Veriler: Güney Afrika Yarışları

Herkese iyi günler dileriz. Türkiye Jokey Kulubü, Ocak ayından itibaren çift yabancı yarış dönemini başlatırken; Güney Afrika yarışlarına da ülkemizden bahis yapılabilecek. 4 kez Scotsville, 1 kez Flamingo Park, 3 kez Vaal, 1 kez Kenilworth hipodromları olmak üzere toplam 9 Güney Afrika yarış programı yer alacak. Bu yazımızda Güney Afrika jokey istatistikleri, antrenör istatistikleri ve dersinize çalışabileceğiniz bazı web siteleri yazacağız. Jokey ve antrenör sayıları hayli fazla olduğu için tablo halinde ekleyemiyoruz. Eklesek de mutlaka eksiklikler olacaktır ve sizleri yanıltabilir. İstatistikleri aldığımız Güney Afrika sitelerinin direkt linkini vereceğiz. Bol şanslar.

Güney Afrika yarışlarına çalışabileceğiniz, tüyoları ve yarış yorumlarını okuyabileceğiniz siteleri aşağıda görebilirsiniz.

TJK stili Güney Afrika yarışlarına çalışmak isterseniz, daha basit bir işleyişe sahip olan Formgrids sitesini kullanabilirsiniz.

Formgrids


Daha ayrıntılı veriler içeren ve dolayısıyla sadece at yarışı parametrelerini anlama/değerlendirme açısından tecrübeli oyuncuların işine yarayabilecek bir site ise: WinningForm. Biz üyelerimize tahminler hazırlarken özellikle bu siteyi kullanıyoruz.

Winningform


Güney Afrika jokey ve antrenör istatistikleri için aşağıdaki butonlara tıklayıp, ilgili sitelerden inceleme yapabilirsiniz.

 

Güney Afrika Jokeyler Güney Afrika Antrenörler

Güney Afrika’daki tahmincilerin ve gazetelerin derlenmiş tahminleri için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Tabonline sitesine yönlendirileceksiniz.
Güney Afrika Ücretsiz Tahminler