Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Southwell Tahminleri – 4 Nisan 2021

Az atlı ve haliyle keyifsiz denebilecek bir Southwell programından herkese merhabalar. Böyle programlardan da yüksek ikramiyeler kazandığımız zamanlar olabiliyor, AGF tablosunda fırsatlar gördüğümüz durumlar oluşabilir. AGF tablosu netleştikten sonra koşu yorumlarımız yazılıp yayına girecektir. Tüm üyelerimize şimdiden bol şanslar dilerim.

[box type=”success” ][toggle_group][toggle_title active=”close” id=”hedefprogramlar”]Hedef Programlar Nedir?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefprogramlar”]

Hedef programlar diye adlandırdığımız programlar, rahat analiz yapabildiğimiz ve pek çok kez kasamızı büyüttüğümüz, 10.000 TL üstü ikramiye sık kazandığımız programlardır. Fakat, bu programlar için hep kazandığımızı veya her hedef programa 6’lı, 5’li oynamanız gerektiğini söyleyemeyiz. Örneğin: Gulfstream Park hipodromunda, kış aylarında birçok program az atlı olabiliyor, az atlı programa; 6’lı Ganyan oynamanız oldukça saçma bir karar olacaktır. Yine de, dilerseniz ikili bahis ve ganyan oyunlarıyla kasanızı yükseltmeye çalışabilirsiniz. Her program için, özellikle yeni üyelerin; üstteki ‘Ara’ butonundan arama yaparak eski tahminlere göz atmasını tavsiye ederiz. Newcastle programı denk geldiyse, geçmişteki Newcastle tahminlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu size, iyi ve kötü senaryoları gösterecektir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hedefolmayanlar”]Hedef Olmayan Programlar Hakkında[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hedefolmayanlar”]

Hedef olmayan programlarda kazanamayacağımızı sizlere söylemiyoruz. Fakat hedef olmayan programlar, vasat hipodromlardaki programlar oluyorlar. Kazanıp kazanamayacağımız, o günkü denk gelen programa ve biraz şans olasılığıyla bağlantılıdır. Hedef program olarak almadığımız: Wolverhampton, Newcastle, Hong Kong, Fransa, Philadelphia Parx gibi yerlerde pek çok kez tutturduğumuzu, geçmiş tahminlerden görebilirsiniz. Her kalabalık koşulu program için 5’li ve 4’lü oynanabilir.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangisi”]Hangi Programa, Nasıl Oynanmalı?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangisi”]

Hangi programa ve nasıl oynayacağınız, elbette en önemli unsurdur. Bu yazdıklarımıza dikkat etmezseniz, başarısızlıkla ayrılmanız muhtemel olacaktır. Hedef program (PRO) statüsünde yayınlanan programlar için, eğer kalabalık koşular mevcutsa; o programa kesinlikle oynayabilirsiniz. Net bir tek adayı yoksa veya iki-üç atlı küçültmeler rahat yapılamıyorsa; 5’li veya 4’lü oynamanız gerekmektedir. Özellikle, sadece 4’lü oynayarak; her gün keyifle yarış izleyen ve kasasını 50.000 TL üstüne çıkaran üyelerimizi tanıyorum. Yine de 4’lü oynamak için, tüm koşuların kalabalık olması gerektiği doğru bir fikirdir. Tüm kurgularımız 1.000 TL üstü ikramiye hedefiyle yazılmaktadır.

[/toggle_content][toggle_title active=”close” id=”hangikurguyu”]Hangi Kurguyu Tercih Etmeliyim?[/toggle_title][toggle_content active=”close” id=”hangikurguyu”]

Yayınladığımız kurgular arasında, özellikle kalabalık atlı koşuların yoğun olduğu ve bir tek adayının olmadığı günlerde; doğru kurguyu seçmeniz ikramiyeyi tutturmanızı doğrudan etkileyecektir. Eğer daha güvenli yarışlar izlemek ve görece daha az ikramiyeyi kabullenen bir anlayışa sahipseniz; her zaman Normal Kurgulu 6’lı Ganyan ve yanına Sürpriz 5’li Ganyan denemesi yapabilirsiniz. Çok rahat yarışlar izlemek ve oynadığınız miktarın 10-12 katına ulaşmak istiyorsanız; 4’lü Ganyan mükemmel bir seçim olur. Kasası hayli rahat olup, tevziyi hedefleyen üyelerimiz Sürpriz Altılı veya o gün için az risk almak istiyorlarsa; Sürpriz Beşli kurgularını oynayabilirler. Sürpriz kurguların teksiz, normal kurguların tekli olmaya meyilli olduğunu belirterek bitirelim.

[/toggle_content][/toggle_group][/box]


[box type=”warning” ][toggle_group][toggle_title active=”open” id=”southwell”]Southwell – Koşu Sıralamaları[/toggle_title][toggle_content active=”open” id=”southwell”]

1.Ayak: |6-5-1-4++3-2++7|= Açıkçası programa berbat bir başlangıç olacağı bu koşuyla birlikte görülebiliyor. 6 numaralı Robbie Roger pedigri; 5 numaralı Makalu ise yarış tecrübesiyle bugün koşunun içerisinde etkin olabileceklerdir. Ne yazık ki bu iki favoriden biri koşuyu kazanabilir. 1-4-3-2 sürprizler, en iyi günlerini yaşamalarını umabiliriz.


2.Ayak: |1-4-8++7-6++3|= 1 numaralı Glory of Paris, 4 numaralı Mister Freeze ve 8 numaralı Send in the Clouds üçlüsü ilk iki içerisinde bitirmeye yakın atlardır. Direkt ilk hedefleri de zaten ikramiye toplamaktır. Misli kurgular kullanabilirler. 7-6 öncelikli sürprizlerdir.


3.Ayak: |6-4-8++1|= 6 numaralı Robustly’nin gerek ekip faktörü gerekse de koşu haritası bugün kazanmaya yakın olduğunu gösteriyor. Kazanması olağandır. İlk kez koşacaklardan: 4-8 ikilisi iyi başlayabilirler. 1 numaralı Bhaji’nin yarış tecrübelerinden etkilenmedik, yine de dört at yazılıyorsa, o tercih edilir.


4.Ayak: |1-2++3-4|= 1 numaralı Kangaroo Point’in kazandığı üç koşusu da tesadüf değildi ve bugün de koşunun kazanırlarında hep göreceğiz. Ancak böylesine cılız bir programda: %70 oran, misli şablonlarda bile işimize yaramayabilir. 2 numaralı Russian Rumour en ciddi rakibidir. 3 ve daha sonra 4 sürprizler.


5.Ayak: |1-3-9-6++4-5++7-10-13-11|= Günün tamamen belirsiz koşusu. Hangi atın kazanacağını yüksek güvenle hiç kimse tahmin edemez, iddialı yaklaşımlar da asıl noktanın kaçırıldığını gösterir. 1-3-9-6 dörtlüsünün ilk üç içerisinde dolanabileceklerini düşünüyoruz. 4-5-7-10 sürprizler.


6.Ayak: |3-4-1++5-2|= Frankel yavrusu 3 numaralı Fragrant Storm, iki rakibine üstünlük kurabilir. Bu sonuç bize şaşırtıcı gelmez. Onun piste adaptasyon sağlayamaması durumunda, 4 numaralı Kabuto ve 1 numaralı Sammy Sunshine çekişirler.


[/toggle_content][/toggle_group][/box]

Önceki

İzmir Tahminleri - 4 Nisan 2021

Sonraki

Gulfstream Park, PRO Tahminler - 4 Nisan 2021

Benzer İçerikler
İncele!

Will Rogers Downs Tahminleri – 18 Mayıs 2020

Will Rogers Downs programıyla günün kapanışını yapacağız. Will Rogers Downs hedef yaparak oynadığımız bir yer değil. Çünkü, hem az atlı programlar var; hem de analize açık programlar değiller. Sadece son koşularına göre değerlendirme yapan her oyuncu başarılı olabilir. Yine de bazı üyelerimizin bu hipodroma ilgi gösterdiklerini görüyoruz.
İncele!

Curragh İrlanda Tahminleri – 22 Mayıs 2022

Üst üste Curragh programlarıyla İrlanda at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Dünkü Curragh İrlanda programı oldukça sıradan ikramiye vermişti, favori atlar domine etmişlerdi. Bununla birlikte bugün dünkü kadar bariz favoriler bulunmamaktadır, hatta şanslı bir günde tevzi 1-2 kişi arasında paylaşılabilir. Curragh tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar.
Total
1
Share