazip oranlılar öncelenerek 14-5-10-11 ve daha sonra 8-7-12 sıralamasından atlarla kurgu güçlendirilebilir.

SIRALAMA: |6-4-1-13-3++14-5-10-11++8-7-12|

2Ayak: 8 numaralı Little Muddy aynı jokeyiyle Ayr hipodromundaki son koşusunda yakın ara derecesiyle beğendiğimiz bir attı, burada da kilo düşme avantajıyla daha iyi koşmaya adaydır. Ancak Türkiye’de favori oranına eriştiğini görünce bizim için cazip tercihlerden biri olarak kalmıyor, vasat antrenör-jokey eşleşmesiyle sıradan bir gün de geçirebilirler. 4 numaralı Kyber Crystal, 10 numaralı Sir Benedict ve 9 numaralı Secret Handsheikh üçlüsü koşuyu başlıca domine edebileceğine inandıklarımızdır. Sürpriz atları ise 1-3-5 şeklinde sıralıyor; geniş bütçelilere öneriyoruz.

SIRALAMA: |4-10-9-8++1-3-5|

3Ayak: 3 numaralı So Smart iki gün önce iyi görüntüyle kazanmayı bilmişti; esasen sürekli iyi koşmasına rağmen bir türlü Maiden’dan çıkamıyordu ve bugün formunun zirvesindeyken seri yakalamayı başarabilir, sonraki koşularda daha net bir tek adayı olmazsa günün teki olarak onu önereceğiz. 1 numaralı To The Bar, 2 numaralı Colombe ve 5 numaralı Helvetian başlıca seçtiğimiz rakipleri oldular. 7-8 en geniş hallerine hitap ediyorlar. 9 numaralı plase son yarışlarında etkiliydi, fakat burada onu tercih etmek çok basit olacağından çim pist kazanma tecrübeli atları önceledik.

SIRALAMA: |3++1-2-5++7-8-4|

4Ayak: 5 numaralı Alpine Stroll şu an Türkiye’de %40 oranıyla tek atılmış gözüküyor, eğer bu oran gerçekse ve tek atmışlarsa; Nottingham programından yüksek ikramiyeler umulabilir. 2 numaralı Golden Flame ve 4 numaralı It’s Good To Laugh grubun kalite çıtası en yüksek safkanlarıdır; birçok kurgu için yeterli tercihler olacaklardır. 1 numaralı Prince Imperial ve daha sonra 3 numaralı Miranda belirlediğimiz rakip sıralamasıdır.

SIRALAMA: |2-4++1-3|

5Ayak: Dört atlı bir koşu olduğu ortada. 1 numaralı Good Show, 7 numaralı Artistic Choice, 10 numaralı Oblong Song ve 9 numaralı Self Inflicted Sid dörtlüsü pedigri-potansiyel verilerindeki kalitenin yanında, koşu performanslarında da ışıltı göstermişlerdir; normal bir senaryoda bu atlar ilk üç derecesini dahi bırakmazlar. 6 gelişim göstermeye aday olduğundan sürprizdir.

SIRALAMA: |1-7-10-9++6|

6Ayak: Amatör Binici Koşusu ile programın tamamlanması dengeli bir ikramiye için bizleri umutlandırmaktadır. Bununla birlikte elbette burada çok at yazılacağından 200 TL altında teksiz altılı yapabilmek mümkün olmayacaktır. 4-2-6-8-9-7 altılısı risk sevenlere önerilerimizdir. 3-13-11 ise başlıca belirlediğimiz sürpriz adaylarıdır. 16-14 en geniş tekli hallerine saklanırlar.

SIRALAMA: |4-2-6-8-9-7++3-13-11++16-14|

Program Değerlendirmesi:

Geniş bütçeliler için elverişli bir program var, bazı koşularda görüntü çok net, bazılarında da sürpriz ihtimallerini Türkiye’de fark edememişler. Günün tek adayı ve diğer detayları aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.

Tek Adayı: So Smart
Beklenen İkramiye: 2.000 – 5.000 TL arası
Hedef Mi?: Hayır
Önerilen Oyun: Tekli Altılı / Teksiz Beşli

Önceki
yabanciganyan

Greyville Tahminleri - 26 Ekim 2022 (25.750 TL TUTTU)

Sonraki

Keeneland Tahminleri - 26 Ekim 2022 (2.232 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Colonial Downs Tahminleri – 19 Temmuz 2022

Salı gününün üçüncü yabancı yarış programı Colonial Downs ile Amerika at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dünkü Colonial Downs tahminlerimiz yine çok başarılıydı, neredeyse tüm ilk hane atlarımız kazandılar. Bugün de aynı başarılı tabloyu ümit ediyoruz. Colonial Downs tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
İncele!

Greyville Ücretsiz Koşu Yorumu – 17 Ağustos 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Greyville programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.
İncele!

Greyville Tahminleri – 6 Mart 2022

İyi günler. Greyville programıyla Pazar gününün ikinci yabancı yarış tahminini sizlere sunuyoruz, her gün çalışan-tatilsiz (son 5 yıl) çok az kişiden biriyiz sanıyoruz, umarım zaman zaman çok iyi yorumlar, bazen de kötü yorumlar gördüğünüzde anlayışla karşılıyorsunuzdur. Greyville tahminlerinde bol şanslar diliyorum.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!