yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri – 15 Mayıs 2022

Günaydınlar. Pazar sabahı Sha Tin programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Son Hong Kong programlarında ya başarısız olduk ya da küçük bütçelerle bulamadık; ancak bugünkü programın, özellikle yedili plase oyununda küçük-orta bütçeliler için kasa yapma işlevi olabileceğini belirtmek isterim. Bir koşuda şanssızlık olmazsa diğer oyunlarda da başarı sağlanabilir. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |7-11-12-10++9-1-3|= 7 numaralı Fiery Diamond, 11 numaralı Wisdom Patch, 12 numaralı Smart Folks ve 10 numaralı Team Goodluck dışında sentetik pist performansı güven veren safkan mevcut değildir; bu atların da istikrarlı pist koşuları mutlaka kazanacakları anlamına gelmez, sadece ilk üç içerisinde dolanmaları kuvvetle muhtemeldir. Eğer bahsettiğimiz atlar koşuyu ortalama tempoyla bitiremezse; sonlarda 9-1-3 gibi atların ciddi ataklarına maruz kalabilirler, temel prensip her zamanki gibi ikinci hanedekilerin cazip oran kaplamaları halinde takviye edilmeleridir.

2.Ayak: |4-3-11++12-8++9|= Bu koşuda risk aldığımızı belirtmek isterim, bugün beklentili gözüken ve yerel sitelerde de haklı olarak şans verilen 5-1-2 favori-plase üçlüsünü tercih etmedik, çünkü pistte güvenilir performansları olduğunu düşünmüyoruz, biri zaten ülkede ilk kez koşacak. 4 numaralı Woodfire Bro, 3 numaralı August Moon ve 11 numaralı Brave Dreams üçlüsüyle, altılı ganyan oyunu için “ya tamam ya devam” koşusu niteliğine sokabiliriz. Beşli oyununda 12-8 ve daha sonra 9 sürpriz oran kaplıyorsalar denenebilirler.

3.Ayak: |8-1-3-9-13++14-7-6++5-11|= Günün zor koşularından biridir; yine de kurguyu bozmamak adına özellikle altılı oyununda 8-1-3-9-13 beşlisiyle yetinmeyi deneyebiliriz; eğer diğer koşular rahat küçülüyorsa, tercihen birkaç takviye daha yapmak yararlı olabilecektir. İkinci hanedeki 14-7-6 ve devamındaki 5-11 sıralamasından cazip oranlılar kurguya eklemlenir.

4.Ayak: |6++5-8-12-9++2|= 6 numaralı Everyone’s Victory sürekli pist-mesafe deniyor ve istikrarlı derecede iyi yarışlar yapıyor; dolayısıyla çok basit tercih olduğundan herkesin tek atabilme ihtimaline karşın, ortalama oranlarda kalırsa bizim tek olarak deneyebileceğimizi belirtmek isterim. Bu attan fırsat gözükmezse ne yazık ki 5-8-12-9-2 sıralamasından iyi yarışlar yapmaları umulacak.

5.Ayak: |4-1-7++2-5++3|= 4 numaralı Master Hero, 1 numaralı Sauvestre ve 7 numaralı Super Ten üçlüsü pek çok parametrede yapayalnız gözüküyorlar, günün akıllı küçültmelerinden biri olabilirler. Bu atlardan herhangi biri yüksek orana çıkarıldığı takdirde ise, sıralamanın devamındaki 2-5-3 üçlüsünden cazip oranlılarla yer değiştirme kurgusuna başvurabiliriz. Özellikle önceki koşuda favoriyi tek atıyorsak bunu yapmak zorundayız.

6.Ayak: |9-2-7++12-11-5-4-1++3|= Sıralamayı sonradan uzattığımı belirtmek isterim; sadece beğendiğimiz atlarla sınırlamayı (9-2-7//12-11-5) düşünüyorken; son yarışlarında kötü olmalarına rağmen 1-3’ü de uzatarak bulundurduk, çünkü en iyi günlerinde patlama ihtimalleri vardır, %6-7 altında kalırsalar değerli olabilirler. Zack Purton’lu 4 numaralı Solid Impact de pist-mesafedeki son koşusunu geliştirirse mutlaka kazanma adaylarından olacaktır, biz Türkiye’de onun tek atılacağını düşündüğümüzden geri plana atıyoruz. 9-2-7 üçlüsüyle yedili plase oyununda başarı sağlanabilir. Bütçe genişse diğer oyunlarda bütçeye göre denemelere başvurulabilir, 12-11-5-4-1 sıralamasını takip edebilirsiniz.

Önceki
yabanciganyan.com

Belmont Park Tahminleri - 14 Mayıs 2022 (24.720 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan.com

Longchamp Tahminleri - 15 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Saratoga, PRO Tahminler – 24 Temmuz 2021

24 Temmuz tarihli Saratoga programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Dünkü Saratoga programında genel eğilimlerin dışına çıkan, sürprizli sonuçların görülebileceği veya Türkiye'de tek atılan atların yıkılabileceği yorumunu sizlere iletmiştik; bugün ne yazık ki tam tersine çok basit sonuçlar görebilme ihtimalimiz söz konusudur. Saratoga tahminlerimizi üyelerimiz aşağıdan inceleyebilirler.
İncele!

Wolverhampton, PRO Tahminler – 9 Haziran 2020

Wolverhampton programıyla İngiltere yarış tahminlerimize devam ediyoruz. İngiltere yarışları için artık biraz tempo arttırıyoruz. Bugünkü Wolverhampton programı da hedef yapılarak oynanabilecek koşulara sahip. O nedenle PRO tahminler başlığı altında yayınlıyoruz. Tahminleri biraz geç yayınladığım için özür dilerim, iyice açabilmek, analiz yapabilmek için geç kalabiliyorum. Günde 2 yarış programına tahmin vermek çok kolay bir iş değil. Oynayan tüm üyelerimize bol şanslar dilerim.
İncele!

Kempton Park, PRO Tahminler – 4 Ağustos 2021

Kempton Park programıyla günün akşam yabancı at yarışı tahminlerini vermeye hazırlanıyoruz. Öğlenki Pontefract programı epey cazip bir görüntüye sahip olsa da, çıkan atlarla birlikte program oldukça dengelendi ve tabii yakın farklarla kaybeden sürprizlerin de olması üzücüydü. Kempton Park programının cazip sonuçlanmasını dileriz. Tahminlerimizi yarışlardan 20 dakika önce görüntüleyebilirsiniz. Şimdiden bol şanslar.