Profesyonel Oyuncuların Yabancı Yarış Sitesi: 2017'den beri seninle!
Hakkımızda

Sitemiz Yabancı Adam tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur ve her gün düzenli olarak yabancı yarış tahminleri yayınlanmaktadır. Son beş yılda 4000’e yakın tahmin üye ve ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır.

Sitemizin faaliyetlerini yürütebilmesi için ne yazık ki ücretli üyelik yapabilmekteyiz. Ayrıca sponsor olarak veya patreondan bağış yapmak isteyenler olursa, sınırsız ücretsiz içerik üretmeye adayız, kendimizi ona adayabiliriz. Bir kişinin veya şirketin yapacağı destekle, binlerce kişiye analiz üretebiliriz!

Windsor Tahminleri – 20 Haziran 2022 (10.528 TL TUTTU)

Pazartesi gününün ikinci programı Windsor ile İngiltere at yarışı tahminlerimizi sürdürüyoruz. Windsor programında herhangi güvenilir tek adayı bulunmadığından, yüksek bütçelere hitap eden bir program vardır. 200 TL altı oynayanlar beşli-dörtlü ile istiyorlarsa günlerini geçirebilirler. Bol şanslar dilerim.


1.Ayak: |3-8-9-12++7-10|= 3 numaralı Chartwell House, 8 numaralı Tarjeeh, 9 numaralı Tenjin, 1 numaralı Al Karrar ve 2 numaralı Ancestral Land beşlisi birbirinden ayrılamayacak; benzer düzeyleri işaret eden taylardır, bu atlardan gününde olan herhangi biri patlama gerçekleştirebilir. 7-10 ikilisi ise en geniş tekli kurguların sürpriz adaylarıdır, %5 altı kalırsalar şans verilebilirler.

2.Ayak: |5-4-6++3|= Bu gruptaki atlar hayli sıradan düzeydedirler, yine de kurguları bozmamak adına en fazla dört at yazmanızı tavsiye edeceğiz. 5 numaralı Able Kane, 4 numaralı Hello Me ve 6 numaralı Mitrosonfire üçlüsü yarışın içerisinde etkin olmasını beklediklerimizdir. Ayrıca 3 numaralı Nelson Gay‘e de geniş/ciddi kurgularda yer açılabilir. (7 numaralı at kazanmıştır.)

3.Ayak: |2++1-3|= Üç atlı bir koşu olduğu ortada, 5 numaralı Cowboy’un söz konusu atlara yaklaşabilmesi için ciddi seviye atlaması gerekir, ki genelde böyle radikal inişler-çıkışlar gerçekleşmez. Söz konusu üç attan 2 numaralı Cliffs of Fury‘i günün teki olarak sizlere öneriyoruz, son koşularındaki istikrarını birincilikle taçlandırabilir. Teksiz halinde 2-1-3 yazılabilir.

4.Ayak: |4-3-2-1++6|= Burada %40 favori oranı kaplayan 5 numaralı King of the Kippax’in ekip-pedigri kalitesine saygı duysak da, bu denli favori oranını hak edecek düzeyde olduğunu düşünmüyoruz; her son koşularında ikinci olan at iyi demek anlamına gelmez, dolayısıyla Türkiye’deki oyuncular bize göre bir ezber tercihi yapmışlardır. Birçok kurgumuzda 4-3-2-1 dörtlüsüyle yıkabiliriz.

5.Ayak: |7-24-9++6-11|= Önceki koşudaki gibi 10 numaralı La Yakel epey abartılı bir orana sahip, hangi derin analize veya parametreye göre böyle bir orana çıkarıldıklarını anlayamıyoruz. Yurt dışı oranlarının bire bir aynısını oynayan %99’u oluşturan bir kitle var. 7-2-4-9 dörtlüsü koşuyu çalmaya adaylardır. 6-11 işi çok zor kurgu sürprizleridir; sadece en geniş tekli beşli/dörtlü hallerinde kullanılırlar. Çünkü 6 numaranın ilk koşusunun ardından kazanması inanılmaz gelişim anlamına gelir, 17 günde gerçekçi değildir; diğer atın da bugün sadece nefes için koşacağı açık.

6.Ayak: |410-13++1-6-7-9++2-14|= 4 numaralı Cabeza De LLave, 10 numaralı Notre Maison ve 13 numaralı Seven Springs üçlüsünün koşunun içerisinde etkin olacağına inanıyoruz, eğer yedili plase oynuyorsanız gayet mantıklı tercihler olacaklardır; sizleri kurtarabilirler. Diğer yandan kazanma oyunlarında 1-6-7-9 dörtlüsüne de yer açmanız rahat izlemenizi sağlayabilir. 2-14 ise diğer son hane atlar gibi işi zor kurgu sürprizleridir, şanslı olmalılar.

*Koşuyu kazanan atlar kırmızı renkle işaretlenmiştir.

*Koşunun ikincisi olanlar turuncu renkle işaretlenmiştir.


Önceki
yabanciganyan

Chepstow Tahminleri - 20 Haziran 2022

Sonraki
yabanciganyan.com

Philadelphia Parx Tahminleri - 20 Haziran 2022

Benzer İçerikler
İncele!

Saratoga Tahminleri – 13 Ağustos 2020

Bir başka Saratoga programıyla daha yabancı at yarışı tahminlerimize devam ediyoruz. Koşulardan çıkacak olan atlarla birlikte AGF tablosunun nasıl şekil alacağını merak ediyoruz. Daralan programlar her zaman küçük ikramiye verecek diye bir kural yok, aksine bazen çok fazla küçük bütçeli oyuncu 6'lı oynadığı için tevzi yüksek çıkabiliyor ve tek attıkları safkanlar kaybedebiliyorlar. Umarım kasa yapmayı hedefleyenler için 1.000 TL üstüne çıkan ikramiyeleri görürüz. 
yabanciganyan.com
İncele!

Newbury Tahminleri – 10 Haziran 2021

Herkese iyi günler, Newbury programıyla yabancı at yarışı tahminlerimize devam edeceğiz. Az atlı ve ayrımı kolay olabilecek koşular vardır; ancak AGF tablosunda neler olabileceğini merak etmekteyiz. Zira bugün birim fiyatı, küçük bir artış olsa da, 6 kuruşa yükseltildi ve bugün uygulama başlayacak. Türkiye'de şüphesiz küçük ve basit şablonlar yapıldığından dolayı; daha yüksek oranlı AGF'ler ve daha az sürpriz yazabildikleri senaryolar karşımıza çıkabilir. Newbury tahminlerimiz duyuru bölümümüzde yazdığı üzere 12:00 civarlarında eklenecektir.
Total
10
Share