Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Windsor, Herkese Açık Tercihler – 30 Nisan 2018

 

Windsor’da genelde bol sürprizler yaşanıyor. Bugün  de bazı koşularda buna müsait, ancak bazı koşularda; AGF ve Plaseler domine edebilirler. 2 tane sürpriz seçenek öneriyoruz. Bol şanslar.

 

[darina_dropcap]5.KOŞU: [/darina_dropcap]

 

[darina_highlight](2) ZZORO[/darina_highlight]

 
 

[darina_dropcap]7.KOŞU: [/darina_dropcap]

 

[darina_highlight](10) VALYRIAN[/darina_highlight]

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki

Windsor Tahminleri, 30 Nisan 2018

Sonraki
yabanciganyan.com

Kempton Park Tahminleri, 1 Mayıs 2018

Benzer İçerikler
yabanciganyan.com
İncele!

Chelmsford City Tahminleri – 15 Nisan 2022

Chelmsford City programıyla İngiltere at yarışı tahminlerimizin bir diğeriyle daha sizlerleyiz. Chelmsford City genelde az ikramiye vermeye meyillidir, 10.000 TL üstüne çıkan ikramiyeyi son 6-7 yılda çok az hatırlıyorum, yine de her zamanki prensiplerle olabildiğince sürpriz bir görüntü çizmeye çalıştık. Chelmsford tahminlerimizi aşağıda görebilirsiniz. Bol şanslar dilerim.
İncele!

Kranji Singapur Tahminleri – 30 Ekim 2021 (23.202 TL TUTTU)

Tüm üyelerimize günaydınlar, klasikleşen Cumartesi sabahı programımız Kranji ile Singapur at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Biz kendimiz detaylı çalışma içerisine girmeyip, yerel tahmincilerin sıralamalarıyla, pist/mesafe, jokey/antrenör gibi verileri eşleştirerek yeni sıralamalar ortaya çıkardık. İlgilenenler Kranji Singapur tahminlerimizi aşağıda görebilirler. Bol şanslar dilerim.
Total
1
Share