Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

yabanciganyan.com

Sha Tin Tahminleri – 29 Mayıs 2022
Yabancı Ganyan'da ücretsiz jokey-antrenör istatistikleri ve bir koşuya ait ücretsiz detaylı koşu analizleri yayınlanmaktadır. Ücretsiz Tahminler ve Veriler butonlarından ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.Önceki

Belmont Park Tahminleri - 28 Mayıs 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Longchamp Tahminleri - 29 Mayıs 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Greyville Tahminleri – 7 Kasım 2021

Pazar gününün ilk yabancı yarış programı Greyville ile yoğun-dopdolu yabancı at yarışı tahminlerimize başlangıcı yapıyoruz. Dünkü Güney Afrika programına göre daha oynanabilir ve yüksek ikramiyeye açık olduğunu söyleyebilirim. Güney Afrika Greyville tahminlerimizi ilgilenen üyelerimiz aşağıda inceleyebilirler. Bol şanslar.
yabanciganyan
İncele!

Belmont Park, PRO Tahminler – 18 Eylül 2021 (13.824 TL TUTTU)

Hedef programlarımızdan bir diğeri Belmont Park ile yabancı at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Bazı koşulardaki dar görüntü nedeniyle, dünkü gibi yüksek ikramiye görmemiz mümkün olmayabilir; yine de kalan koşularda sizlere sürpriz yapabilecek atları tümüyle belirttik. Belmont Park tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, bol şanslar dileriz.
İncele!

Fairview Tahminleri – 15 Nisan 2022 (5.691 TL TUTTU)

Cuma gününün ilk programı Fairview ile Güney Afrika yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Fairview'deki sentetik koşuları her zaman sürprizlere açık olsa da; çim pistte daha basit sonuçlar görmekteyiz, yine de en mantıklı sürprizleri sizlere çıkarttığımızı düşünüyoruz. Fairview tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz, tüm üyelerimize bol şanslar dilerim.
Total
0
Share