Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi! 2017'den beri seninle!
Mart 2023
PSÇPCCP
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Arşiv

Saratoga Tahminleri – 31 Ağustos 2022

Ağustos 2022’nin son yabancı yarış programı Saratoga ile Amerika at yarışı tahminlerimize devam ediyor, bir ayı daha geride bırakıyoruz. Dünkü Colonial Downs tahminlerinin çok kolay şekilde tutması sevindiriciydi, tüm ilk hane atlar neredeyse çok rahat kazandılar, teklerin hepsi tuttu. Bugün de aynı senaryonun işleyebilme ihtimali olmakla birlikte az ikramiye sonucuna rastlanabilir. Bol şanslar dileriz.


1Koşu: 3 numaralı Luaghter‘in grubun en istikrarlı koşu performansına sahip olduğu açıktır, ayrıca hazırlıkları da fena gözükmemektedir; sıradan ve güvenilemeyecek ekibine rağmen Luis Saez’in de etkisiyle kazanmayı başarabilir. Ancak bu Türkiye’deki AGF tablosundaki gibi %70 favori olabileceği anlamına gelmiyor, rakipleri de bulunmaktadır. Öncelikle koşu tecrübeli 8-5-7 üçlüsünü ilk hanemize alıyoruz. Daha büyük bütçeliler 6-2 başta olmak üzere sıralamayı takip ederek denemeler yapabilirler.

SIRALAMA: |8-5-7++6-2-9++4|

2Koşu: Sürpriz bir sonuç potaniyeli taşıdığını doğrudan ifade edeyim. 5 numaralı Rock Chalk kariyerinin ilk koşusunda oldukça iyiydi, zaten çok cazip oranıyla biz de onu tercih etmiştik, şaşırtıcı değildir. Ancak yine Türkiye’de bir çarpık oran durumu fark ediyoruz, iki tane üst üste %60-70 favori oranlı at bulunuyor, bu nasıl kurgu? Eğer 5 numara yazılacaksa, ondan çok eksik koşmayan 7 numara da mutlaka yazılmalıdır. Genel kitlenin göremediği potansiyelli taylar olan 6-3 ikilisi başlıca tercih edildiler. Geniş bütçeliler 7-1-4 başta olmak üzere sıralamanın tümüne bakabilirler.

SIRALAMA: |6-3++5-7-1-4-2++8|

3Koşu: Colonial Downs ile Saratoga elbette karşılaştırılamaz, ancak kurgusal açıdan buna benzer bir koşuyu dün hatırlıyorum ve bizim çok rahat misli haliyle tutturmamızı sağlayan atlardandı. 3 numaralı Zainalarab yaptığı kalite çıtası yüksek iki çim pist yarışına rağmen Türkiye’deki oyuncular tarafından favori oranına çıkarılmamış, misli halleri için bir fırsat olduğu söylenebilir. 2 numaralı Baby Blythe başta olmak üzere: 2-6-4-5 ona rakip olabilecek atların sıralanmış halidir.

SIRALAMA: |3++2-6-4++5|

4Koşu: Öncelikle 1 numaralı The Big Grey‘in ekürisinin koşudan çıktığını hatırlatayım, dolayısıyla onu zaten tercih edeceğimizden, ayrıca favoriyi yazmaya gerek kalmayacaktır. Tavan performansı yüksek üç atı ilk hanemize alıyoruz. Bu atlar 4 numaralı Will E Sutton, 1 numaralı The Big Grey ve 6 numaralı Road to Success üçlüsüdür, iyi günlerinde birincilik mücadelesi verebilirler. 1 numaranın durumu nedeniyle basit kurgudan çıkmak isteyenlere ise 7-2 ve daha sonra 5 sıralamasındaki atları öneriyoruz, performans artışı yaşadıkları günü denk getirebilirsiniz.

SIRALAMA: |4-1-6++7-2++5|

5Koşu: Grubun görece en istikrarlı ve çim pist performans kalitesi yüksek atlarını ilk haneye aldığımızı düşünüyorum, artık özellikle 200 TL altında sürpriz kurgular vermeyeceğimizden, böylesine basit tercihleri isteyenlere her koşuda eksiksiz gösterebiliriz. 12 numaralı Treat Street, 4 numaralı Eau Claire, 13 numaralı Bern Rosey Bern, 7 numaralı Wine Goddess ve 5 numaralı Sals Dream Girl beşlisi koşuyu kazanmak için koşacakları açık atlardır, bu da basit kurgular için yeterlidir. 10-3 ve daha sonra 8 sürprizler.

SIRALAMA: |12-4-13-7-5++10-3++8|

6Koşu: 7 numaralı Not Phar Now grubun en az yıpranmış safkanı ve pedigri-ekip tarafından da oldukça kuvvetlidir, aradan bir şekilde sıyrılırsa şaşırmayız, fakat basit kurgularda böyle tercihler yapılması doğru değildir, hangi atlar iyiyse onları ilk hanede topluyoruz. 3 numaralı Duress, 6 numaralı Seven Scents ve 4 numaralı Xy Speed başlıca rakip kabul edilebilirler, kapladıkları oranları da basit tercih olduklarını doğruluyor. Sürpriz hallerinde ise 5-2 gibi atlardan gelişim göstermeleri beklenebilir.

SIRALAMA: |7-3-6-4++5-2-1|

7Koşu: Diğer hepsi yarış hayatlarının sonuna yaklaşan atlar olduğundan, daha az yıpranmış ve ayrıca ortalaması-tavan performansı yüksek 6 numaralı Double Shot‘un kazanmasının birincil ihtimal olduğu düşünülebilir, biz de tek adayı olarak sizlere gösteriyoruz. O eksik koştuğunda kalan üç attan gününde/sağlıklı olan patlayacağından, cazip oranları önceleyecek şekilde 1-7-2 takviye sıralamasını belirledik.

SIRALAMA: |6++1-7-2|

8Koşu: 2 numaralı Andthewinneris, 3 numaralı Noble Huntsman ve 11 numaralı Determinedly üçlüsü çim pist koşularında çok güçlü görüntüler sergilediler, iyi dereceler yaptılar; basit kurgular için oldukça iyi küçültmelerden biri kabul edilebilir. 9 numaralı Our Dream Rye’d ve 1 numaralı Battle of Normandy geniş hallerine hitap eden, gelişim göstermesi halinde etkili olabilecek diğer atlardır.

SIRALAMA: |2-3-11++9-1|

9Koşu: 5 numaralı Sinful Dancer koşu performansı verilerinin tümünde rakiplerinden çok üstündür, açıkçası yüksek oran kaplamaması günün cazip teki olarak sunmamız adına sevindiricidir, kapanışı yapmasını bekliyoruz. 3 numaralı Devil Boy ve 8 numaralı Beach Boy Al başlıca rakipleri olacaklardır. 2 seçilen sürpriz, daha sıradandır ve geniş hallerine bırakılabilir.

SIRALAMA: |5++3-8++2|

Önceki
yabanciganyan.com

Gowran Park Tahminleri - 31 Ağustos 2022

Sonraki

Tenis Tahminleri - 1 Eylül 2022 (2.008 TL TUTTU)

Benzer İçerikler
İncele!

Keeneland, PRO Tahminler – 9 Ekim 2021

Haftanın ikinci Keeneland programıyla daha karşınızdayız, Cumartesi günü de böylelikle Amerika hedef at yarışı tahminlerimizi sürdürmüş olacağız. Keeneland tahminlerimiz sizlerin isteği üzerine iki gün öncesinden yazılmaya başlanmıştır ve bir gün öncesinden yayınlanmıştır. Şimdiden tüm üyelerimize iyi şanslar dileriz.
İncele!

Hamilton Park Tahminleri – 20 Eylül 2021

Yeni haftanın ilk yabancı at yarışı programı Hamilton Park ile yabancı at yarışı tahminlerimizi bu haftada da sürdürüyoruz. Oldukça vasat altı atların ağırlıkta olmasının yanında, programın az atlı da oluşu kurgu-izleme keyfini doğrudan düşürecektir. Bu tür programlarla ilgilenen üyelerimiz için Hamilton Park tahminlerimiz aşağıya eklenmiştir. Bol şanslar dileriz.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 16 Şubat 2023

Amerika at yarışı programlarından Gulfstream Park ile günün dördüncü yabancı yarış tahminini üyelerimize sunuyoruz. Dünkü Gulfstream Park programı kurgumuza tam olarak uymuştu, tüm sürprizler oturdu ve tevzi toplandı. Bugün ana eğilim 10.000 altı ikramiyeyi gösterse de küçük fırsatlar olduğunu da size yazdık. Bol şanslar.
Son 15 Günde %70 başarı yakaladık! Hemen katıl sen de kazan!
Üye Ol!