Konu: “Ücretsiz Tahminler”

Herkese merhabalar. Ücretsiz tahminlerin alıcısı gerçekten inanılmaz, tahminleri kim yayınlarsa yayınlasın; bir kitle var ki direkt bağlanıyorlar. Bir ümitle çeşitli yerlerde gördükleri ücretsiz tahminlerin tutmasını istiyorlar. Tahminleri kimin verdiği veya ne doğrultuda verdiğinden bağımsız müthiş bir zevkle okuyorlar. Unutmayın ücretsiz olarak kimse size yarar getirecek bir şey vermez, belki bazıları ilgi çekmeye çalışabilirler; fakat onlar da istikrarlı tahmin veremezler. Ayrıca sorumluluk duygusu da yoktur, çünkü zaten ücretsiz tahmin yayınlıyorsun. Size tavsiyemiz hiçbir yerden ücretsiz tahmin aramayın. Üyelik ücretleri en düşük siteye üye olun veya para verip aldığınız gazete bültenine bakın. Biz ve diğer siteler bir iş yapıyoruz ve üyelerimizi memnun etmek için uğraş veriyoruz. Arada bir yayınladığımız ücretsiz tahminler ise zerre umrumuzda olmuyor, ister tutsun ister tutmasın. Bu bir gerçek. 


Canlı Destek’e her gün sıkça mesaj geliyor. Üyelik ücretleri düşürülsün üye olacağım diyenler, bugün verin yarın üye olacağım diyenler, hatta direkt ücretsiz üye olmak isteyenler ve bir sürü meseleler. Çoğunu engellemekle beraber; bazı kişilerin iyi niyetli olduğunu düşünüp: Küçük bütçeliler için Standart Üyelik‘i aktifleştirdik. Umarım iyi geri dönüş olur ve bir daha ücretsiz tahmin isteyen oyuncu kalmaz.

Yayınlanan ücretsiz tahminlerin amacı tanımadığımız-anonim binlerce ziyaretçiye ikramiye kazandırmak değil. Sadece üye olmayı düşünenler veya bizi ilk kez görenler için örnek olması açısından paylaşıyoruz. 4 tek veriyoruz, 2 tek veriyoruz; atlar kazanıyor; ertesi gün aynı kişiler yine ücretsiz tahmin bakmaya geliyorlar. Bu durumda da bizim ücretsiz tahmin yayınlamamızın bir anlamı kalmıyor. Çünkü o kitlenin tek amacı ücretsiz tahmin aramak. İkramiye kazansalar bile aynı yolu seçecekleri ortada. Bizim üzerinde saatlerce çalıştığımız bir şeyi ücretsiz olarak vermek, hem de böylesi bir kitleye büyük bir saflık olur. Üyelere haksızlık olur.

Ücretsiz tahminlere kaç kişi bakarsa baksın, kaç kişi teşekkür ederse etsin; hiçbir anlamı yok. Reklam geliri ile sitenin ayakta durması imkansız. Yine de haftada birkaç kez ücretsiz tahmin verilebilir, şu an yapıldığı gibi. Biz olabildiğince profesyonel yaklaşıp, iyi işler çıkarmaya çalışıyoruz. 1 haftalık üye olarak deneyebilirsiniz.  1 haftalık üyelik ücretini karşılayamıyorsanız; muhtemelen çok küçük miktarlarla oynuyorsunuz demektir, başka sitelere göz atabilirsiniz.

ÜYELİK PAKETLERİ İÇİN TIKLAYIN