Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri – 10 Mayıs 2022

Günün son programı Philadelphia Parx ile yabancı yarış tahminlerinin kapanışını yapıyoruz. Bugünkü Philadelphia Parx programında toplam 41 tane at bulunuyor, dolayısıyla inanılmaz ikramiyeler beklemek gerçekçi olmaz; zaten bizim sıralamalarımızda da sürpriz atlar adeti oldukça azdır. Yine de misli veya küçük oynayanlar kazanç elde etmeyi başarabilirler. Tahminlerimizi aşağıda okuyabilirsiniz. Bol şanslar.


1.Ayak: |4-7-2++6-5|= Öncelikle Parx programının hiçbir şekilde hedef yapılamayacağını belirteyim, birçok koşuda olabildiğince küçük farklılıklardan-eksikliklerden küçültmeler yaptık, her koşuda işlemeyebilir; fakat yine her programdaki gibi en az üç dört koşuda kazananları ilk sıralarda vermiş olabiliriz. İlk koşuda 4-7-2 üçlüsünün pedigri-ekip kalitelerinin Parx seviyesi için yeterli olduğunu düşünüyoruz, bugün parlayabilirler. 6-5 seçtiğimiz görünen rakipleridir.

2.Ayak: |4-5-8++6|= Öne çıkardığımız atların favori-plase oranları kaplaması programın az ikramiye vereceğinin habercisi olabilir. Yine de burayı geçiş koşusu olarak düşünüp diğer koşularda olabildiğince sürpriz doldurmaları yapılabilir. 4-5-8 veya en geniş halinde 4-5-8-6 yazabilirsiniz.

3.Ayak: |3-5-4-7++6|= 7 numaralı Empress Irene güvenilir ekip-jokey eşleşmesine sahiptir, fakat Türkiye’de değerlendiği %35 oranında da abartılık payı bulunabilir. Geçiş koşusu olarak düşünecekler 3-5-4-7 yazabilirler. Sürpriz oranlar/ikramiyeler hedefleyenler ise söz konusu favori yerine 6 numarayı yerleştirirler.

4.Ayak: |5-2-4++7|= Ekürisi koşudan çıkan 6 numaralı Shero’nun favori oranına erişmesi bizim adımıza küçük fırsatlardan biri olabilir, biz bu atın çok şanslı olacağını veya rakipleri kadar şanslı pozisyonda olduğunu düşünmemekteyiz. Zira o ikinci at kalırsa, ekürisi koşuda olmadığından şanssız birinci at kazanımında birçok kurgu iki misli yoluna devam edecek ve az ikramiyeye sebebiyet verecektir. 5-2-4 üçlüsü kağıt üstünde koşuyu domine etmeye adaydırlar. 7 numara ise bahsettiğimiz senaryodan ötürü birinci atı yazamayacakların yer değiştirme yapacağı attır.

5.Ayak: |7-3-5++6-8|= 3 numaralı Divine Miracle’ın favori olmayı hak ettiği pek çok parametreden açıktır, fakat hepi topu 40 atın yarıştığı bir programda bir atı %75 favori oranına çıkarmak epey üzücüdür, sanıyoruz çok küçük miktarlarla sağdan-soldan gördükleri favori oranlarından etkilenip oyunlar kuran büyük bir kitle var. O kazandığında işimize yaramayacağından onun rakiplerini kullanacağız. 7-5 misli oyunlarına önerilerimizdir. 6-8 geniş hallerine saklanabilir.

6.Ayak: |9-1-3-7-6-11++4|= Bir bütçe koşusuyla daha programın sonuna geliyoruz, buradaki atlar birbirine yakın seviyededirler ve pist-mesafe dereceleri de belirgin farklılık göstermemektedir. Bundan sebeple amacınız cazip oran yakalamak olabilir. 9-1-3-6-11 beşlisi başlıca önereceklerimizdir. 4 bomba.

Önceki
yabanciganyan.com

Chantilly Tahminleri - 10 Mayıs 2022

Sonraki

Happy Valley Tahminleri - 11 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Sandown Park Tahminleri – 3 Temmuz 2021

Cumartesi gününün ikinci programı Sandown Park ile yabancı yarış tahminlerimize devam edeceğiz. Birkaç koşuda kurgu şansının yanımızda olması halinde, izlemesi ve oynaması keyifli bir program olduğu yorumu yapılabilir. Yüksek ikramiye vermesini ve bizim üyelerimiz arasında paylaşılmasını dileriz; Sandown Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz.
yabanciganyan
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 21 Mayıs 2022

Kranji programıyla Singapur at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bilindiği üzere günde 4 tahmin yayınlayan bir site olarak, Singapur yarışlarına detaylı analiz yapmıyoruz, çünkü verilere ulaşabilme imkanımıza rağmen oradaki genel ortamı bilmiyoruz, açıp bir tane Singapur at yarışı gazetesi/haberi okudum dersem yalan söylemiş olurum. Diğer yerlerde zaten biz artık dünyanın en iyilerindeniz, bire bir yaşıyoruz, İngilizce yayın yaptığımız sitemizde günde 15-20 farklı yere tahminler hazırlanıyor. Dolayısıyla Kranji'yi sadece izlemek amaçlı oynayabilirsiniz.
Total
1
Share