Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri – 15 Mayıs 2022

Günaydınlar. Pazar sabahı Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son Hong Kong programlarında ya başarısız olduk ya da küçük bütçelerle bulamadık; ancak bugünkü programın, özellikle yedili plase oyununda küçük-orta bütçeliler için kasa yapma işlevi olabileceğini belirtmek isterim. Bir koşuda şanssızlık olmazsa diğer oyunlarda da başarı sağlanabilir. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |7-11-12-10++9-1-3|= 7 numaralı Fiery Diamond, 11 numaralı Wisdom Patch, 12 numaralı Smart Folks ve 10 numaralı Team Goodluck dışında sentetik pist performansı güven veren safkan mevcut değildir; bu atların da istikrarlı pist koşuları mutlaka kazanacakları anlamına gelmez, sadece ilk üç içerisinde dolanmaları kuvvetle muhtemeldir. Eğer bahsettiğimiz atlar koşuyu ortalama tempoyla bitiremezse; sonlarda 9-1-3 gibi atların ciddi ataklarına maruz kalabilirler, temel prensip her zamanki gibi ikinci hanedekilerin cazip oran kaplamaları halinde takviye edilmeleridir.

2.Ayak: |4-3-11++12-8++9|= Bu koşuda risk aldığımızı belirtmek isterim, bugün beklentili gözüken ve yerel sitelerde de haklı olarak şans verilen 5-1-2 favori-plase üçlüsünü tercih etmedik, çünkü pistte güvenilir performansları olduğunu düşünmüyoruz, biri zaten ülkede ilk kez koşacak. 4 numaralı Woodfire Bro, 3 numaralı August Moon ve 11 numaralı Brave Dreams üçlüsüyle, altılı ganyan oyunu için “ya tamam ya devam” koşusu niteliğine sokabiliriz. Beşli oyununda 12-8 ve daha sonra 9 sürpriz oran kaplıyorsalar denenebilirler.

3.Ayak: |8-1-3-9-13++14-7-6++5-11|= Günün zor koşularından biridir; yine de kurguyu bozmamak adına özellikle altılı oyununda 8-1-3-9-13 beşlisiyle yetinmeyi deneyebiliriz; eğer diğer koşular rahat küçülüyorsa, tercihen birkaç takviye daha yapmak yararlı olabilecektir. İkinci hanedeki 14-7-6 ve devamındaki 5-11 sıralamasından cazip oranlılar kurguya eklemlenir.

4.Ayak: |6++5-8-12-9++2|= 6 numaralı Everyone’s Victory sürekli pist-mesafe deniyor ve istikrarlı derecede iyi yarışlar yapıyor; dolayısıyla çok basit tercih olduğundan herkesin tek atabilme ihtimaline karşın, ortalama oranlarda kalırsa bizim tek olarak deneyebileceğimizi belirtmek isterim. Bu attan fırsat gözükmezse ne yazık ki 5-8-12-9-2 sıralamasından iyi yarışlar yapmaları umulacak.

5.Ayak: |4-1-7++2-5++3|= 4 numaralı Master Hero, 1 numaralı Sauvestre ve 7 numaralı Super Ten üçlüsü pek çok parametrede yapayalnız gözüküyorlar, günün akıllı küçültmelerinden biri olabilirler. Bu atlardan herhangi biri yüksek orana çıkarıldığı takdirde ise, sıralamanın devamındaki 2-5-3 üçlüsünden cazip oranlılarla yer değiştirme kurgusuna başvurabiliriz. Özellikle önceki koşuda favoriyi tek atıyorsak bunu yapmak zorundayız.

6.Ayak: |9-2-7++12-11-5-4-1++3|= Sıralamayı sonradan uzattığımı belirtmek isterim; sadece beğendiğimiz atlarla sınırlamayı (9-2-7//12-11-5) düşünüyorken; son yarışlarında kötü olmalarına rağmen 1-3’ü de uzatarak bulundurduk, çünkü en iyi günlerinde patlama ihtimalleri vardır, %6-7 altında kalırsalar değerli olabilirler. Zack Purton’lu 4 numaralı Solid Impact de pist-mesafedeki son koşusunu geliştirirse mutlaka kazanma adaylarından olacaktır, biz Türkiye’de onun tek atılacağını düşündüğümüzden geri plana atıyoruz. 9-2-7 üçlüsüyle yedili plase oyununda başarı sağlanabilir. Bütçe genişse diğer oyunlarda bütçeye göre denemelere başvurulabilir, 12-11-5-4-1 sıralamasını takip edebilirsiniz.

Önceki
yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri - 14 Mayıs 2022 (24.720 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Longchamp Tahminleri - 15 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
yabanciganyan
İncele!

Chantilly Tahminleri – 15 Şubat 2022

Zorlu Chantilly programıyla Fransa at yarışı tahminlerimize bugün de devam ediyoruz. Aşağıdaki yorumlardan görülebileceği üzere küçük-orta bütçelilere önereceğimiz bir tablo söz konusu değildir; yüksek bütçelilerle ise yüksek ikramiye hedefleyebiliriz. Chantilly tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.
İncele!

Windsor Tahminleri – 30 Mayıs 2022

Pazartesi akşam programlarından Windsor ile İngiltere at yarışı tahminlerimize devam ediyor; günün kapanışını yapıyoruz. Windsor'da genel olarak iyi sıralamalar oluşturduğumuza eminim, fakat bazı koşularda favori veya plase oranlı atlar en iyi günlerini geçirip kazandıklarında; bazıları için ilk sıralarda verilen %1-%10 arası atlar bir anlam ifade etmiyor. İlgilenenlere bol şanslar dilerim.
İncele!

Greyville Tahminleri – 1 Eylül 2021 (17.996 TL TUTTU)

Eylül ayının ilk programı Greyville ile yabancı at yarışı tahminlerimizi ara vermeden sürdürüyoruz. Az atlı koşularda cazip oranlar yakalamak hayli zor, diğer yandan bir de son koşudaki favorinin de çok ciddi bir safkan olduğu da saklanabilir bir şey değildir. Güney Afrika yarışlarını seven üyelerimiz için Greyville tahminlerimiz aşağıya eklendi. Bol şanslar.
Total
1
Share