Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri – 22 Mayıs 2022

Pazar sabahı programı Sha Tin ile Hong Kong yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Haftalık takvimimizde belirttiğimiz üzere tahminlerimizi saat 08:00 dolaylarında eklemiş bulunuyoruz. Programdaki Grup koşular ciddi kurgular yapabilmeye olanak tanıyacaktır. Sha Tin tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Bol şanslar ve iyi günler dilerim.


1.Ayak: |1-3-6++9-5++8|= Atların öncelikle mesafede soru işareti barındırdıklarını belirteyim, ancak GR-1 galibi Russian Emperor‘ın stil itibariyle uzayan mesafeye en yatkın atlardan biri olduğu açıktır, yarışın içerisinde etkin olması beklenir. Bununla birlikte elbette tek atılmasını önermeyiz, 2000-2200 gibi mesafelerde fena yarışlara sahip olmayan 3 numaralı Tourbillon Diamond ve 6 numaralı Butterfield diğer düzlükten sonra koşuya damga vurabilecek atlardır. Eküri sistemi nedeniyle 6 numaranın oranı şişerse; 9-5-8 sıralamasından da denemeler yapılabilecektir.

2.Ayak: |3-8-9-10-13++2-5++6-12|= 1 numaralı Harmony Win Win’in grup düşmesiyle birlikte etkili yarış çıkartabileceği ihtimali göz ardı edilemez, ancak biz son yarışlarının tümünde çok kötü koşması ve favori oranı kaplaması nedeniyle sıralamamıza dahil etmedik, sürpriz oranlarda görseydik tercih ederdik. 3-8-9-10-13 beşlisi daha istikrarlı koşularıyla başlıca tercih sebebi olabilirler. 2-5 belirsiz kurgu sürprizleridir, en geniş hallerine hitap ediyorlar.

3.Ayak: |3++4-7-8++1-9|= 7 numaralı Golden Empire, 28 gün önce yol bulma sıkıntısına rağmen çok iyi koştu, açıkçası eğer zaman kaybetmeseydi kazanacak koşu yaptığı da söylenebilir. Bununla birlikte yurt dışında net favori olduğundan genel kalite değerlendirmesine göre atları sıralamayı tercih ediyoruz. 3 numaralı Beauty Live aynı koşuda beklentinin altında kalmıştı, fakat bu defa iyi start numarası çektiğini söyleyeyim, dışarıdan dolanmasına gerek kalmayacaktır, önü çok rahat açılabilir ve istediği yarışı gerçekleştirebilir. 4 numaralı Circuit Stellar ve 8 numaralı Storm Legend ona zorluk çıkarabilecek başlıcalarıdır. 1-9 hata kollarlar.

4.Ayak: |4-1-2++6-3-5++11|= Tecrübeli atlar istikrarsız koşuyorlar; grup yükseltecek olan 10-11 gibi formda atlar da grubu sert bulabilirler. Biz bu koşuda herhangi biri bariz öne çıkartılamayacağından sürpriz oranlı atları yazma eğilimi taşıyacağız. 4-1-2 yarışı sizlere izletirler. 6-3-5-11 bahsedilen sürpriz kurgu atları olarak seçtiklerimizdir.

5.Ayak: |2-5++10-7-3++11|= 2 numaralı Maldives ve 5 numaralı Royal Bomb ikilisi son yarışları çok güçlü olanlardır, fakat genel kalite noktasında çok da güven verdikleri söylenemez, dolayısıyla sadece küçük-orta bütçelilere önerilebilecek türden küçültmedir. 10-7-3 üçlüsü onlara zorluk çıkartabilirler, genel prensip olarak cazip olanları kurguya eklemlenir.

6.Ayak: |3-1++5-7-13++10-6-12-14++11|= Zor bir koşuyla programı tamamlıyoruz, muhtemeldir ki sıralamadaki ilk dört at koşunun içerisinde etkin olacaktır, ancak ciddi hallerinde birçok kapalı kutu at varken dört atlı kapanış yapma riskine girilmez. Yedili Plase oyununda 3-1 ikilisi sizleri kurtarmayı başarabilirler. Kazanma oyunlarında bütçe yettiğince 5-7-13-10-6-12-14 sıralamasından doldurmanızı tavsiye edeceğiz.

Önceki

Pimlico Tahminleri - 21 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan

İstanbul Tahminleri - 22 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 28 Mayıs 2021

Üç dört günlük hedef programların yokluğunu Belmont Park programıyla atıyoruz, fakat ne yazık ki Belmont Park programında kalabalık atlı koşular yok. Bu durumda işimize yarayacak 5.000 TL üstü ikramiye için, AGF tablosunda çok ciddi fırsatlar görmemiz gerekir. Belmont Park tahminlerimiz yarışlardan 40 dakika önce eklenecektir. Görüşmek üzere.
yabanciganyan.com
İncele!

Wolverhampton Tahminleri – 5 Ocak 2021 (1.005 TL TUTTU)

Genelde hedef programlarımızı daha kolay buluruz, fakat bugün Lingfield Park çok zor; Wolverhampton ise görece orta zorlukta görünüyor. Dünkü Wolverhampton programının aksine, yüksek ikramiye vermesini dilemekten başka çaremiz yok. Rahatlıkla küçültebildiğimiz koşular oluyorlar, ancak bazı koşularda favorilerin kazanması; istediğimiz 5.000 TL üstü ikramiyeyi görmemizi sağlayamıyor. Wolverhampton at yarışı tahminlerimiz yarışlardan 30 dakika önce eklenecektir. Şimdiden bol şanslar dilerim.
Total
0
Share