Saratoga, PRO Tahminler – 1 Eylül 2019 (31.540 TL TUTTU)

Herkese merhabalar. İyi bir Ağustos ayı geçirdiğimizi düşünüyorum, Finger Lakes ve Delaware gibi tatil yaptığımız programların yoğunluğuna rağmen; yine belli bir çizgiyi yakaladık. Eylül ayı yurt dışı yarış takvimi hayli güzel, bol bol Saratoga-Belmont Park yarışları var. Özellikle Eylül’ün ilk haftası bizim için çok önemli: Saratoga-Saratoga-Kempton-Chelmsford-Chelmsford-Kempton-Belmont-Gulfstream sırasıyla programlar olacak. Neredeyse hepsi bizim hedef programlarımız. Yarın Saratoga tahminleri program kesinleştikten sonra akşam saatlerinde yayınlanacaktır. Görüşmek üzere.

Not: Eylül ayı planlaması ve diğer bilgiler üyelerimize mail olarak gönderilmiştir, incelerseniz seviniriz. Hoşçakalın.

 

 


1.Ayak: 7 numaralı My Galina’nın öne çıkması doğal, ancak son koşusundaki görüntüsünü tekrarlarsa onu geçecek safkanlar var. Her grup düşen safkan kazanacak diye bir şey yok. 4 numaralı Science Fiction, 113 gün önce önde tempo yapma fırsatı bulmasına rağmen bitiremedi. Bugün de benzer stilde koşacaktır. Onun bu stili 7 numaralı My Galina’yı devreden çıkarabilir. 8 numaralı I’ll Handalthecash ve 3 numaralı Restructure eğer erken yürürseler koşuyu domine edebilirler.
SIRALAMA: |8-3++7-2-4++9|

 

 

2.Ayak: 6 numaralı Vaya Con Dios ve 9 numaralı Feeling It yarış tecrübesi olan taylar. Ancak her ikisinin de güven verdiğini söyleyemem. Kurgu açısından da sürpriz aranması gereken bir koşu gibi görünüyor. Overanalyze yavrusu 10 numaralı Bobbyfromthepalm ve First Samurai yavrusu 4 numaralı O’Bushido ikilisi iyi yarışlar yapabilirler. 31 gün önce nefesi yetmediğinden derece yapamayan Bayern yavrusu 8 numaralı Bayern’s Image bugün tempo yapıp yanına yaklaştırmadan kazanabilir. Liam’s Map’in elit kum pist tayları verebileceği konuşuluyordu, ki Basin gibi potansiyelli bir yavrusu oldu. 3 numaralı Bongga’da tıpkı Basin gibi Liam’s Map’in ilk gözde jenerasyon taylarından biri olabilir. Yarışları pek iyi görünmese de: Maker & Ortiz ikilisinin -her koşuda olduğu gibi- 5 numaralı Five Card Draw ile de sürpriz şansı var. Diğer koşuları daraltabileceğimizi düşündüğümüzden sıralamayı geniş tutuyoruz.
SIRALAMA: |10-4-3-8++5-9-2-1-6|

 

 

3.Ayak: Zor bir satış koşusu. 6 numaralı Always Forgiven favori olmayı hakediyor. Ancak onun bu pistte ne yapabileceğini kestirmek zor, tıpkı 4 numaralı Carrier Landing gibi. 3 numaralı Bears Mafia sadece 25 gün önce Maiden’dan çıktı, yine de pist tecrübesiyle etkili olabilir. 5 numaralı Brush Country sürpriz adayı. Eğer kurgu ayarlanırsa bu koşunun kapatılması mantıklı olacaktır. 3-5-6 bizim öne çıkardıklarımız.
SIRALAMA: |6-3-5++1-2-4|

 

 

4.Ayak: 6 numaralı Sparkling Sky, 2 numaralı Boxer Rebellion, 3 numaralı Bridal Path, 10 numaralı Malibu June, 7 numaralı Paterson, 1 numaralı Laughable, 5 numaralı Our Little Jewel, 8 numaralı Mirabell Mei sırasıyla bütçeye göre yazılabilir. Sürpriz kurgular favoriyi çıkarabilir.
SIRALAMA: |6-2-3-10-7++1-5-8|

 

5.Ayak: 2 numaralı Orsay hayli güçlü bir pedigri ve ayrıca Chad Brown antrene ediyor. Fakat galoplarının çok iyi olmadığı da bir gerçek. 1 numaralı Day Dayenu, 8 numaralı Alandra, 5 numaralı Always A Queen, 9 numaralı Impeccable Style ve 10 numaralı Slam Dunk sürpriz yapabilirler.
SIRALAMA: |2-1-8-5++9-10++4|

 

 

6.Ayak: 3 numaralı Connectivity 25 gün önce çok rahat kazandı ve ilerisi için umut vermişti. Ancak el değiştirip antrenör Chad Brown yerine Linda Rice’e geçmiş. Bu safkanı olumsuz etkileyebilir. 5 numaralı Enjay’s Brass ve 2 numaralı Here Comes Jackie koşuyu ondan çalabilirler. 7 numaralı Dance Till Dawn ve 4 numaralı Linda’s Bailet sürpriz adayları.
SIRALAMA: |5-2++3-7-4|