Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Ağustos 2022
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Turffontein Tahminleri – 6 Ağustos 2022

Günün altı tahmininden ilkini oluşturan Turffontein ile Güney Afrika at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Maalesef sizlere doğrudan aktarmalıyız ki, bu Turffontein programı çok az ikramiyeler vermeye adaydır, bizim üyelerimize hitap etmeyecektir. Yine de böyle programları da sevenler için koşu yorumları ve şablonlarımızı aşağıya ekledik. Bol şanslar dilerim.


1Ayak: 4 numaralı Gregarious Gal pedigri-ekip eşleşmesinin kalitesi bir yana, kariyerinin ilk koşusunda da bu gruptaki atların yaptığından epey üstte derece elde etmeyi başarmıştı. Çıktığı gibi konforlu şekilde koşuyu baştan sona domine edebilir. Bu at ciddi favori oranı kaplayacağından altılı-beşli ikramiyeleri birbirine yakın seyredecektir, doğrudan beşli oyununa geçmek isteyebilirsiniz. Kurgusal nedenlerle sürpriz aranacaksa üç tane rakibi olduğu göze çarpıyor: 5-6-1.

SIRALAMA: 4-5-6-1-3

2Ayak: 4 numaralı Flag Bearer, 3 numaralı Atlantic City ve 2 numaralı Flow Forever üçlüsü parametrelerin ortalaması alındığında diğerlerine kıyasla ciddi öne çıkan safkanlardır; bu atlar yüksek oranlar kapladıklarından, bugünkü Turffontein programının az ikramiye vereceğine kanaat getirilebilir. 1 numaralı Big Guy ve 8 numaralı Treaty hata kollarlar.

SIRALAMA: 4-3-2-1-8

3Ayak: Burada da sürpriz atların küçük şansı öngörmekle birlikte, kolay kolay rakiplerinin tümünün performans düşüşünü denk getiremeyeceklerini düşünüyorum. 3 numaralı Greek Miss, 2 numaralı Let There Be Light ve 4 numaralı Castle Durrow üçlüsü 100 TL altı şablonlarda yeterli kabul edilebilirler. Geniş hallerinde 5-1 takviyesine başvurulur.

SIRALAMA: 3-2-4-5-1

4Ayak: 5 numaralı Arling Action’ın hem ekip-joke eşleşmesi, hem de koşu performanslarıyla rakiplerinin gerisinde olduğu açık. Diğer atlar arasında ise tavan performansı açısından ciddi farklılıklar bulunmamaktadır. Yine de bu atlardan birine ganyan oynayacak olsaydım, 3 numaralı Flying First Class veya 4 numaralı Lamborghreeni olurdu. 1 numaralı The Kop ve daha sonra 2 numaralı Raiseahallelujah takviye atlarıdır.

SIRALAMA: 3-4-1-2

5Ayak: Burada bazı plase atları elememiz sevindiricidir, ancak ne kadar yeterli olacağı konusunda elbette sınırlı etki yaratacaktır. 4 numaralı Rouge Allure’ü son kazandığı yarışında ilk sırada vermiştik, bu koşuda çok yavaş tempo beklemediğimizden 8 numaralı Opera Glass ve 7 numaralı Youcanthurrylove‘a fırsat doğabileceğini düşünüyoruz. 3 numaralı Green Haze ve 2 numaralı London Roads seçtiğimiz sürprizlerdir.

SIRALAMA: 8-7-4-3-2

6Ayak: Söylemek gerekir ki, grubun en yüksek kalite çıtasına sahip safkanları 7 numaralı Special Variety ve 3 numaralı Roha ikilisidir, zaten jokey tercihleri de bunu doğrulamaktadır. Bundan sebeple programdan yüksek ikramiyeler beklenmemesini ifade etmek isterim. 1 numaralı Mill Queen ve 6 numaralı Rosaprima en iyi günlerini geçirdikleri takdirde zorluk çıkarabilirler. 2 hata kollar.

SIRALAMA: 7-1-3-6-2

Önceki

İddaa Futbol Tahminleri | 6-7 Ağustos 2022

Sonraki

Ankara Tahminleri - 6 Ağustos 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Sha Tin Tahminleri – 12 Şubat 2022

Sha Tin programıyla Hong Kong yarış tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çalışması yaklaşık dört saati bulan ve umuyoruz sizin işinize yarayabilecek tercihler çıkarabildiğimiz Sha Tin tahminlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Belmont Park Tahminleri – 27 Haziran 2020

Bir başka Belmont Park programıyla daha birlikteyiz. Dün çok kolay bir program vardı ve doğal olarak düşük ikramiye verdi. Bugün de, ne yazık ki az atlı koşular çoğunlukta bulunuyor. Ayrıca bir de yağmur yağma olasılığından söz edeyim. Akşamki Belmont Park programı bizim için bomboş bir programa dönüşebilir. Zaten şu haliyle de 5.000 TL üstüne ikramiye çıkmayacaktır. Koşu yorumlarımız, erkenden üstünde çalışma yapmak isteyenler için 12:15'de yayınlanacaktır. Bol şanslar.
İncele!

Happy Valley Tahminleri – 20 Ocak 2021

Happy Valley programıyla Hong Kong at yarışı tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlerin isteği üzerine; koşu yorumlarımızı bir gün öncesinden eklediğimizi belirteyim, umarım sizlere fayda sağlayan bir çalışma çıkarmışızdır. Hong Kong programlarıyla ilgilenen ve geçmişte büyük ikramiyeler kazanan üyelerimize tekrar aynı başarılarını sürdürmelerini dilerim. Bol şanslar...