Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!
yabanciganyan.com

Scottsville Ücretsiz Koşu Yorumu – 27 Temmuz 2022

Herkese iyi günler dileriz. Bugünkü Scottsville programına ait ücretsiz koşu yorumuna aşağıda ulaşabilirsiniz. Yabancı Ganyan ücretsiz tahmin veren bir site değildir, günde 13-14 saat vakit ayırılan iş için ücretsiz bir organizasyon dünyanın hiçbir yerinde görülemez. Sadece koşu yorumları üyeliğimizin tanıtımını yapmak için bir koşu yorumunu ekliyoruz. İlgilenen ciddi oyuncular Standart Üyelik kaydı gerçekleştirebilirler.


1Ayak: Gruptaki sadece üç atın çim pist tecrübesi bulunduğunu belirteyim. Bu atlardan (1-3-4) hiçbirinin etkili yarışlar geçiremediği maalesef gerçektir, dolayısıyla basit analiz tarafından sonuca gitmek mümkün değildir. Genel koşu kalitesinde ise 7 numaralı Petit Verdot başlıca dikkate alınabilecek olandır, Greyville sentetiğindeki koşusunu geliştirirse kazanmanın birincil adayıdır; ayrıca stil gereği ilk iki yapacağına da yüksek pay veriyoruz. Bir diğer sentetik koşu tecrübeli 5 numaralı Victory Belle‘i de ikinci sıraya aldık, ilk koşusunda çok hızlı start alıp sonlarda rakiplerine direnmeyi başaramamıştı; bugün jokey yükseltmesiyle iddialı pozisyonda olduğu rahatlıkla söylenebilir, onu rahatsız eden rakibi olmazsa çıktığı gibi bitirebilir. Söz konusu koşu tecrübeli atların rakibi olarak, yanlarına pedigri-ekip tarafında ilgi çekici olan 10-2-9 üçlüsünü ekledik; 3 numaralı Vreni ise gelişim gösterdiği takdirde ilk üç derecesi yapabilir.

SIRALAMA: 7-5-10-2-9-3


Önceki

Colonial Downs Tahminleri - 26 Temmuz 2022 (2.114 TL TUTTU)

Sonraki

Scottsville Tahminleri - 27 Temmuz 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Newbury Tahminleri – 16 Nisan 2022

Cumartesi gününün ikinci programı Newbury ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Programda bazı koşularda favori atlar gerçekten önemli yer kaplamaktadırlar, bundan sebeple ne yazık ki 5.000 TL üstüne çıkan ikramiye görülemeyebilir. Biz bazı koşularda sürpriz arama yolunu tercih edeceğiz. Detaylar için aşağıdaki Newbury tahminlerimizi inceyebilirsiniz. Bol şanslar.
yabanciganyan.com
İncele!

Turffontein Tahminleri – 30 Mart 2021

Turffontein programıyla Güney Afrika at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dünkü Güney Afrika yarış programı oldukça kolaydı, koşu yorumlarında da sizlere belirtmiştik. Turffontein hakkında yorumlarımızı ve altılı tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Gulfstream Park Tahminleri – 19 Ocak 2023

Günün son yabancı at yarışı programı Gulfstream Park ile Amerika at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bugünkü programda teknik nedenlerle detaylı analiz yapamadık, ancak sonraki günler telafi edeceğimizi düşünüyorum. İlgilenenler için Gulfstream Park tahminleri aşağıdadır. Bol şanslar dilerim.
27 Ocak 2023 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere tüm üyeliklerde %30 indirim! indirim30 kupon kodunu kullanınız.
Üye Ol!