Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri – 1 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Belmont Park Tahminleri - 30 Nisan 2022

Sonraki

İstanbul Tahminleri - 1 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Chepstow Tahminleri – 27 Mayıs 2022

Herkese iyi günler. Günün ikinci programı Chepstow ile İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Program az atlı koşulardan oluştuğundan 2.000 TL üstüne çıkacak ikramiye pek olası gözükmemektedir, bazen bu gibi programlar 1.000-1.5000 TL aralığında verdiğinde bazı favorileri yazmadığımızdan başarısız kaldığımız olabiliyordu, bu senaryo da gerçekleşebilir. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Sha Tin, PRO Tahminler – 7 Mart 2021

Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yüksek ikramiye verme sonucuna yatkın bir program olduğundan söz edebiliriz. Türkiye'deki oyuncuların tek olarak denediği atların yıkılması bunu sağlamaya yetecektir, plaselerin yerine sürprizlerin domine ettiği durumlar yaşanabilir. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
yabanciganyan.com
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 7 Kasım 2021 (8.769 TL TUTTU)

Yoğun geçen haftanın son programı Belmont Park, ile hedef yapacağımız yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdüreceğiz. Son günlerdeki Amerika at yarışı programları gibi kalabalık atlı koşular barındırmasa da, küçük-orta bütçeliler için iyi sonuçlar geçirilebilir, 1.000 TL üstü ikramiyeler kazanılabilir. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
Total
5
Share