Patreon.
Hakkımızda
Hakkımızda
Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 5000’den fazla tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Bireysel üyeler için koşu yorumları ve oyun şablonları hazırlarken; kurumsal üyelere detaylı analiz, veri sağlama-derleme, grafik tasarımlı analiz, sesli analiz, videolu analiz, günlük puanlı bülten gibi hizmetler sağlamaktayız.
ÜYE OL!

Snooker Tahminleri – 25 Ocak 2023

Bu içerik üyelere özeldir, üye değilseniz lütfen üye olunuz. Üyelik kaydı yapmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz:

Üye Ol!

Yabancı Ganyan'ın tüm başarılı tahminlerini detaylıca incelemek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başarılı Tahminler

Önceki

Cagnes Sur Mer Tahminleri - 25 Ocak 2023 (20.352 TL TUTTU)

Sonraki
yabanciganyan

İstanbul Tahminleri - 25 Ocak 2023

Benzer İçerikler
İncele!

Meydan Dubai Tahminleri – 28 Ocak 2022

Meydan programıyla Dubai at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şaşırmayacağınız üzere neredeyse tüm koşularda favori atlar kazanmaya yakınlardır, bu hipodromda uygulanan eküri sistemi gerçekten oyunun tüm cazibesini bitirmektedir, keşke alternatif uygulamalar da yapılabilse diyoruz. Meydan Dubai tahminlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.
Günde 4 yabancı yarış ve 1 yerli yarış tahmini için üye olabilirsiniz! Günde 5 program için detaylı analiz yapan dünyadaki tek siteyiz!
Üye Ol!