Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan

Philadelphia Parx Tahminleri – 13 Aralık 2021

Herkese iyi akşamlar, Philadelphia Parx programıyla Amerika yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz; program tahminlerimiz incelenecek olursa ganyan oyunu için size birçok tavsiye verdiğimizi görebilirsiniz. Dört tane ganyan (tek) adayı ve kalanlarında da üç-dört atlı küçültmeler mevcuttur. Philadelphia Parx tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz, bol şanslar.


1.Ayak: |7-3-4++8-9++1|= 7 numaralı Quiet Please, 3 numaralı Wishes and Dreams ve 4 numaralı Brazilian Bay üçlüsü koşunun içerisinde mutlak etkin olacaklarını düşündüklerimizdir, açıkçası Kış döneminde olmasaydık, bu tür verilerde öne çıkan atların kazanacağına dair yüksek güven toleransı gösterebilirdik. Koşuda kayıp yaşamak istemeyenler 8-9-1 sıralamasından ilaveler yapmalıdır.
2.Ayak: |3++5-7-1-2++8|= 3 numaralı Peyton Elizabeth son yarışında kendisinden yüksek kalitedeki ata hiç yaklaşamadı, fakat bu grup içerisinde tıpkı önceki koşusundaki gibi sivrilmeyi başarabilir, günün üç tekinden biri olarak kullanabilirsiniz. Eğer tek atılmayacaksa %40 oranı işe yaramayacağından 5-7-1-2 dörtlüsü öncelikle tercih edilirler; aynı kurgu tarzında 8 numara en geniş hallerine bırakılır.
3.Ayak: |4++2-5-3-9++7-6|= 8 numaralı Yo Nessroundonkern iyi ellerdedir, fakat son yarışında öyle berbat durumdaydı ki, bugün kazanması için olağanüstü bir iyileştirmesi yapması gerekecektir; takdir edersiniz ki böyle bir beklentiye ihtiyaç duyulan bir atın %50 yüzdesiyle oynanması yanlış olacaktır. 4 numaralı at antrenör-jokey eşleşmesi, iyi çalışmaları ve pedigri kalitesiyle bir sürpriz başlangıç yapabilir. 2-5-3-9 başlıca rakipleridir. 7-6 sürpizler.
4.Ayak: |1++8-7-5|= 1 numaralı Flashing Diamond’ın kısa mesafelerde başarısı ortadadır, nitekim bugün de önde yalnız kaldığı takdirde rakiplerini yanına yaklaştırmadan kazanabilecektir. Diğer yandan 8 numaralı Fleeterthan’ın hem kendi kalitesi hem de ekürisinin koşudan çıkması farklı bir kurgu yapmamızı gerekli kılıyor. Tekli kurgu yapacaklar 8 tek yazabilecekken; teksiz hallerinde 8-7 veya 8-7-5 yazılacaktır.
5.Ayak: |6-3-1-2++4-8++9|= Koşu tecrübesi olan atların hiçbir dikkate alınabilecek görüntüsü/derecesi olmadığını söyleyeyim; haliyle yine Türkiye’deki oyuncular 9-10-5 gibi tercihleriyle yanlış bir giriş yapmış olabilirler. 6-3-1-2 gibi potansiyelli ilk kez koşacak tayları başlıcatercih ediyoruz. 4-8 ve daha sonra 9 sürpriz olarak gördüklerimiz.
6.Ayak: |5++8-1-2++4-3-10|= Atların tavan performansları oldukça benzer olsa da, 5 numaralı Alrashaka’nın kazandığı koşusundaki, özellikle ilk 1000 derecesi rakiplerinin önündedir ve ekip kalitesiyle daha da iyisini başarabilecek izlenimi vardır. Aramızda son koşularda tek bırakmayı sevenlere öneririz. Bununla birlikte onun %30 favori oranı kaplaması bizim adımıza olumlu bir şey değildir, çünkü sürpriz kurgularda tercih edemeyeceğimiz bir orandır. 8-1-2 başlıca rakip olacaklarını düşündüklerimizken; 4-3 ve daha sonra 10 sürpriz adaylarıdır.
Önceki
yabanciganyan.com

Lyon La Solie Tahminleri - 13 Aralık 2021 (1.688 TL TUTTU)

Sonraki

NBA Tahminleri – 14 Aralık 2021 (Kasa 6.Gün)

Benzer İçerikler
İncele!

İstanbul Tahminleri – 16 Nisan 2021 (3.551 TL TUTTU)

Herkese merhabalar, bir başka yerli at yarışı programı olan İstanbul ile Altılı Ganyan tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Dünkü Ankara programında isabetli yorumlar yapmış olsak da, ne yazık ki çok düşük bir ikramiyeyle karşılaştık. Bugün her iki altılı oyununun da iyi ikramiye vermesini dileriz. İstanbul tahminlerimiz yarışlardan 1 saat önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
Total
30
Share