Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri – 20 Haziran 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Windsor Tahminleri - 20 Haziran 2022 (10.528 TL TUTTU)

Sonraki

Kenilworth Tahminleri - 21 Haziran 2022 (13.592 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Longchamp Tahminleri – 15 Mayıs 2022

Pazar gününün ikinci hedef programı Longchamp ile Fransa at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Oldukça zevkli GR-1 koşulardan oluşan bir festival günü yaşayacağımızı belirteyim; böyle programlar az ikramiye vermeye genelde meyilli olsa da, bazı koşularda fırsatlar çıkabileceğini umuyoruz. Longchamp koşu yorumlarımız sabah saatlerinde yayına alınmıştır; şablonlarımız ise 13:30'da eklenecektir. Bol şanslar.
İncele!

Hannover Tahminleri – 7 Mayıs 2020

Almanya'nın Hannover yarışları için koşu yorumlarımızı aşağıda görebilirsiniz. Umarım sürekli Almanya yarışlarına bahis oynatılır. Fransa yarışlarıyla çok benzer sonuçlar izleyeceğiz. Şablonlarımız yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Newcastle Tahminleri – 20 Ekim 2020

Newcastle programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Newcastle programları için herhangi bir hedefimiz olmadığını biliyorsunuz. Yine de cazip oranlar görebilirsek ve küçültme yapabilecek durumda olursak; ciddi şablonlar hazırlayabiliriz. Newcastle tahminlerini yarışlardan 30 dakika önce görüntüleyebilirsiniz.
Total
0
Share